Як підняти тиц сайту до 10 безкоштовно

 1. Як підняти тИЦ сайту до 10 безкоштовно
 2. Порада.
 3. Як платно підняти тИЦ сайту до 10

Привіт всім! Минулу статтю написав, а похвалитися зовсім забув (ось це я упустив) - мій блог отримав першу тИЦ 10, значить тепер з чистою совістю можу розповісти як підняти тИЦ сайту до 10 безкоштовно за ... дуже довгий час ... тИЦ 10 за сім місяців .., ну да ладно, це просто я лінивий такий, як мій кіт «Бакс») у Вас, я впевнений, вийде швидше!

як підняти тИЦ сайту до 10 безкоштовно

Давайте спочатку дізнаємося що таке тИЦ. тИЦ - це тематичний індекс цитування. Вслухайтеся - ТЕМАТИЧНИЙ ... і на майбутнє запам'ятайте - ТЕМАТИЧНИЙ індекс цитування. Простими словами, Яндекс придумав алгоритм, який вважає вхідні посилання на сайт, їх кількість, з яких сайтів стоять ці посилання, тематичні посилання або не тематичний (сайти донори), і в результаті складає показники і присвоюється сайту тИЦ (авторитетність). Сподіваюся більш-менш зрозуміло? Детально все опишу потім, в одній статті неможливо все розповісти, на жаль, так і читати величезні статті багатьом тягарем), однако.

Якщо на чистоту, у мене спочатку в пріоритеті не стояв дістати і підняти тИЦ до 10 якомога швидше (а даремно), ось тому, тільки через 7 місяців мене Яндекс нагородив ... ТІЦем ... тепер, звичайно ж хочеться мати тИЦ 620 і барижіть посиланнями по красивим цінами ... 1 посилання - 1 тисяча рублів), дійсно красиво, чи не так !? Писав би по кілька статей в день ... і в шоколаді!

Але навіть першу тИЦ 10 потрібно (тепер настійно раджу) отримати якомога швидше, я це зрозумів тільки зараз, коли отримав свою десятку .... а сказати Вам чому? - Та тому, що буквально тут же посипалися пропозиції на пошту обмінятися постовими, продати посилання, опублікувати гостьовий пост, (дівчата пишуть давай познайомимося ... але я одружений, якщо що) ... та й взагалі, тИЦ 10 відрізняється від тИЦ 0 Але навіть першу тИЦ 10 потрібно (тепер настійно раджу) отримати якомога швидше, я це зрозумів тільки зараз, коли отримав свою десятку

Ще одна важлива перевага Тіца відмінного від нуля - це можливість вказати Яндексу що саме Ви власник щойно написаною статті; так би мовити вказати своє авторство! В Яндекс Вебмайстер (про це будемо говорити пізніше) є така форма «Оригінальні тексти», в яку ви вводите ще не опублікований текст, чекаєте прийняття статті, а потім публікуєте статтю на своєму сайті, і вже не страшно, що Ваш текст скопіпастят злодії і шахраї інтернету) Але, це фішка працює тільки для тих, у кого тИЦ більше 0, так що майте це на увазі і намагайтеся підняти тИЦ 10 якомога швидше!

Якраз цю статтю спочатку опублікую в Яндекс Вебмастер, поета - не красти ...

Та й взагалі, багато веб-майстри трохи зверхньо дивляться на новачків і не завжди довіряють блогам з нульовими пузомеркамі - самі то он ... які пузаті)))

[Colorbl style = "green-bl»] »Пузо», або «пузомерки» - відповідно від слів «пузо» і «міряти». Пузомеркі це показники вашого сайту. Багато блогери, ох як люблять помірятися цими самими пузомеркамі :), але взагалі, по ним видно авторитетність ресурсу, що правда, то правда. І як раз один з показників «Пуза» - це тИЦ! Є ще PR (PageRank) від Гугла, AlexaRank, кількість читачів RSS, але сьогодні не про це, про це в наступних публікаціях. Корчі, чим більше "пузо" - тим авторитетних ресурс! [/ Colorbl]

[Sc: adsense850]

Друзі, Ви також повинні знати - тИЦ, в принципі, на просування сайту не впливає, впливає тільки на позиції в Яндекс Каталозі і в основному потрібен для продажу посилань: чим вище тИЦ, тим дорожче посилання - проста арифметика!

З усього вищесказаного, зі свого досвіду скажу, піднімайте тИЦ швидше! Я простягнув кота за ... хвіст) цілих 7 місяців ... хоча можна було за кілька апів Тіца отримати заповітну десятку і піти Мерет позиками ... ладно, йдемо далі, Мерет будемо потім ...

Америку не відкрию, але кому швидко потрібен тИЦ, то ось декілька порад:

Як підняти тИЦ сайту до 10 безкоштовно

1 Обмінюйтеся посиланнями з іншими блогами (бажано з тематичних) тобто ви пишіть на сайті про кішок, обміняйтеся посиланнями з блогами і сайтами також про кішок 1 Обмінюйтеся посиланнями з іншими блогами (бажано з тематичних) тобто ви пишіть на сайті про кішок, обміняйтеся посиланнями з блогами і сайтами також про кішок ... можна і про тигрів, левів - адже це теж кішки), тільки ні в якому випадки не про риб - кішки їдять рибу ... ладно, шучю) думаю ви зрозуміли натяк, від спеки мене вже пре, та й час 2.15 ... Якщо без жартів, то природно посилання на Ваш сайт з сайту схожою тематики, буде набагато вагоміше посилання іншої тематики - звідси вираз «тематичний індекс цитування». Все, тепер напевно все розуміють що таке тИЦ!

Порада.

Шукайте блоги і не соромтеся, пропонуйте авторам через зворотний зв'язок обмінятися посиланнями з Вашим блогом. Хто не розуміє як обмінюватися посиланнями, пояснюю: Ви в статті або наприкінці статті (називається постової) пишіть невелику пропозицію і ставите посилання на якийсь сайт і цей сайт ставить посилання на вас! Посилання може вести як на головну сторінку Вашого блогу, так і на конкретну статтю, а це плюс в просуванні і видачі, ну і це збільшить відвідуваність вашого сайту ! Скористайтеся цим методом ОБОВ'ЯЗКОВО !!!!!!!!!!!

Хто зі мною бажає обмінятися посиланнями, пишіть пропозицію на пошту! Попереджаю, з зовсім молодими сайтами обмінюватися не стану, і не тому що «зажрались», а просто 80% кидають свої блоги і в результаті мій тИЦ спливе в нікуди! Давайте розуміти і поважати один одного !!!

2 Коментуйте блоги і сайти. Всі знають, що при коментуванні Ви вказуєте адресу свого сайту і ім'я - ну а це посилання! За струмочку і натекает заповітна перша десятка! Не лінуйтеся, почніть коментувати з мого блогу! Тим більше, я плачу за коментарі!

3 тІЦодрочери (так-так, є такі люди в мережі, які схиблені на тІЦе, і які уві сні сплять і думають як безкоштовно підняти тІЦ сайту до 10!) Проганяють свій сайт для збільшення вхідних посилань з різних баз трастових сайтів, за різними трастовим профілів. Пояснюю: Знаходьте сайт з великим ТІЦем, реєструєтеся на ньому, і в своєму профілі вказуєте посилання на свій сайт. Таких сайтів в інтернеті тисячі - ось Вам відмінний спосіб безкоштовно підняти тИЦ. Ось я роздаю такі бази безкоштовно . Але це нудно, пипец ... .. уявляєте, сидіти цілий день і реєструватися .... я не зміг і в 10 сайтах регнуться))) ось такий я ледар. (Якщо самому лінь проганяти, можна за невелику грошики замовити прогін у людей які цим спеціально займаються, але знову ж таки, я бідний як церковна сокіл, а якщо Вам дозволяють фінанси, то чом би й ні ...)

4 Беріть участь в конкурсах і марафонах! Останнім часом в блогосфері популярним методом просування стало проведення різноманітних конкурсів. Так ось, коли Ви берете участь в конкурсі, ви залишаєте посилання на свою конкурсну статтю на сайті, який проводить конкурс, а це звичайно ж зворотнє посилання на Ваш сайт. А конкурси проводять в основному сайти з величезними пузами), так що не пропустіть наступного разу жирну ссилочку. Навіть якщо не візьмете перші призи, посилання отримаєте в будь-якому випадки. Ось ще спосіб безкоштовно підняти тИЦ!

Я брав участь у кількох конкурсах:

 1. Топ-10 програм або сервісів, які повинні знати всі початківці блогери - перший мій конкурс в якому взяв участь, правда нічого нічого не виграв, зате в панелі Яндекс Вебмайстер варто вхідне посилання на мій сайт з сайту з ТІЦем 500!
 2. Як і скільки можна заробити на біржі статей Адвего (Advego). Золоте керівництво для новачків - другий конкурс, виграш $ 50 і посилання з тИЦ 450!
 3. Натхнення і мотивація. Моя історія з життя - третій конкурс, виграш $ 50 і посилання з тИЦ 130!
 4. Для чого я створив сайт або Хай вибачать мене мої читачі - четвертий конкурс, виграш $ 50 і посилання з тИЦ 110!

і сумарний тИЦ з них - 1190 !!!, ще й 150 баксів виграв, по півкарбованця за статтю! Беріть участь!

5 Анонсує пости в соціальні мережі для вебмайстрів. Пишіть пост, потім робите анонс поста в соц. мережах. Ось ці, самі на мій погляд кращі:

 • http://subscribe.ru
 • http://webice.ru/
 • http://grabr.ru/

(Детально про те як працювати з соц. Мережами для блогерів буду писати в наступних постах, тому підпишись і стеж за оновленнями мого блогу)

До того ж в анонсі поста, стаття індексується досить швидко, навіть це вже варто того)

6 Спілкуйтеся на форумах. В підпис на форумах пропишіть посилання на свій сайт. Так само Анонсує свої статті.

Як платно підняти тИЦ сайту до 10

Тут все дуже і дуже просто - Купуйте посилання на біржах посилань і чекаєте кілька місяців, може бути місяць поки посилання проиндексирует Яндекс і вони почнуть працювати, ну і в результаті піднімаєте тИЦ до 10 і вище .... Бірж багато (про біржах, і про те як купувати і продавати посилання буде цілий мексиканський серіал статей на цьому самому блозі ... підписуйтесь, і дізнаєтеся як підняти тИЦ сайту швидко і як продавати посилання з блогу).

Ось список декількох бірж де реєструйтеся і купуйте посилання:

Якщо гроші дозволяють, то звичайно ж набагато простіше піти і купити посилання! Але тут головне не переборщити, посилання купувати теж потрібно правильно і в помірній кількості, особливо якщо блог молодий, а то можна і в "бан" загриміти, містер Яндекс накладе фільтри на сайт і плакали ваші грошики, тому перед тим як будете закуповуватися посиланнями, подумайте гарненько! Я зараз якраз буду купувати посилання, чекайте статей і результатів! Куплю штук 20 на одну статтю, подивлюся че буде)

Ну і на останок, покажу Вам скільки у мене зовнішніх посилань на блог:

Ну і на останок, покажу Вам скільки у мене зовнішніх посилань на блог:

Не так вже й багато для щастя треба.

ОНОВЛЕНО! Друзі, у мене є мануал як підняти тИЦ сайту, купував його за 10 $, вам віддам безкоштовно, але з однією умовою, ви на своєму сайті розмістіть посилання на мій блог. Кому цікаво, пишіть мені на пошту.

Сподіваюся зрозуміло пояснив як підняти тИЦ сайту до 10 безкоштовно? - піднімайте!

ОНОВЛЕНО! Під плагіном заплати Лайком можете абсолютно безкоштовно забрати бази трастових сайтів. Після прогону сайту по цих баз тИЦ сайту до 10 повинен піднятися через 1-2 АПА. Вам потрібно просто натиснути одну з кнопок соціальних мереж, дочекатися поновлення сторінки і завантажити бази. Якщо доданок не відкрив посилання, то обновіть сторінку вручну (натисніть F5)

[Pwal id = "46708130" description = "База трастових сайтів»] База трастових сайтів - завантажити [/ Pwal]

 1. Стаття мануал без зайвої води: Як підвищити відвідуваність сайту з 0 до 800
 2. Стаття-мануал: Як заробити в інтернеті (26 способів + 7 порад)

Сподіваюся більш-менш зрозуміло?
А сказати Вам чому?
IRC (Internet Relay Chat)