Для біжутерії: огляд інструментів і фурнітури для створення прикрас

  1. різноманітність фурнітури
  2. допоміжні елементи
  3. На що звернути увагу при виборі фурнітури?

Хочете домогтися самобутнього образу? Тоді починайте самі створювати для себе аксесуари, адже біжутерія в салонах рідко відповідає нашим очікуванням. Не бійтеся, майструвати прикраси неважко. За допомогою відеоуроків в Інтернеті ви швидко розберетеся в цій справі і зможете незабаром виготовляти вироби будь-якої складності. Не забудьте тільки придбати всі необхідні заготовки для рукоділля - намистини, бісер і т.д. Також вам буде потрібно купити фурнітуру для біжутерії https://www.dombusin.com/catalog/cat-60-furnitura , Адже саме на ній будуть закріплюватися всі елементи.

Де знайти інструментарій та заготовки? Якщо у вас немає часу на похід по магазинах міста, то робіть замовлення «онлайн» на порталі компанії «Будинок намистин». Тут ви всього за пару кліків зможете підібрати все, що потрібно для виготовлення унікальних прикрас.

різноманітність фурнітури

Для кожного типу прикрас передбачена своя фурнітура. Тому, перш ніж вирушати на віртуальний шопінг, постарайтеся розібратися, які саме аксесуари ви будете створювати. Це визначить ваш вибір фурнітури.

  • Прикраси для капелюхи. Тут вам, однозначно, будуть потрібні Піни. Це акуратні штифти з плоскою головкою або кільцем, на яких покладається розміщувати намистини. Виконують Піни з різних матеріалів - з міді, латуні і т.д. Підбирати елементи треба, виходячи з розміру і форми намистин, які будуть кріпитися на них.
  • Брошки. Для них виготовляють спеціальні основи різного діаметру і форми. Вам залишається тільки підібрати варіант, який влаштовує вас за всіма параметрами і закріпити на ньому намистини або бісер.
  • Кулони. Для них передбачені спеціальні тримачі і сеттінг. Елементи красиво оформлені, прикрашені гравіруванням і орнаментами. Це робить їх не просто базою під декор - власники теж стають важливою частиною прикраси. Підбираючи фурнітуру, звертайте увагу не тільки на оформлення, а й на її колір. Вона зобов'язана гармонійно поєднуватися з намистинами / бісером.
  • Сережки, кольє, кільця. Для кожного типу прикрас розробляються спеціальні основи. Вибирати їх треба ретельно, адже в даних випадках фурнітура теж є частиною аксесуара. Стрази і намистини не приховують її повністю, тому вкрай важливо, щоб «видимі» елементи основи виглядали гармонійно.

Стрази і намистини не приховують її повністю, тому вкрай важливо, щоб «видимі» елементи основи виглядали гармонійно

допоміжні елементи

Ми розглянули тільки основи, які використовуються як власники намистин і страз. При установці останніх, заготівля відразу перетворюється в повноцінне прикраса. Однак набір фурнітури не обмежується лише основами. Також виробники створюють спеціальні конектори для кріплення намистин між собою, а також застібки, які необхідні для зчеплення браслетів, кольє та бус. Подібна фурнітура є допоміжною і не становить ансамблю з декоративними елементами.

На що звернути увагу при виборі фурнітури?

Підібрати фурнітуру за типом або розміром нескладно. Набагато важче не помилитися і придбати дійсно якісний продукт. Ви, напевно, звернули увагу, що вся представлена ​​в каталогах фурнітура виконана з металу. Чому ж для її виготовлення був обраний саме такий матеріал? Виробники віддають перевагу міді, латуні та інших металів через їх високої міцності, довговічності. Заготівля з фурнітурою з металу буде служити дійсно не один рік. Звичайно, за умови, що матеріал був обраний якісний.

Зверніть увагу, хороший метал завжди естетично виглядає. До того ж, він чудово протистоїть корозійних процесів. Безпечний матеріал і для здоров'я - при зіткненні його з шкірою ніяких подразнень виникати не буде. Щоб не ризикувати, завжди замовляйте фурнітуру у надійних постачальників, таких як www.dombusin.com . Так ви будете впевнені, що прикраса прослужить багато років, і не буде провокувати шкірні висипання.

Хочете домогтися самобутнього образу?
Де знайти інструментарій та заготовки?
На що звернути увагу при виборі фурнітури?
Чому ж для її виготовлення був обраний саме такий матеріал?
IRC (Internet Relay Chat)