10 мам-блогерів, які зуміли монетизувати свої щоденники (інфографіка)

10 Мая 2012, 15:47

3512

Мама-блогер - персонаж, якого не зустрінеш на просторах Уанету і Рунету (незліченні форуми для молодих мам, де все в одній гілці обговорюють все підряд: від підгузників до особливостей покупки шкільної форми - не береться до уваги) Мама-блогер - персонаж, якого не зустрінеш на просторах Уанету і Рунету (незліченні форуми для молодих мам, де все в одній гілці обговорюють все підряд: від підгузників до особливостей покупки шкільної форми - не береться до уваги). Тим часом, в США і Західній Європі онлайн-щоденник молодий (або не дуже молодий) мами давно став не тільки самостійним жанром в блогосфері, а й прикладом успішної бізнес-моделі: власниці standalone-блогів не тільки видали на основі своїх блогів власні книги або проводять телепередачі і онлайн-подкасти, а й заробляють чималі гроші на рекламі, партнерських програмах, спонсорство або проведенні семінарів. Що ж це за медіа-блогосферний феномен і якими показниками може похвалитися успішна мама-блогер - про це в інфографіку від онлайн-сервісу податкових платежів H & R Block .

Найбільш відома в світі серед мам-блогерів за межами США Хізер Армстронг (aka Dooce): її щоденник не тільки став причиною звільнення її з роботи і ряду медійних скандалів, а й став першим великим блогом однієї жінки, на базі якого вийшло кілька книг, ток -шоу і спонсорських програм, а перша леді США Мішель Обама навіть запрошувала Хізер для участі в круглому столі на тему балансу кар'єри та особистого життя для сучасних жінок.

Хтось із цих жінок побудував свій денвнік навколо процесу виховання дитини, хтось - навколо кулінарних рецептів і кухні в будинку; хтось - навколо власної історії походів до психоаналітика або навколо особистої трагедії (втрата дитини в ранньому віці, розлучення і т.п.). Основна риса для кожної з 10 найуспішніших жінок американської блогосфери - власний стиль і відсутність погоні за рекламою або популярністю на ранньому етапі запуску і в першій половині розвитку свого блогу.

Основна риса для кожної з 10 найуспішніших жінок американської блогосфери - власний стиль і відсутність погоні за рекламою або популярністю на ранньому етапі запуску і в першій половині розвитку свого блогу

На сьогоднішній день 14% мам в США, у яких є хоча б 1 дитина, ведуть блог про свою сім'ю, будинку або активно використовують блогосферу для пошуку відповідей на питання, що цікавлять їх впрос, свідчать дані дослідження від Scarborough Research. Блогами займаються не менш 3.9 млн жінок з дітьми в США, але тільки близько 500 з них є авторитетними блогерами. У даній інфографіку зібрані ТОП-10 мам-блогерів.

В середньому цим жінкам близько 37 років, у 89% з них є діти від 2 до 11 років. 85% з них підтримують того чи іншого політика в залежності від його відношення до питань захисту навколишнього середовища; 88% купують еко-продукти; 38% беруть активну участь у волонтерських програмах. Середній дохід мами-блогера в США за межами онлайн-життя становить $ 84 тис. - що на $ 14 тис. Вище, ніж у жінок з дітьми, у яких немає своїх онлайн-щоденників. Також у них є вища освіта і у більшості - успішні дипломи по закінченню коледжу або вищого навчального закладу.

джерело: Mashable

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

IRC (Internet Relay Chat)