Як розкрутити твіттер: кейси, сервіси, поради з просування в twitter

 1. контент
 2. Фоловінг
 3. додатково
 4. Як отримати трафік з твіттера

Невелика підбірка способів і сервісів для просування в твіттері. Почнемо з безкоштовних способів розкручування twitter.

контент

Пости цікавий контент і чекаємо ретвітів - ну, це зрозуміло, класика, так би мовити. Додавайте до постів картинки: дивлячись аналітику по ряду великих облікових записів очевидно, ч то залучення в рази вище у твітів з картинками (щонайменше, вони помітніше в стрічці).

Які посади ретвіти частіше:

 • цитати, афоризми.
 • гарячі новини - озброюємось http://news.yandex.ru, вибираємо новини, супроводжуємо своїми коментарями, можливо провокаційними.
 • жарти (використовуйте також картинки - завантажуючи їх безпосередньо на твіттер), наприклад деякі цілком успішні користувачі постять жарти з популярних спільнот Вконтакте.
 • цікаві факти.
 • тролінг - тут доречно згадати дідуся Крилова і його Моську або Р. Гріна і 48 законів влади - нападай на сильного і т.д. в цьому роді.
 • політичний тролінг - для рунета можна виділити в окрему категорію.
 • Створюємо вірусні пости для отримання трафіку, відгуків і посилань з соціалок .
 • Кілька кейсів: Використання чужого бренду в своїх цілях - на прикладі Twitter і #oscars .


Пишіть твіти за поточними трендам і новин.

Як вивести в топ свій твіт за певним хештегом або тренду? Досить кілька ретвітів, по можливості ще кілька відповідей. Де все це придбати - читайте нижче.

Невелика підбірка способів і сервісів для просування в твіттері

Додавайте в важливим твітів прохання про ретвіт, це працює. Зарубіжні колеги навіть зібрали статистику.

Можна підлаштувати під популярний тренд / новина аккаунт цілком. Наприклад хтось завів аккаунт від імені космічної станції Фобос-Грунт, в той час, як по новинах цілими днями говорили про станції, аккаунт швидко став популярним.

Популярні твітери, що ведуться від імені будь-яких історичних діячів або творчих особистостей минулого (Ленін, Сталін, Єсенін, Пушкін, Микола II) - тут можна заздалегідь підготувати цитати і налаштувати їх періодичний постинг.

Оптимальний розмір картинок для твіттера 460х230 - картинка повністю видна в стрічці.

Успіхом користуються жартівливі підходи: твітер від імені намиста Меркель, вусів Пєскова, Пeрзідент Роіссі.

Використовуйте спеціальні теги вказують на взаємний фоловінг: #ff, #ff_ru, #TeamToFollow, #followback і т.д.

У будь-якому випадку обов'язково підтримуйте контакт з читачами, реплаі, спілкування, ретвіти - обов'язкова програма для просування твіттера.
У будь-якому випадку обов'язково підтримуйте контакт з читачами, реплаі, спілкування, ретвіти - обов'язкова програма для просування твіттера

Фоловінг

Массфоловінг - додаємо в друзі всіх підряд - у відповідь деякі зафоловят і вас - так, це як і раніше ефективно. Але для більшої ефективності рекомендую використовувати спеціальні програми. наприклад - Twitter Follower . Більш ефективно в даному випадку шукати друзів по тегам для взаємного фоловінга (див вище).

Тематичний фоловінг - ефективний, якщо у вас тематичний твіттер. Тут процес в наступному:

 1. брендіруем твіттер - фон, аватар та інші елементи заточуємо під обрану тематику.
 2. наповнюємо аккаунт тематичними твітами, в тому числі твітами з посиланнями, з картинками, відео - щоб контент був тематично але різноманітним по виду.
 3. додаємо в друзі тих, хто пише твіти з ключовими словами з нашої тематики (вручну - пошук по Твіттеру або через згадану вище програму).

додатково

 1. Початкова розкрутка твіттер аккаунта - від наповнення, до массфоловінг + корисні сервіси.
 2. Конкурси - відмінний спосіб просування: приклад бюджетного конкурсу .
 3. Використовувати ресурси свого блогу - порекомендувати читачам підписатися ще й на твіттер. Теж очевидний хід.
 4. Дуже дієві рекомендації та ідеї по розкрутці ви знайдете в замітці Як розкрутити сторінку / аккаунт компанії в соціалках або чому люди читають / підписуються на сторінки / акаунти брендів в соціальних мережах? Адаптуючи викладені там рішення для твіттера, можна отримувати відмінні результати.
 5. Деякі спеціальні методи успішного просування твіттер-аккаунта - в кейсі: 17 000 читачів без массфоловінг .
 6. Не забувайте про пошуковий трафік на ваші твіти: https://adne.info/tvitter-v-poiske-yandeksa/
 7. Твіттер новинного сайту або блог-сервісу: https://adne.info/tvitter-novostnogo-sajta/

info/tvitter-novostnogo-sajta/

Як отримати трафік з твіттера

Твіттер, все більше схожий на новинний потік і кожному твіту приділяється все менше уваги, а значить, ми отримуємо з нього менше трафіку.

Як виправити.

 1. Анонсувати щось кілька разів - західні SMMшнікі рекомендують не менше 3-х разів на добу. Просто, але ефективно.
 2. Мати свою невелику сітку акаунтів для підтримки основного (5-7 акаунтів буде достатньо). Обов'язково: аудиторія - передплатники повинні бути живі, а не боти які підписуються автоматом. Аудиторія у основного ака і у допоміжних повинна перетинатися, бажано відсотків на 80. Навіщо? Механіка по розсилці листів з цікавими твітами у сервісу така, що пріоритет буде за твітами, які частіше лайкають і ретвіти ті, на кого ви підписані. Якщо хоча б двоє з тих, кого ви читаєте щось Лайкнути - велика ймовірність що ви отримаєте повідомлення з цим твітів + ​​блок «поки вас не було».
 3. Більше спілкуватися з передплатниками. Кілька відповідей в день читачам, вже через тиждень дадуть ваших повідомлень більше відповідних реакцій. Не треба дивитися на твіттер лише з боку споживача. Людям потрібна ваша реакція.

Як вивести в топ свій твіт за певним хештегом або тренду?
80. Навіщо?
IRC (Internet Relay Chat)