10 надихаючих бізнес-блогів, які вас зацікавлять

10 надихаючих бізнес-блогів, які вас зацікавлять

Бізнес розвивається завдяки інвестиціям, правильної команді і натхнення. Позитивна захопленість справою допомагає знаходити відповіді на виклики бізнесу і компанії. Читати модні бізнес-книги корисно, але книги часто не встигають за динамікою змін у світі. А свіжі ідеї краще шукати в блогах відомих людей - вони часто оновлюються і відрізняються якістю інформації.

Ми зробили підбірку цікавих і корисних бізнес-блогів про продажі, маркетинг, інвестування, менеджменті та інших аспектах бізнесу. Включайте ваші гаджети - блоги дуже зручно читати в дорозі з мобільних пристроїв.

Про що блог: про нетривіальною, інноваційному маркетингу, побудованому нема на обмані клієнтів, а на довірчих відносинах. Крім маркетингу Сет також пише про формування іміджу компаній і нестандартні підходи до продажів.

Як часто оновлюється: мінімум один раз в день.

Кому буде корисний: маркетологам, фахівцям з продажу, власникам бізнесу.

2. LinkedIn Today

LinkedIn Today

Автор: блог у вигляді дайджесту, який наповнюється статтями і постами виходячи з даних вашого облікового запису в LikedIn.

Про що блог: Тематика публікацій велика - від аналізу глобальних соціально-політичних і економічних трендів до продажів, менеджменту, IT-технологій, інновацій і т. Д. Перевага блогу - короткі, інформативні статті і зрозумілий інтерфейс. Читати зручно з будь-якого гаджета.

Як часто оновлюється: кілька разів на день.

Кому буде корисний: всім, хто цікавиться бізнесом, глобальними економічними трендами, технологіями та управлінням особистими фінансами.

3. Блог Пола Кругмана в The New York Times

Блог Пола Кругмана в The New York Times

Автор: Пол Кругман, лауреат Нобелівської премії в сфері економіки 2008 року, професор Прінстонського університету. Викладав в Єльському, Каліфорнійському університетах, Лондонській школі економіки, Массачусетському технологічному інституті. Автор в Twitter

Про що блог: Кругман пише прості і зрозумілі статті, засновані на статистиці і дослідженнях. Крім аналізу поточної економічної ситуації, автор також пише про фінанси, внутрішньої і міжнародної політики США, висвітлює культурно-історичні теми.

Як часто оновлюється: кілька разів на день.

Кому буде корисний: бізнесменам і економістам, тим, хто цікавиться глобальними тенденціями в економіці, впливом політики на економіку, роллю держави в економіці.

Автор: блог наповнюється статтями різних бізнесменів, підприємців, керівників підприємств і бізнес-експертів.

Про що блог: оптимізація витрат і бюджетування в секторі малого та середнього бізнесу, особисті фінанси, побудова кар'єри, стиль життя. список Топ-100 платформ , Створений для тих, хто шукає поради про те, як управляти своїм капіталом.

Як часто оновлюється: кілька разів на день.

Кому буде корисний: переважно представникам сектора МСБ, а також тим, кому потрібні поради з управління власними фінансами.

5. How to Change the World

Автор: Гай Кавасакі - один з перших маркетологів Apple. Сьогодні керує власним венчурним фондом Garage Technology Ventures і веде один з найбільш популярних бізнес-блогів. Його бестселери: " Революційний продукт. Як створити і вивести на ринок "," стартап "І ін. Автор в Facebook , Twitter .

Про що блог: Кавасакі багато пише про маркетинг, інвестиції в сучасні технології, стартапи та підходах до управління бізнесом. Також в блозі можна знайти кілька хороших публікацій про розвиток кар'єри.

Як часто оновлюється: кілька разів на місяць.

Кому буде корисний: всім, кому цікавий агресивний маркетинг і хто не боїться експериментувати зі своїм бізнесом.

6. Blog Maverick

Blog Maverick

Автор: Марк Кьюбан, американський підприємець, мільярдер, власник баскетбольної команди Dallas Mavericks . Автор в Facebook , Twitter .

Про що блог: в основному Кьюбана пише про медіа і IT-бізнесі. Блог цікавий простими, але яскравими прикладами, а також описами нестандартних підходів до вирішення поширених викликів, які Кьюбана використовує в своїй бізнес-практиці.

Як часто оновлюється: 1-2 рази на місяць.

Кому буде корисний: власникам бізнесу будь-якого розміру і формату.

7. Entrepreneur Daily Dose

Entrepreneur Daily Dose

Автор: безліч авторів, серед яких власники бізнесу, CEO, маркетологи, провідні HR-фахівці, інвестори, стартаперів та т. Д.

Про що блог: про маркетинг, фінанси, менеджмент, управлінні людськими ресурсами, кар'єрному розвитку, бізнес-освіті і т. Д. Приємна особливість блогу - в більшості статей аналізуються кейси конкретних компаній. Біля кожного поста є індикатор, який вказує скільки часу ви витратите на прочитання публікації. Середня тривалість читання - від 1 до 5 хвилин, так що статті з блогу можна читати навіть в ліфті.

Як часто оновлюється: кілька разів на день.

Кому буде корисний: всім, хто будь-яким чином пов'язаний з бізнесом.

8. Kevin Kelly 's Lifestream

Kevin Kelly 's Lifestream

Автор: Кевін Келії, засновник і головний редактор всесвітньо відомого журналу про бізнес і технологіях Wired . Автор в Twitter .

Про що блог: про лідерство, інновації та експериментах в бізнесі. Автор створює хороші приклади сторітеллінга і дає в статтях посилання на дослідження для підкріплення своїх ідей. Глобальні проблеми бізнесу і економіки Кевін Келії пояснює на конкретних прикладах.

Як часто оновлюється: раз в місяць, але пости стоять того, щоб їх чекати так довго.

Кому буде корисний: людям, чий бізнес побудований на технологіях, стартаперам, підприємцям в пошуках натхнення.

9. Copyblogger

Copyblogger

Автор: Брайан Кларк, підприємець, контент-маркетолог. Авто р в Twitter .

Про що блог: за рейтингами це один з кращих в мережі блогів про контент-маркетингу. Кларк також багато пише про e - mail маркетингу та SEO оптимізацію. Якщо ви шукайте шляхи створення додаткової цінності вашого бізнесу і продуктів за допомогою контенту (статей, інфографіка, розсилок), вам однозначно варто стежити за оновленнями Copyblogger.

Як часто оновлюється: кілька разів на день.

Кому буде корисний: маркетологам, рекламістам, копірайтерам.

10. The Entrepreneurial Mind

The Entrepreneurial Mind

Автор: доктор Джефф Корнуолл, завідувач кафедри підприємництва в Бельмонтском університеті.

Про що блог: Корнуолл запрошує до себе різних підприємців, з якими обговорює питання створення і розвитку бізнесу, конкуренцію, маркетинг, рітейл, стартапи та т. Д. Б лог Корнуолла - це, по суті, набір корисних порад від практикуючих підприємців. Додаткова зручність - це відео-блог.

Як часто оновлюється: кілька разів на місяць

Кому буде корисний: дрібним і середнім підприємцям із сфери бізнесу.

Приділяйте кілька хвилин в день на прочитання однієї-двох статей з цих блогів і ви відчуєте себе впевненіше при прийнятті складних бізнес-рішень. .

IRC (Internet Relay Chat)