Як мінімізувати файли CSS / JavaScript в WordPress

  1. Що таке Мінімізація та навіщо вона вам потрібна? Т Ермін "Мінімізувати" використовується для опису...

Що таке Мінімізація та навіщо вона вам потрібна?

Т Ермін "Мінімізувати" використовується для опису способу, який робить розмір файлу вашого сайту менше. Це досягається шляхом видалення білих просторів, ліній і непотрібних символів з вихідного коду.

Зазвичай рекомендується використовувати тільки для файлів, які відправляються в браузери користувачів. Це включає в себе файли HTML, CSS і JavaScript . Ви можете мінімізувати файли PHP теж, але PHP є мовою програмування на стороні сервера і мінімізація це не поліпшить швидкість завантаження сторінки для користувачів.

Очевидна перевага мінімізація файлів це поліпшення швидкості і продуктивності WordPress . Компактні файли швидше, щоб поліпшити швидкість завантаження вашого сайту.

Проте, деякі експерти вважають, що підвищення продуктивності дуже невелике для більшості веб - сайтів і не варта свічок. Мініфікація тільки зменшує кілька кілобайт даних на більшості сайтів WordPress. Ви можете зменшити більше часу завантаження файлу просто оптимізував зображення для веб - сайтів.

Якщо ви використовуєте flexbox при верстці сайтів, то використовуйте генератор flex для якісного і швидкого написання коду в css.

Нижче наведено приклад звичайного коду CSS:

body {margin: 20px; padding: 20px; color: # 333333; background: # f7f7f7; } H1 {font-size: 32px; color # 222222; margin-bottom: 10px; }

Після того, як проведена мінімізація, код буде виглядати наступним чином:

body {margin: 20px; padding: 20px; color: # 333; background: # f7f7f7} h1 {font-size: 32px; margin-bottom: 10px}

Якщо ви намагаєтеся досягти 100/100 рахунок на Google PageSpeed ​​або GTMetrix, то мінімізація CSS і JavaScript дозволить значно поліпшити ваші окуляри.

Сказавши, давайте подивимося, як легко мінімізувати CSS / JavaScript на вашому WordPress сайті.

Мінімізація CSS / Javascript в WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити і активувати плагін Better WordPress Minify . Для отримання більш детальної інформації, див наш крок за кроком керівництво про те, як встановити плагін в WordPress плагін .

Після активації плагін додасть новий пункт меню з написом 'BWP Minify' в вашу адмінку WordPress . При натисканні на неї, вас приведе до сторінці налаштувань плагіна.

При натисканні на неї, вас приведе до сторінці налаштувань плагіна

На сторінці налаштувань необхідно перевірити перші два варіанти, щоб автоматично мінімізувати JavaScript і CSS файли на WordPress сайті.

Тепер ви можете натиснути на кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти настройки.

Є багато інших додаткових опцій на цій сторінці. Налаштування за замовчуванням будуть працювати для більшості веб-сайтів, але ви можете переглядати і змінювати ці параметри в кожному конкретному випадку на індивідуальній основі.

Далі, вам потрібно, зайти на свій веб-сайт. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці, а потім виберіть 'View Page Source "з меню браузера.

Тепер ви побачите вихідний HTML-код, що згенерував для вашого WordPress сайту. Якщо ви уважно подивитеся, ви побачите, що цей плагін буде завантажувати CSS / JavaScript файли в папці плагіна.

Це зменшена версії вихідного CSS і JavaScript файлів. Плагін Better WordPress Minify буде тримати їх в кеші і передавати мінімізовану версію для браузерів.

Ось і все, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як Мінімізувати ваш WordPress сайт. Ви також можете побачити наше кінцеве керівництво про те, як прискорити WordPress .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Що таке Мінімізація та навіщо вона вам потрібна?
Що таке Мінімізація та навіщо вона вам потрібна?
IRC (Internet Relay Chat)