9 КРАЩИХ ІДЕЙ ДЛЯ ДИЗАЙНУ ТУРИСТИЧНОГО САЙТУ

 1. Чому туризм? Сьогодні подорожі - одна з головних складових життя кожної людини. Ми стежимо за технологіями...
 2. Kupi Bilet
 3. Click & Travel
 4. Travel Stories
 5. One Life
 6. Triptracker
 7. Що і як порівнювати
 8. Найцікавіше починається тут. Давайте порівняємо
 9. 1. Kayak
 10. UX-дизайн
 11. UI- дизайн
 12. Контент і послуги
 13. 2. Aviasales
 14. UX-дизайн
 15. UI-дизайн
 16. Контент і послуги
 17. 3. Design Hotels
 18. UX-дизайн
 19. UI-дизайн
 20. Контент і послуги
 21. Індивідуальні комплексні тури
 22. Наші фаворити:
 23. UX-дизайн
 24. UI-дизайн
 25. Контент і послуги
 26. 2. Arctic Wild
 27. UX-дизайн
 28. UI-дизайн
 29. Контент і послуги
 30. 3. The Yacht Week
 31. UX-дизайн
 32. UI-дизайн
 33. Контент і послуги
 34. Сайти та портали про подорожі
 35. 1. Conde Nast Traveler
 36. UX-дизайн
 37. UI-дизайн
 38. Контент і послуги
 39. 2. New York Times Journeys
 40. UX-дизайн
 41. UI-дизайн
 42. Контент і послуги
 43. 3. Jetsetter Magazine
 44. UX-дизайн
 45. UI-дизайн
 46. Контент і послуги
 47. Післямова

Чому туризм?

Сьогодні подорожі - одна з головних складових життя кожної людини. Ми стежимо за технологіями і спостерігаємо, як вони впливають на туристичний бізнес і стрімко змінюють його.

Спосіб надання туристичних послуг з кожним роком все більше переходить в онлайн площину, і, в зв'язку з цим, миттєво з'являються нові моделі туристичного бізнесу. Економіка спільного споживання (модель Uber, Airbnb) дозволила туристичним компаніям змінити класичний підхід до надання послуг - так майданчик Airbnb стала чудовою альтернативою традиційним мереж готелів в сфері короткострокової оренди житла. Аналогічна тенденція спостерігається в області пасажирських перевезень та інших напрямках туристичного бізнесу.

Чому ми?

У нашій компанії багатий досвід в розробці проектів в сфері туризму переважно на ринку СНД, таких як дизайн сайту для інтернет-турагентств і платформ для бронювання рейсів, готелів і оренди автомобілів.

Kupi Bilet

Kupi Bilet

Однією з наших робіт в сфері туризму був багатообіцяючий проект " click and travel ", Де ми створювали дизайну для сайту, на якому можна було підібрати індивідуальний тур, а також орендувати автомобіль або забронювати екскурсії, авіаквитки, готелі і т.д. Між собою в команді ми називали цей проект "російська Expedia".

Click & Travel

Click & Travel

Travel Stories

Travel Stories

One Life

One Life

Triptracker

Triptracker

Але не будемо довго зупинятися на наших минулих проектах! Ми вирішили написати цей пост, щоб поділитися позитивним досвідом, виділити кращі, на наш погляд, туристичні сайти в різних нішах і категоріях і запропонувати кілька порад для кожної з категорій.

Щоб порівняння було більш зрозумілим, ми будемо оцінювати сайти однакових категорій. З огляду на брак статистики призначених для користувача даних, ми будемо проводити порівняння за характеристиками, які ми можемо ідентифікувати візуально, наприклад за привабливістю дизайну інтерфейсу, інформаційної структурі і т.д., а також спираючись на наше приватне тестування з точки зору користувача і експертний погляд.

Що і як порівнювати

Давайте визначимо основні категорії, які ми будемо використовувати в нашому порівнянні. Ми виділили наступні 3 категорії туристичних сайтів:

 1. Пошук і бронювання (авіаквитки і готелі онлайн-турагентств)

 2. Індивідуальні комплексні тури

 3. Сайти та портали про подорожі

Ми проаналізуємо 3 кращих сайту з кожної категорії і аргументуємо, чому ми вибрали саме ці сайта, висвітлюючи такі критерії:

 1. Дизайн взаємодії з користувачем (UX-дизайн)

 2. Візуальний дизайн і його якість (UI-дизайн)

 3. Контент і послуги, представлені на сайті

Найцікавіше починається тут. Давайте порівняємо

Пошук і бронювання

Існує багато систем і сервісів з пошуку і бронювання авіаквитків і готелів. Ми використовуємо найпопулярніші з них кожен раз при плануванні майбутньої поїздки, тоді як інші використовуються не так часто, так як ставляться до нішевим системам і сервісам бронювання.

Ми вибрали три найцікавіших сайту по описаним вище критеріям.

Наші лідери:

1. Kayak

Kayak

UX-дизайн

Лідер в індустрії не може собі дозволити неякісний сайт. Ймовірно, щотижня вони проводять сотні користувальницьких тестів, перевіряючи тисячі показників і збираючи відповідну аналітику. В результаті вони отримують систему з відмінним UX-дизайном, ретельно продуману структуру і навіть адаптивний логотип.

UI- дизайн

Зрозумілий стиль дизайну з плоскими елементами інтерфейсу, доповнений великими зображеннями в якості фону для області пошуку. Ці зображення взаємопов'язані змінюються відповідно запитам пошуку. Візуальний стиль простий і зрозумілий, з яскравими акцентами на елементах, які закликають до дії, для ефективного залучення уваги користувачів.

Контент і послуги

Спектр послуг подібного типу вже став стандартом індустрії з мінімумом змін або відхилень. Контент добре структурований, основні розділи виділені і підкреслені гліф-іконками, які привертають увагу користувача і дають зрозуміти, що приховано в цих блоках контенту.

2. Aviasales

Aviasales

UX-дизайн

У цього сайту простий і зрозумілий UX-дизайн для пошуку необхідного рейсу. Результати добре структуровані, кожен результат відділений від іншого, що допомагає користувачам легше сприймати інформацію на сторінці. Основні кнопки для бронювання помітні і знаходяться в основному полі зору користувача.

UI-дизайн

Колірна гамма інтерфейсу заснована на трьох ключових кольорах і плоскому мінімалістичному фоні. Вся увага звернена на контент, нічого не відволікає користувача від основних завдань, а саме швидкого пошуку і бронювання.

Контент і послуги

Aviasales - це сайт пошуку і порівняння рейсів, так що спектр послуг обмежений і сфокусований на основній функції.

3. Design Hotels

Design Hotels

UX-дизайн

Design Hotels - це відомий бренд на ринку туристичних послуг з вузькоспеціалізованого пошуку і бронювання, а у сервісу зі словом "design" в назві просто не може бути поганого UX / UI дизайну, тому що їхня цільова аудиторія розпещена хорошим дизайном і зручністю використання. Так, у проекту відмінний UX-дизайн, добре організована адаптивна верстка і вдало розташовані елементи із закликом до дії.

UI-дизайн

Візуальна структура сторінок не перевантажена; вона добре збалансована з акцентом на великі фото. Інша частина інтерфейсу являє собою рамку для зображень, що дозволяє зосередити увагу на красивому дизайні готелів.

Контент і послуги

Сайт пропонує повний комплекс послуг від Design Hotels по всьому світу. Контент добре структурований і згрупований за категоріями.

Розглянемо наступну категорію для порівняння.

Індивідуальні комплексні тури

Ми вважаємо, що ця категорія відмінно підходить для порівняння, адже на ринку існує так багато вражаючих проектів, які пропонують індивідуальні тури і нішевий туризм. Туристи можуть вибрати круїзні подорожі або робочі поїздки на автомобілі, а також відпустку в екзотичних місцях в будь-якій ціновій категорії.

Наші фаворити:

1. Zozi

Zozi

UX-дизайн

Все ідеально! Zozi - лідер у своїй категорії і ніші, а це лідерство заслужено продуманим UX-дизайном і привабливим інтерфейсом.

UI-дизайн

Сайт виконаний в хорошій колірній гамі з плоскими елементами інтерфейсу, доповнений красивою друкарнею і використанням іконографії. Кольори акцентів на кнопках збалансовані і помітні.

Контент і послуги

Проект перевантажений цікавим контентом і пропозиціями, редактори сервісу вибрали відмінні історії, весь контент добре структурований.

2. Arctic Wild

Arctic Wild

UX-дизайн

Структура інформації добре організована, заклики до дії помітні і вдало розташовані. Багаторівнева навігація корисна і структурована.

UI-дизайн

Колірна гамма добре збалансована, акценти розставлені на фото з подорожей. Стиль дизайну трохи застарілий, але все ще подобається відвідувачам сайту.

Контент і послуги

Сайт пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з арктичним туризмом. Контент добре структурований і згрупований за категоріями.

3. The Yacht Week

The Yacht Week

UX-дизайн

The Yacht Week - визнаний лідер індустрії і відомий бренд в сфері подорожей на яхтах. Загальне враження від сайту непогане. Навігація в "шапці" сайту виглядає скромно, але має хорошу структуру, що дозволяє швидко знайти необхідну інформацію.

UI-дизайн

Дизайн інтерфейсу заснований на великих привабливих фото, а колірна гамма складається з двох основних кольорів, білого і блакитного. Ми б порекомендували додати третій колір для елементів призову до дії, таких як кнопки або віджети.

Контент і послуги

Контент і перелік послуг виглядають добре, сайт надає багато видів розваг, пов'язаних c використанням яхт в різних локаціях, а розділ блогу складається зі стандартних промо-матеріалів.

Сайти та портали про подорожі

Деякі сайти про подорожі використовують комбіновану модель з наданням послуг резервування і пошуку, проте більшість пропонують мандрівникам інформацію про країни, діляться ідеями для натхнення і варіантами, як провести відпустку.

1. Conde Nast Traveler

Conde Nast Traveler

Не дивно, що найбільша медіа-компанія володіє одним з кращих ресурсів про туризм.

UX-дизайн

Вже понад століття Conde Nast читають різні види користувачів, так що у них великий досвід дизайну взаємодії з користувачем. Можна сказати, що UX в сучасних онлайн-виданнях досить стандартизований, так що Conde Nast Traveler підтримує кращі стандарти UX-дизайну.

UI-дизайн

Сайт орієнтований на контент, що виражається в великих фото і типографії з великими областями незаповненого простору, що дозволяє краще сприймати контент.

Контент і послуги

Тут контент - головна складова. Весь дизайн організований навколо нього і заснований на ньому.

2. New York Times Journeys

New York Times Journeys

UX-дизайн

Підрозділ знаменитого NYT, присвячений подорожам, відрізняється хорошим UX, зрозумілою навігацією і структурою, інші його елементи відповідають стандартам індустрії.

UI-дизайн

Структура в газетному стилі передбачає багато пустого простору, велику друкарню і заголовки, а також акцент на великих фотографіях.

Контент і послуги

Контент лежить в основі такого типу сайтів, і складається з численних статей від експертів і любителів. Тут ви знайдете все.

3. Jetsetter Magazine

Jetsetter Magazine

UX-дизайн

Розділ Magazine знаменитого порталу Jetsetter заснований на стандартній сітчастої структурі, відрізняється зручним інтерфейсом і простим функціоналом для журналу, яка не передбачає унікальних або складних елементів UX. Довгі статті супроводжуються зручним дизайном і додаткової навігацією, що полегшує сприйняття контенту.

UI-дизайн

Сітчаста структура, властива блогам і журналам, з фотографіями і великими блоками порожнього простору.

Контент і послуги

Якість фотографій важливо для Jetsetter; всі статті доповнені професійними фотографіями, а пости структуровані заголовками і підзаголовками.

Післямова

Сподіваємося, що наш аналіз буде корисний представникам туристичної сфери. Якщо ви все ще не уявляєте, як поєднувати функціональність і дизайн на вашому сайті - тепер ви, як мінімум, знаєте, що немає нічого неможливого. Реалізуйте свої найсміливіші ідеї за допомогою професіоналів. AGENTE допоможе створити сайт як для турагентства, так і для продукту або послуги в сфері туризму, а також поліпшити вже існуючий проект. Наш багатий досвід дозволяє забезпечувати якісний результат в реалізації найкреативніших та інноваційних рішень.

Чому туризм?
Чому ми?
IRC (Internet Relay Chat)