CVV2 і CVC2 код на мапі Ощадбанку: де знаходиться і розташований

 1. Що таке коди CVV2 і CVC2?
 2. Де знаходиться код CVV2 і CVC2 на картах Ощадбанку?
 3. Як використовувати захисний код CVV2 або CVC2?
 4. Захист від шахрайства власників карток
 5. Де знаходиться ЦВЦ2 ЦВВ2 на карті (відео)?
 6. висновок

Банк-емітент прагне підвищити безпеку випускаються карток, особливо при проведенні онлайн-платежів. У цій ситуації клієнтам дуже важливо знати, де знаходиться код cvv2 або cvc2 на карті Ощадбанку. Банк-емітент прагне підвищити безпеку випускаються карток, особливо при проведенні онлайн-платежів

CVC 2, CVV2 - коди верифікації, що дозволяють безпечно проводити онлайн-платежі

Багато хто навіть не здогадуються про існування цифрових комбінацій, поки не починають робити покупки в інтернеті.

Зміст статті:

Що таке коди CVV2 і CVC2?

Банківські картки мають кілька рівнів захисту, призначених для конкретних ситуацій. Так, пін-код необхідний для підтвердження своїх дій при користуванні терміналом. Коди cvc і cvv які розташовані на чорній магнітній смузі і зчитуються для оплати реальних покупок при фактичному пред'явленні пластика. Цим вони відрізняються від cvc2, cvv2 код на мапі Ощадбанку, які виконують захисну функцію при проведенні платіжних операцій через інтернет. Цим вони відрізняються від cvc і cvv, які розташовані на чорній магнітній смузі і зчитуються для оплати реальних покупок при фактичному пред'явленні пластика.

Цим вони відрізняються від cvc і cvv, які розташовані на чорній магнітній смузі і зчитуються для оплати реальних покупок при фактичному пред'явленні пластика

Найбезпечніший спосіб проведення онлайн-платежів - використовувати віртуальну картку

Дані коди виконують однакову функцію, а відмінність в абревіатурі пов'язано з назвами, які визначають тип платіжної системи:

 1. Visa - cvv2 (Card Verification Valu);
 2. MasterCard - cvc2 (Card Validation Code).

Переважно код розміщується на зворотному боці під стрічкою, призначеної для підпису. Перед ним розташовані 4 останні цифри номера пластика. Весь номер складається з 16 цифр і поміщається на лицьовій стороні, він має яскраво виражену, опуклу структуру. Код верифікації складається з трьох цифр. Він є плоским, на відміну від карткового номера. Опуклим він може бути тільки у пластиків MasterCard, якщо він розташований з лицьового боку.

Де знаходиться код CVV2 і CVC2 на картах Ощадбанку?

Але існують і інші варіанти розташування захисної цифровий комбінації. Деякі картки можуть мати її на лицьовій стороні (переважно, MasterCard).

Варто знати, що не на всіх пелюстках наноситься код верифікації. Це стосується всіх продуктів так званого первісного рівня, до яких належали Maestro і Visa Electron. Але їх відсутність на зображенні пластика не означало, що їм не надавався код верифікації. З цієї причини здійснювати онлайн-покупки за допомогою цих пластиків було неможливо.

Але оскільки захисна цифрова комбінація присвоюється практично всіх картках, не зайве його впізнати. Вона може бути затребувана при певних обставинах. Для цього клієнту варто звернутися до співробітників банку.

Для цього клієнту варто звернутися до співробітників банку

Кожна цифрова комбінація на картці несе певну інформацію про продукт

Віртуальні картки, які найбільш безпечні для платежів в інтернеті, також мають код верифікації. Його варто отримати в будь-якому випадку, тому що найчастіше без нього проводити дії в мережі практично неможливо. Зазвичай, він надсилається при відкритті пластика у вигляді СМС. Іноді користувачеві буде потрібно зателефонувати за вказаним телефоном, щоб його отримати. Оскільки отриманий код виступає гарантією безпеки, його потрібно запам'ятати, не розголошувати та зберігати в недоступному для сторонніх осіб місці. Але так як часто захисна цифрова комбінація знаходиться на самому пластиці, і багато хто знає де саме - то не варто зайвий раз показувати його стороннім.

Як використовувати захисний код CVV2 або CVC2?

Отримавши захисну цифрову комбінацію, варто дізнатися особливості і порядок її використання. Підібравши товар в онлайн-магазині або вирішивши оплатити послугу в мережі, потрібно вибрати варіант оплати. При цьому потрібно клікнути на логотип або кнопку, що дозволяє внести гроші за допомогою пластику. Після чого з'явитися вікно, в відповідних графах якого буде потрібно вписати:

 • Прізвище, ініціали користувача.
 • Номер карткового продута.
 • Граничний термін дії.
 • Захисний код.

Іноді в заявці можуть бути графи, необхідні введення додаткової інформації. Але, в будь-якому випадку, все їх можна подивитися на самій картці.

Відправивши заявку, необхідно почекати зворотного зв'язку. Нею можуть виступати підтвердження про проведення процедури або відхилення. Відмова може бути обумовлений такими причинами:

 • дані по картковому продукту введені не в повному обсязі, що не точно або з помилками;
 • на рахунку відсутні або перебувають в недостатній кількості кошти для здійснення платежу;
 • картка має обмеження по сумі, встановлене банком (про добовому ліміті зняття ).
 • Пластик спочатку не призначений для такого роду операцій.

Також варто відзначити, що використовувати допускається не тільки дебетові та платіжні картки, а й кредитні. Головна умова онлайн-операцій - використовувати продукти, де знаходиться cvc2 код на мапі Ощадбанк або cvv2 відповідно.

Головна умова онлайн-операцій - використовувати продукти, де знаходиться cvc2 код на мапі Ощадбанк або cvv2 відповідно

На більшості платіжних пелюстках CVV2 знаходиться на зворотному боці

У разі оплати за допомогою останніх, безвідсотковий період і ліміт зберігається, так як покупка онлайн прирівнюється до оплати в магазині або торговій точці.

Захист від шахрайства власників карток

Шахраї нерідко намагаються дізнатися захисні коди. Адже для проведення оплати в інтернеті їм достатньо інформації про сам пластиці (номер, код верифікації, термін дії, ПІБ), а не її наявність. Тому вводити цю інформацію варто тільки на великих відомих порталах, які гарантують безпеку процедур оплати.

Нерідко шахраї використовують розсилки від імені великих і відомих всім сайтів з проханням надати або підтвердити свої дані. За листом користувач переходить на сайт неіснуючої організації (але візуально дуже схожий на реальний оригінал), де його просять внести дані платіжного інструменту. Варто знати, що ці цифри не підлягають розголошенню та можуть вимагатися тільки в момент підтвердження оплати.

З розвитком технологій змінюються і методи шахраїв, тому при використанні карт слід дотримуватися рекомендованих заходів безпеки

При здійсненні онлайн-платежів, потрібно дотримуватися всіх можливих заходів безпеки, щоб коди cvv2, cvc2 залишилися відомими тільки вам:

 1. співпрацювати тільки з великими порталами;
 2. вносити дані пластика тільки в бланк оплати;
 3. не давати картку стороннім і не передавати код;
 4. використовувати технології 3-D Secure (про те як отримати як отримати SecureCode Ощадбанку );
 5. підключити послугу оповіщення банку, яка передбачає пересилання повідомлення про зняття грошей;
 6. контролювати баланс картки.

Унікальністю коду вважається його повна захищеність. Шахраї не зможуть вважати його з магнітної стрічки, як наприклад, пін-код. Дізнатися його можна тільки подивившись на сам пластик або від власника картки.

Для активних покупців за допомогою інтернет існує ще одна можливість убезпечити свої ресурси крім cvv2 і cvc2 на карті Ощадбанку. Можна відкрити електронну карту, яку прив'язати до реальної. При необхідності оплатити певну суму, можна перерахувати з реального пластика гроші тільки в необхідному розмірі. При знятті їх з віртуального продукту, картковий баланс стане нульовим і, відповідно, вкрасти нічого не вийде. Таку ж процедуру повторювати при наступних платежах.

Де знаходиться ЦВЦ2 ЦВВ2 на карті (відео)?

Найчастіше ці цифри використовують для оплат покупок в інтернеті і повідомляти і його можна тільки надійним особам.

висновок

Платіжні операції в інтернеті стають все більш популярними. З метою безпеки і контролю за коштами, що знаходяться на картковому рахунку, передбачені різні варіанти захисту. Серед них - наявність коду верифікації. Разом з номером пластика він є ключем до ваших коштів, тому варто приділяти особливу увагу схоронності цієї секретної інформації.

28-06-2018

Що таке коди CVV2 і CVC2?
Де знаходиться код CVV2 і CVC2 на картах Ощадбанку?
Як використовувати захисний код CVV2 або CVC2?
Де знаходиться код CVV2 і CVC2 на картах Ощадбанку?
Як використовувати захисний код CVV2 або CVC2?
Де знаходиться ЦВЦ2 ЦВВ2 на карті (відео)?
IRC (Internet Relay Chat)