А, адже, походу Ин обіграв путина

путин, by-by!

Писав тут один каммент і зрозумів цікавий факт. Багато - і в коментарях в моєму блозі і по телевізору, намагаються обгрунтувати, що зустріч Трампа і Ина марна, бо бачачи, як "прокинули" Україна (в лапках тому, що ніхто особливо не прокидає, крім самої Рашки), КНДР ні за що не відмовиться від свого ЯО. Тільки от є одне "але". ЯО цінно як інструмент стримування. Але у випадку з КНДР її ЯО таким повноцінно не є, тому що його мало, воно криве, засоби доставки не фонтан, до того ж в США знають що де знаходиться, скільки, як літає і, впевнений, готові знищити це все скопом по швидкості підльоту томагавків, тобто ще до старту. Але виглядає для світової громадськості - ого-го. Щось типу лякала.

Рашка, створивши для КНДР ЯО, планувала зробити з КНДР ще один полюс невизначеності, але свій, а вийшло як завжди - пшик.
Причому, дуже схоже, що Ин так задумав спочатку.

У підсумку ми бачимо, як де-факто отриманий від Рашки на шару багатомільярдний, в доларах, актив він штовхає Трампу. Ин молодий, йому б по світу кататися, сидіти під замком в країні з один унітазом на весь народ не сильно-то приємно. Ось він і розвів Рашку дати йому ЯО, поколупався про людське око і для страху, а коли побачив американські АУГ біля свого берега, зрозумів, що вистачить, бо можна і перестаратися - і зараз на піку вартості, як хороший брокер, буде продавати.

Але є тут одна неточність. Це для росії він типу копирсався. А йому потрібен був зовсім інший ефект - театрально-маркетинговий. Походу, реально літаючі ракети Ину нахер не потрібні були - бо небезпечно грати з такими штуками, Трамп може і псіхануть. А прокидатися під стукіт куль "Дельти" про власний палац - погана прикмета серед диктаторів. І як тільки Рашка наполягла на впровадженні свого персоналу і ракети хоч якось стали літати, Ин зрозумів, що пора згортатися. Та й катарсис на світовій сцені досягнуто. Саме час йти за квітами, оваціями та гонораром, що ми з вами і спостерігали.

Простими словами. Ин взяв товар, провів відмінну презентацію, вселивши багатьом, що товар навіть краще, ніж насправді і тепер знайшов покупця.
Багатого буратіну, який хоч і розуміє, що купує маркетингову пігулку задорого, але розуміє і те, що завтра він конвертує куплену за державні гроші хрень в свої особисті політичні дивіденди і залишиться у виграші. Ось чому вони обидва вчора практично стрибали як діти малі. Один зробив пристойний крок до другого терміну в мантії рятівника світу в світі, та який - Обама-миротворець від заздрості гризе лікті у кого тільки знайде, свої давно скінчилися, а другий вигідно продав товар, отриманий на шару, попутно розкрутивши його вартість до небес.

Чудова угода.

Для всіх.

Крім, хіба що, путина.

Але до цього, здається, вже всі звикли, нічого незвичайного. Ну не вміє пу в стратегію. Чи не його рівень. Лейтенант КДБ - його максимум.

Такі справи 🙂

IRC (Internet Relay Chat)