Код безпеки на карті Visa

  1. Де знаходиться секретний код
  2. Для чого потрібен
  3. Як дізнатися код безпеки Visa
  4. Коли буде потрібно код
  5. висновок

Автор bankir На читання 5 хв.

Користувачі пластикових карт значно збільшуються. За допомогою цього продукту можна здійснювати платежі, не виходячи з дому, робити покупки онлайн, оплачувати кредит і багато іншого. Для здійснення операцій на онлайн майданчиках буде потрібно ввести код безпеки на карті Visa.

Де знаходиться секретний код

Багато клієнтів банків не знають, де знаходиться ця інформація. Тому користувачі можуть зіткнутися з проблемою під час оформлення замовлення або іншої процедури, що вимагає подібних даних. Виникає питання - де знаходиться код безпеки картки Visa Сбербанк? Багато хто не знає, що це, як знайти і для чого потрібно.

Він розроблений для захисту карткового рахунку клієнта розміщений на зворотному боці картки. Варто звернути увагу: у разі, якщо вказано більше цифр, то в будь-якому випадку потрібно буде ввести останні три. Поширювати подібну інформацію настійно не рекомендується. Підвищується ризик того, що код дізнаються шахраї і зможуть ним скористатися.

Автор bankir На читання 5 хв

Крім коду безпеки, на пластиці розміщена інформація про власника, термін дії та номер карти

Для чого потрібен

Практично кожен продукт Ощадбанку або будь-якого іншого банку, дає можливість клієнтам виконувати операції, як в інтернеті, так і за допомогою терміналів / банкоматів. Винятком є ​​віртуальна карта (призначена виключно для роботи в мережі) і пластики Маестро, які просто не мають коду безпеки, отже, здійснювати покупки в онлайн режимі буде важко.

Не всі інтернет-магазини вимагають від клієнтів вводити секретний код. Але більша частина працює за таким принципом. Тому важливо знати код безпеки на карті Visa і MasterCard. Він грає роль ідентифікатора клієнта, що здійснює оплату.

Здійснюючи покупку за допомогою терміналу, користувачеві потрібно ввести ПІН-код, секретні цифри, відомі лише йому. При здійсненні транзакції в мережі це завдання виконує код. Інтернет-магазини не вимагають від власників вводити ПІН-код. Якщо клієнт зіткнувся з подібним запитом, краще негайно припинити всі дії і покинути сторінку.

Якщо клієнт зіткнувся з подібним запитом, краще негайно припинити всі дії і покинути сторінку

Код безпеки потрібно при здійсненні покупок онлайн

Як правило, інформація, яку запитує онлайн продавець, виглядає таким чином:

  • ПІБ клієнта (покупця);
  • Дата початку і закінчення дії пластикової карти (термін дії);
  • Номер пластика (зазвичай 16 цифр, бувають винятки);
  • Код безпеки.

Інших даних інтернет майданчика виконувати не повинні. Код безпеки на карті Visa є важливою частиною угоди в мережі. Без нього зробити покупку товару / послуг буде неможливо в більшості випадків.

Рекомендується не співпрацювати з підозрілими сайтами. Краще вибирати перевірених партнерів, які давно займаються інтернет торгівлею. В іншому випадку зловмисники можуть отримати необхідну інформацію для отримання доступу до рахунку клієнта.

Варто враховувати, що деякі карти Visa і MasterCard можуть не мати даного коду.

Це може бути кредитний або дебетовий пластик. Подібний нюанс є в умовах відкривається клієнтом програми. Однак найкраще уточнити це питання зі співробітником банку при оформленні заяви на отримання картки. Номер карти і код безпеки тільки в сукупності дозволять провести віддалену операцію з придбання чого-небудь.

Що таке секретний код, де знаходиться і чи зможе він забезпечити безпеку власнику

В іншому випадку зробити це буде неможливо на більшості ресурсів. Тому попередньо варто знати, з якою метою буде відкритий пластиковий носій і чи планує клієнт здійснювати покупки через інтернет. Це дуже важливо, тому що потім поміняти продукт буде важко (особливо це стосується кредиток).

Як дізнатися код безпеки Visa

Віза - це в першу чергу міжнародна платіжна система, яка має власний код безпеки. Він називає CVV2. Потрібно лише для здійснення покупок віддаленим методом і транзакцій в мережі. При знятті грошей через банкомат або роботу з терміналом, дана інформація не буде потрібно. Код безпеки на карті Visa Сбербанк необхідний для підтвердження автентичності пластика.

Знайти його досить просто. Він знаходиться на тильній стороні носія і складається всього з трьох цифр. Важливо використовувати саме останні три. Саме їх необхідно вводити при здійсненні платіжної операції на онлайн майданчиках.

Чотири цифри є кодом в продуктах American Express. Тут ви швидко носіях подібна інформація розташовується на лицьовій стороні картки. Visa і MasterCard мають ідентичну систему, незважаючи на різні назви (CVC2 для МастерКард).

Знайти код безпеки на карті Visa досить просто. Особливо, якщо пластик знаходиться під рукою. Якщо у клієнта виникають складнощі, то рекомендується звертатися на гарячу лінію банку, де була відкрита картка. Співробітники допоможуть вирішити проблему.

Здійснюючи інтернет-покупки варто уважно придивитися до продавця, і не повідомляти зайвої інформації про свою карту

Коли буде потрібно код

Захисний код потрібно тільки у випадках з онлайн оплатою. В інших ситуаціях він не потрібен. Всім власникам пластикових носіїв необхідно зберігати пильність і уважність при роботі в мережі і не розголошувати конфіденційну інформацію. Від цього залежить збереження коштів клієнта.

Також краще мати підключеними послуги онлайн-банкінгу та мобільного банку. З їх допомогою, власник картки оперативно отримає інформацію про те, що гроші були зняті або переведені. Моментально заблокувавши карту за допомогою даних сервісів, клієнт матиме змогу повернути свої кошти назад.

висновок

Знаючи код безпеки на карті Visa і де він знаходиться, можна легко придбати все необхідне не виходячи з дому. Але також є ймовірність потрапити в пастку шахраїв. Всі банки настійно рекомендують працювати тільки з перевіреними онлайн майданчиками.

Виникає питання - де знаходиться код безпеки картки Visa Сбербанк?
IRC (Internet Relay Chat)