Як знайти cvv-код безпеки карт?

cvv


Не має значення як називається код безпеки карти. Це може бути (CSC), (CVV або CV2), перевірка коду карти (CVC) або навіть код карти (ККТ) - ці три або чотири цифри забезпечують додаткові заходи безпеки кредитної карти при здійсненні покупок в Інтернеті. Але знайшовши цей код безпеки може виникнути плутанина, особливо, якщо Ви ніколи не робили покупки онлайн з цієї конкретної карти.

Захисний код карти CVV є одним з основним інструментом для запобігання шахрайства при оплаті в мережі Інтернет. Розміщення коду безпеки карти залежить від її типу. Якщо у вас є Visa, MasterCard або Discover, то Вам потрібно перевернути карту. В поле для підпису або правіше від нього, Ви побачите ряд цифр. Останні три цифри цього довгого коду і будуть кодом безпеки.

Власники карт American Express можуть знайти свій код безпеки на лицьовій стороні картки, або зліва від рельєфного числа 16-го номера карти. Навіть зараз, коли емітенти карт повним ходом випускають кредитні картки з чіпом, коди безпеки ще будуть довго використовуватися для розрахунків в Інтернеті.
Для споживачів, які проводять онлайн-транзакцій, вона як і раніше є важливим заходом безпеки.

Якщо ви не можете прочитати код безпеки з якої-небудь причини, тоді телефонуйте до Банку. Кожен фінансовий інститут зберігає cvv-коди карт своїх клієнтів. Оскільки cvv-код зроблений для безпеки, як і ваш PIN, то Ви не повинні розголошувати його.

comments powered by HyperComments
IRC (Internet Relay Chat)