Як дізнатися пароль від своєї Wi-Fi мережі?

Привіт друзі! Ну що забули пароль від свого ж Wi-Fi 🙂 Ні я не зловтішаюся, а збираюся вам допомогти дізнатися забутий пароль від своєї ж Wi-Fi мережі. Під час налаштування роутера (до речі, як налаштувати TP-Link TL-WR841N я вже писав), чи не записали пароль, або постаралися запам'ятати але забули? По суті це невелика проблема, і її можна виправити навіть без особливих, складних танців з бубном.

як налаштувати TP-Link TL-WR841N

Добре якщо всі пристрої підключені вже, і начебто і пароля більше непотрібно, але все одно, настане момент, коли потрібно буде підключити ще один комп'ютер, планшет, або телефон і тут знадобиться пароль від нашої бездротової мережі, який ми забули, або втратили.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Для відновлення забутого пароля від Wi-Fi нам знадобиться всього лише один підключений комп'ютер до нашої мережі. Ну хоч один комп'ютер, я сподіваюся ви встигли підключити. Щось я дуже багато зайвого тексту пишу, давайте вже перейдемо до справи!

Беремо комп'ютер який успішно підключений до нашої бездротової мережі і натискаємо правою кнопкою на значок підключення (в правому нижньому кутку). Вибираємо "Центр управління мережами і загальним доступом".

Відкриється вікно, в якому справа вибираємо "Управління бездротовими мережами".

З'явиться ще одне вікно, в якому правою кнопкою миші натискаємо на наше з'єднання вибираємо "Властивості".

Тепер переходимо на вкладку "Безпека" та навпаки "Ключ безпеки мережі", бачимо приховані символи. Це наш пароль, для того що б його впізнати, просто поставте галочку біля "Відображати вводяться знаки" і ви побачите пароль від своєї Wi-Fi мережі.

Тепер найважливіший момент, запишіть цей пароль на папірець і покладіть її в надійне місце, тільки не забудьте куди поклали. Загалом ви мене зрозуміли 🙂. Ну а якщо у вас мережа ще не захищена, то обов'язково почитайте як встановити (змінити) пароль для Wi-Fi мережі і встановіть пароль.

А що робити, якщо немає пункту "Управління бездротовими мережами"?

Якщо у Вас в панелі управління немає пункту Управління бездротовими мережами, то робимо так:

На панелі сповіщень натисніть на значок підключення, відкриється список мереж. Натисніть правою кнопкою миші на ту мережу, до якої Ви підключені і від якої потрібно дізнатися пароль, і виберіть Властивості.

Натисніть правою кнопкою миші на ту мережу, до якої Ви підключені і від якої потрібно дізнатися пароль, і виберіть Властивості

Далі просто ставимо галочку біля Відображати вводяться знаки і дивимося пароль.

Далі просто ставимо галочку біля Відображати вводяться знаки і дивимося пароль

Якщо таким способом теж нічого не виходить, наприклад не відображається прихований пароль, або не можна встановити галочку, то дивіться в налаштуваннях маршрутизатора. Про те як це зробити, написано нижче.

Оновлення статті.

У зв'язку з тим, що у багатьох виникають проблеми при перегляді забутого пароля на комп'ютері, або просто немає підключеного комп'ютера до Wi-Fi, від якого Ви забули пароль, то я вирішив оновити статтю. Додам інформацію, за допомогою якої Ви зможете подивитися забутий пароль в налаштуваннях Wi-Fi роутера. Іноді це ще простіше, ніж дивитися на комп'ютері.

Ви запитаєте: "А як же зайти в налаштування роутера, якщо я не пам'ятаю пароль і не можу підключиться до Wi-Fi?" Але це не проблема. Просто потрібно підключити роутер до комп'ютера з мережевого кабелю (він повинен бути в комплекті з роутером).

Підключаємо роутер і в адресному рядку браузера набираємо адресу 192.168.1.1. Вводимо логін і пароль для доступу до налаштувань. Якщо Ви їх не міняли, то це admin і admin. Або подивіться більш подібну інструкцію про те, як зайти в налаштування маршрутизатора .

В налаштуваннях переходимо на вкладку Wireless (Бездротовий режим) - Wireless Security (Захист бездротового режиму). Навпаки PSK Password: (Пароль PSK :) буде прописаний пароль для доступу до Вашої Wi-Fi мережі (у Вас пароль може бути вказаний в інший рядку на цій сторінці).

На роутерах Asus пароль відображається прямо на головній сторінці.

Якщо жоден спосіб не допоміг, то можна зробити повне скидання налаштувань маршрутизатора і налаштувати його заново. Ну і вже в процесі вкажіть новий пароль, який обов'язково запишіть.

Тільки дивіться, що б Ви змогли все заново налаштувати. Роутер після скидання налаштувань буде як новий, потрібно буде вказати параметри для підключення до інтернету, назва мережі, пароль.

Про те, як зробити скидання налаштувань, є окрема стаття: https://f1comp.ru/interesnoe/kak-sbrosit-parol-i-nastrojki-na-wi-fi-routere/ .

Якщо у вас залишився підключеним до мережі смартфон, або планшет, то ви з їх допомогою так само можете спробувати пригадати пароль. Просто зайдіть в настройки маршрутизатора з мобільного пристрою, і подивіться ключ до мережі. Як зайти в панель управління з планшета, або смартфона, ви можете подивитися в цієї статті.

Ви запитаєте: "А як же зайти в налаштування роутера, якщо я не пам'ятаю пароль і не можу підключиться до Wi-Fi?
IRC (Internet Relay Chat)