Як писати корисні пости | Альянс Вільних Підприємців | Блог

Як ви вважаєте, ваш контент працює на вас або проти вас? Якщо ваші пости не расшарівать, вам не ставлять лайки і ваші ресурси не мають ніякої активності користувачів, то весь ваш контент-маркетинг даремний. Потрібно терміново щось міняти.

Хочете дізнатися, як писати корисні пости для ваших потенційних клієнтів? У цьому вам допоможуть наші прості поради!

+ В кінці статті ми залишили посилання на унікальний конструктор заголовків. Цей інструмент допоможе створити кращі чіпляють заголовки для всіх ваших постів.

1. Пишіть просто. Деякі люблять висловлюватися витіювато, але це не призведе ні до чого хорошого, якщо ви хочете прокласти місток до своєї аудиторії. Тому пишіть простими реченнями, відмовтеся від складних. Пишіть так, як ніби ви розмовляєте з другом на кухні за чашкою чаю.

2. Відмовтеся від довгих вступів. Починаючи писати текст, переходите відразу до суті. Не варто переливати з пустого в порожнє, думаючи, що так правильно. Люди відвідали вашу сторінку, щоб отримати конкретну відповідь на конкретне запитання, ось і надайте їм його.

3. Оформляйте тексти. Використовуйте підзаголовки і форматування. Робіть свої тексти структурованими, так легше користувачам сприймати інформацію і шукати по тексту потрібне їм.

4. Вчіться створювати чіпляють заголовки. Заголовок повинен обіцяти цікавий зміст статті, він повинен буквально її продати. Для цього вчіться дивитися очима клієнта.

5. Використовуйте релевантні картинки. Щоб написати корисний пост, не варто використовувати тільки слова, іноді одне зображення здатне розповісти набагато більше, ніж тисяча слів. Тому використовувати відповідну по тексту зображення, щоб посилити ефект вашого тексту. До того ж, інформація сприймається легше, коли розбавлена ​​візуальним контентом.

6. Сторітеллінг. Розповідайте історії. Так ви більше втягне і зачепите аудиторію, адже історія завжди викликає емоції.

Стаття по темі: «Сторітеллінг. Як розповідати історії, які продають ».

7. Використовуйте магічні слова. Щоб створити хороший контент, слід викликати у читачів емоції. А емоції завжди пов'язані з почуттями. Так ось, такі слова як красивий, новий, новинка, крутий, що чіпляє, привабливий, спокусливий, смачний, солодкий втягують читачів, тому як викликають відповідні емоції.

8
8. Популярний контент. Публікуючи актуальний для користувачів контент, ви будете завжди в тренді і легко удержите увагу читачів. Беріть актуальний контент з поп-культури і впроваджуйте в свою контентно-маркетингову стратегію.

Наприклад, якщо у вас свій магазин одягу, і в продажу є картаті сорочки до весни, то можете послатися на Ксенію Бородіну, яка любить носити картаті сорочки, і показати це своїм клієнтам, роблячи репост її фотографії. Це лише приклад.

9. Багатогранний контент. Використовуйте подкасти, відео, вебінари, інфографіку, електронні книги, PDF-звіти, так ви різноманітність свій контент і отримаєте більше відгуків від аудиторії. Адже хтось більшою мірою візуал, хтось любить читати, а кому-то простіше переглянути відеозапис.

10. Більше постів. Привчіть свою аудиторію читати вас. А для цього робіть випуски статей в блог регулярно, щодня. Це позитивно позначається на ранжируванні сайту в пошуковій видачі і також привертає більше читачів в ваш блог.

11
11. Більше позитиву. Не завантажуйте читачів негативною інформацією. Більше користі і позитивних емоцій! Люди і так занадто багато отримують негативу з усіх боків. Вони вас не будуть читати, якщо ви викликаєте в них негативні почуття.

12. Участь читачів. Залучайте читачів в свій контент їх власною участю, проводите опитування, створюйте анкети, вікторини, конкурси.

13. Комбінуйте контент. Люди не люблять читати голий текст, тому обов'язково включайте в текст візуальний контент - картинки, відео, подкасти.

14. Не використовуйте професійні терміни. Не варто перевантажувати свої тексти занадто великою кількістю професійних термінів. Краще сприймається простий і емоційний текст.

15
15. Відмовтеся від складних речень. Найкраще сприймаються прості і короткі речення. Чим простіше - тим краще.

16. Вирішуйте проблеми покупців. Пишіть тексти, які допомагають людям прийняти рішення про покупку.

Які це тексти? Це тексти, які вирішують проблеми клієнтів і передбачають їх питання.

Коли стоїть вибір між вашим агентством і агентством вашого конкурента, то, вивчивши ваш контент в блозі і знайшовши відповіді на більшість питань, які виникли в голові у клієнта, клієнт вибере вашу компанію.

Тому що ви вже принесли йому користь, ви вже надали рішення його проблеми, чим викликали довіру.

17. Відповідь на питання «Як?». Як написати корисний пост - пишіть пости з відповідями на питання ЯК: Як написати статтю? Як вибрати весільну сукню? Як встановити кондиціонер? Відповіді на ці питання вирішують проблеми клієнтів і викликають інтерес у читачів.

18
18. Більше інформації. Надавайте читачам більше інформації щодо заявленої теми, діліться посиланнями на інші статті і джерела.

19. Підтверджуйте результат. Не потрібно бути голослівним, підтверджуйте то, що ви обіцяєте. І в цьому вам допоможе статистика, відгуки клієнтів, результати використання вашого продукту.

20. Ваші досягнення. Демонструйте свої досягнення, особливо за заявленою в тексті темі. Так ви викличете більше довіри до себе як автору статті, і люди будуть бачити в вас експерта в означеної теми.
Як написати корисний пост для читачів? Допоможуть вам у цьому всього три речі: викликайте емоції у людей, вирішуйте і проблеми, відповідаючи на їхні запитання і розповідайте історії, підтверджуючи обіцяний вами результат!

Спробуйте свої сили в 10-денний бізнес-грі «Твій Старт», в якій Ви почнете заробляти на своїй справі, використовуючи свої таланти і сильні сторони!

____________________________________________________________________________
Що значить хороший і якісний контент?

Безсумнівно, це такий контент, який як магніт притягує до вас ваших потенційних клієнтів. І в цей момент виникає питання: як зробити якісний контент?

Вам цікаво? Тоді прямо зараз читайте статтю «5 порад по просуванню контенту» , З якої ви дізнаєтеся, що значить якісний контент і як просувати ваші статті в інтернеті!

Вам сподобалася наша стаття? Тоді не забудьте натиснути на кнопку «Мені подобається»!

Як ви вважаєте, ваш контент працює на вас або проти вас?
Хочете дізнатися, як писати корисні пости для ваших потенційних клієнтів?
Які це тексти?
17. Відповідь на питання «Як?
Як написати корисний пост - пишіть пости з відповідями на питання ЯК: Як написати статтю?
Як вибрати весільну сукню?
Як встановити кондиціонер?
Як написати корисний пост для читачів?
Що значить хороший і якісний контент?
І в цей момент виникає питання: як зробити якісний контент?
IRC (Internet Relay Chat)