Як назвати інтернет магазин, варіанти назви інтернет-магазину англійською

 1. Генератор назв
 2. Етап 1. Покрокове керівництво по вибору назви
 3. Крок 2. Підбираємо кілька назв, будуємо асоціації, користуємося словником синонімів
 4. Крок 3. Оцінюємо назву на складність для запам'ятовування
 5. Крок 4. Унікально чи назва майбутнього інтернет магазину?
 6. Крок 5. Вибираємо мова: російська, англійська
 7. Крок 6. Рішення в одну дію: у слуги неймінговие агентства
 8. Етап 2. Реєструємо домен
 9. Як підібрати доменне ім'я
 10. Етап 3. Це може бути корисно
 11. Підбираємо оптимальний варіант написання
 12. Реєструємо домен на себе і зберігаємо всі паролі
 13. Звертайте увагу на нейтральні назви
 14. Етап 4. Погляд у майбутнє

Ви плануєте відкрити інтернет магазин і вже визначилися з його специфікою, знайшли контакти постачальників, вирішили питання з бюджетом і способами доставки? Здається, залишилися сущі дрібниці. Не зовсім так. Один з важливих і складних питань - вибрати назву.

Генератор назв

Згенерувати назву магазину

У цій статті ми детально розглянемо, як назвати віртуальну торговий майданчик, щоб вона привертала увагу клієнтів. Ви дізнаєтеся, як придумати назву, що брати до уваги і не допустити поширених помилок.

Етап 1. Покрокове керівництво по вибору назви

Крок 1. Аналізуємо цільову аудиторію і цінову категорію (економ, преміум-клас)

Тепер підходимо безпосередньо до питання як можна назвати інтернет магазин: знаючи цінову категорію своїх товарів, вам простіше підібрати ім'я. Якщо віртуальна торгова площадка створюється для продажу недорогої продукції - назва може бути простим, повсякденним і навіть жартівливим.

Веб-ресурси, які створюються для продажу дорогих товарів, повинні мати помітну назву, яке здатне привернути увагу найвимогливіших представників вашої цільової аудиторії.

Крок 2. Підбираємо кілька назв, будуємо асоціації, користуємося словником синонімів

Як тільки ви почнете міркувати над назвою майбутнього ресурсу, на думку обов'язково прийде безліч варіантів. Будь-яку думку треба зафіксувати і розглянути, якщо ви думаєте, як вибрати ім'я для інтернет магазину. Варіанти слід перевірити через Яндекс Вордстат

або Google Тренди.

Ці сервіси, дозволяють перевірити число запитів, які містять придумані вами слова або словосполучення. Завдяки їм вам буде легше зрозуміти, як назвати інтернет магазин в тому числі і Вконтакте, щоб на його сторінку перейшло максимальну кількість потенційних покупців.

Бажане ім'я вже зайнято? Не біда! Подумайте, чи є у нього синоніми, а якщо є труднощі - скористайтеся відповідним словником. А може, один товар або ціла продовольча група викликає у вас якісь асоціації? Запишіть їх!

Крок 3. Оцінюємо назву на складність для запам'ятовування

Якщо сервіси, зазначені в попередньому кроці, видали приблизно однакову кількість запитів за двома або кількома словами, потрібно порівняти варіанти і з'ясувати, який з них найлегший для запам'ятовування. Наприклад, назва, що містить одне слово, буде значно легше запам'ятати.

Серед невдалих прикладів назв, можна привести магазини зоотоварів «Frisbee» або «Пустунчик». Фрісбі - це спортінвентар, а «Пустунчик» більше підходить для назви майданчики для продажу дитячих товарів.

Крок 4. Унікально чи назва майбутнього інтернет магазину?

Назва повинна бути не тільки запам'ятовується, але і унікальним. Тільки так ви зможете виділити свою торгову площадку серед конкурентів. Вирішуючи питання, яке придумати назву інтернет магазину, перевірте, унікально воно для майбутньої торгового майданчика. Зробити це можна за допомогою сервісу reg.ru .


Назва магазину може складатися з двох слів, одне з яких - торгова марка або бренд товарів, представлених на віртуальній торговому майданчику.

Крок 5. Вибираємо мова: російська, англійська

Вибираючи між російськомовним і англійською назвою бренду, потрібно орієнтуватися на цільову аудиторію. Російськомовне назва підійде для бюджетних брендів і магазинів, що пропонують товари середньої цінової категорії.

Назва бренду на іноземній мові. Зазвичай використовується англійська. Його доцільно використовувати для торговельних майданчиків, що продають товари для широкої аудиторії.

Крок 6. Рішення в одну дію: у слуги неймінговие агентства

Чи є альтернатива довгого роздумування і самостійного вивчення назв уже наявних інтернет-магазинів? Так - це найманого із залученням професіоналів. Вартість їх послуг знаходиться в діапазоні 9000 до 100000 руб. Неймінговие агентства гарантують, що створять для вас не просто красиве ім'я, а комерційно успішне. Іншими словами, назва допоможе відразу виділитися серед конкурентів і привернути покупців.

Чи є мінуси у цього способу? Тільки витрати на послуги агентства.

Етап 2. Реєструємо домен

Вибір домену - наступна за значимістю завдання. Підібрати ім'я домену для інтернет магазину необхідно так, щоб він був зручний для використання.

Як підібрати доменне ім'я

Домен - це набагато більше, ніж ідентифікатор вашого сайту. У ресурсу вже є прекрасне ім'я, а значить - потрібно розвивати магазин у відповідній доменній зоні. Підшукуючи відповідне ім'я, визначитеся, на яку аудиторію розрахований сайт:

 • Ви залучаєте жителів своєї країни? Значить, вибирайте домен .ru, .ua або kz.
 • Проект орієнтується на конкретний місто або регіон? Реєструйте його під регіональним доменом, наприклад коляскі66.рф
 • Хочете розвивати бізнес і торгувати відразу в декількох країнах? Для міжнародної зони підійде домен .com або .net.

Ви можете зареєструвати домен .рф, назва якого складається із знайомих букв кирилиці. Чим це добре? Клієнт зможе запам'ятати назву магазину з першого разу. Так ви звертаєтеся до аудиторії на рідній мові. Якщо є можливість, краще реєструвати відразу два домена: .рф і .ru і бути впевненим, що ваш ресурс зможуть знайти в мережі всі бажаючі.

Етап 3. Це може бути корисно

Вибираємо назву з найменувань товарів

Як найменування може цілком згодиться назва одного товарів. І краще, якщо цей товар буде асоціюватися у клієнта з цілої категорією. Наприклад, tyfli.com - вдала назва для магазину. Швидко відшукавши ресурс з широким асортиментом взуття, клієнт придбає не тільки туфлі, але і босоніжки або чоботи.

Підбираємо оптимальний варіант написання

Написання адреси сайту і його назви має бути максимально простим і легким для запам'ятовування. А значить, потрібно виключити слова з подвоєними буквами і ті, які складно написати транслітом. Розглядаючи, як назвати інтернет магазин одягу варіанти, можна взяти до уваги досвід розробників знаменитих інтернет-ресурсів. Наприклад, назва Lamoda має просте написання і легко запам'ятовується. Український дизайнер Андре ТАН вибрав для свого магазину ім'я https://atan.ua , Яке, хоч і створено на основі його псевдоніма, є дуже простим для написання і для запам'ятовування.

Реєструємо домен на себе і зберігаємо всі паролі

Швидше за все, ви не будете самостійно займатися розробкою ресурсу, а доручіть це веб-дизайнеру і штату кваліфікованих фахівців. Але, тим не менше, доменне ім'я необхідно реєструвати на себе і підв'язувати до особистого номеру телефону, щоб не втратити до нього доступ.

Важливо, щоб юридичним власником торгового майданчика був саме її засновник, щоб не втратити свій бізнес.

Звертайте увагу на нейтральні назви

Ситуація: ви відкриваєте онлайн магазин одягу.

Варто придумати назву для інтернет магазину жіночого одягу з використанням нейтральних назв. Це особливо актуально, якщо торгова площадка буде мультибрендовой. Наприклад, «Леді», «Венера».

Краще не використовувати жіночі імена: такий крок виглядає банально і не приверне покупців, що відносяться до молодого покоління. Рекомендуємо звернутися до жіночої психології: кожна дама вважає себе особливою і хоче, щоб всі захоплювалися її красою. Тому, продумуючи назву, використовуйте слова, які будуть натякати на образ неповторної жінки. Сформуйте у покупниці думка, що в куплених у вас обновках вона буде чарівна!

Етап 4. Погляд у майбутнє

Напрямки розвитку: чи буде експорт

Вирішіть, чи плануєте ви в майбутньому відправляти свої товари на експорт. Якщо так, то краще заздалегідь викупити міжнародні доменні імена, щоб інша компанія не змогла зайняти їх, поки ви розвиваєтеся.

Подальші кроки будуть даватися простіше - оперуючи базовим розумінням нейминга, створення і розвиток проектів не складе особливих проблем. Не бійтеся помилитися на перших порах, таким шляхом ви з більшою ймовірністю наблизитесь до потрібного варіанту.

Пам'ятайте, що ім'я - це особа проекту в цілому, і з особливою увагою підійдіть до його вибору.

Ольга Розова

Спеціаліст з неймінг, директор бюро брендингу «ПРЯМА ВИГОДА»

Коли мова йде про створення назви для інтернет-магазину, то перед підприємцем стоїть кілька задач, які назва повинна вирішити:

 1. Якщо планується відкриття всеросійського (або навіть міжнародного) інтернет-магазину, то назва повинна мати потенціал майбутнього бренду - бути креативним, яскравим, таким, що запам'ятовується і охороноздатним. В цьому випадку розробка назви інтернет магазину ведеться в партнерстві з патентними повіреними, а креативну частину краще довірити професійним неймер: вони розуміють, як придумати назву, скоротивши кількість перевірок у патентних повірених (і заощадити ваші гроші, відповідно);
 2. Якщо назва придумується для оффлайн-бізнесу, то домен вторинний: навіть для складного кириличного назви можна придумати адекватний домен, який буде зрозумілий клієнтам (наприклад, у нашого бюро брендингу «ПРЯМА ВИГОДА» є домени: pvburo.ru (ПВ-бюро) і прямаявигода .рф - кириличний домен зручно диктувати по телефону, а домен на латиниці дозволяє нам розширювати свою сферу діяльності практично в будь-яку сторону, при цьому він відповідає назві). Якщо ж мова йде про інтернет-магазині, то домен може бути важливіше всього іншого, тому пріоритет віддається назв латиницею або кириличним варіантів, які легко транслітеруються на латиницю (без Ш, Щ, Ч, видання, И та інших незручних букв);

Найважливіше при розробці будь-якого бізнес-інструменту - турбота про клієнта. Пам'ятайте про це, продумуючи свої варіанти назв.

Чи зрозуміють вони відсилання до якогось маловідомого факту? Скажуть вони назву з наголосом на потрібний склад? Як це буде звучати по телефону, коли ваші менеджери будуть приймати заявки? Чи буде назва допомагати клієнтам робити вибір на вашу користь або відштовхне?

Думайте про клієнтів, адже вони голосують рублем за вподобані їм місця. І на їх вибір впливає не тільки сервіс, асортимент і ціни - брендингові та комунікаційні інструменти грають не меншу роль.

4. Унікально чи назва майбутнього інтернет магазину?
Бажане ім'я вже зайнято?
А може, один товар або ціла продовольча група викликає у вас якісь асоціації?
4. Унікально чи назва майбутнього інтернет магазину?
Чи є мінуси у цього способу?
Проект орієнтується на конкретний місто або регіон?
Хочете розвивати бізнес і торгувати відразу в декількох країнах?
Чим це добре?
Чи зрозуміють вони відсилання до якогось маловідомого факту?
Скажуть вони назву з наголосом на потрібний склад?
IRC (Internet Relay Chat)