Як стати успішним блогером - при цьому добре заробляти?

 1. Писати про те, що цікаво вам і актуально в даний момент для суспільства.
 2. Вчіться писати.
 3. Читати у багато разів більше, ніж пишеш.
 4. Щодня наповнювати блог.
 5. Особиста думка.
 6. Спілкуватися з іншими блогерами і висловлювати свою думку з приводу їх матеріалів.
 7. Знаходити цікаві моменти в повсякденних речах.
 8. Мати чітку мотивацію.
 9. Сприймати і правильно реагувати на критику.
 10. Бути унікальним.
 11. Швидкий і ефективний старт!

Здрастуйте дорогі друзі, мене звуть Артем і я є автором даного блогу. І в даній статті я б хотів поговорити з вами про те як стати успішним блогером, займатися улюбленою справою і при цьому пристойно заробляти.

Вести власний блог в інтернеті сьогодні означає практично те ж, що писати особистий щоденник з власними спостереженнями, розповідями, нарисами, який можуть читати мільйони людей з усього світу. Це чудовий спосіб розповісти іншим про те, що вас турбує, про свої подорожі, роздумах, уміннях, хобі та багато іншого.

Поступово набуваючи передплатників, звичайний блогер може перетворитися в дуже відомого і авторитетного людини.

При тому що блоги зараз дуже популярні і їх створюють навіть діти, досить складно зробити так, щоб саме ваш блог став популярним, читаним і цікавим. Як зробити так, щоб блоггерство стало не просто захопленням, а основним заняттям в житті, що приносить радість і непоганий дохід!

Нижче пропоную розглянути основні правила успішного блогера, а також я розповім вам про те що потрібно знати що б ваш блог приносив вам не тільки радість ну і дохід.

Писати про те, що цікаво вам і актуально в даний момент для суспільства.

Якщо ви візьметеся вести блог тільки заради заробітку або почнете писати на тему, яка вам нецікава або незрозуміла, то, швидше за все, вас чекає розчарування і відсутність передплатників.

Розраховуючи на успіх, пишіть про те, що цікаво вам настільки, що ви не можете не поділитися цією інформацією з іншими. Пишіть так, щоб захопити увагу читачів.

Пишіть так, щоб захопити увагу читачів

Вчіться писати.

Якщо ви не ведете відеоблог, а віддаєте перевагу складати цікаві тексти, то поступово вдосконалюйте себе як автора. Для того щоб бути хорошим блогером, зовсім не обов'язково бути журналістом або письменником. Досить розвивати свої знання в області мов і журналістики, а також писати так, як ніби ви спілкуєтеся з товаришем, з яким хочете донести цікаву інформацію.

Читати у багато разів більше, ніж пишеш.

Справжній блогер повинен бути начитаним і знати про все, що стосується тематики його матеріалів. В ідеалі потрібно читати кілька десятків статей в день, формуючи свою думку про багато речей, щоб пізніше це допомогло в створенні нових статей в блозі.

Щодня наповнювати блог.

Уявіть собі, що це ваш особистий щоденник, в якому потрібно кожен день робити яку-небудь запис. Якщо ви хочете стати успішним блогером і мрієте про мільйони передплатників, то ви повинні взяти за правило регулярно оновлювати блог, не дозволяючи собі ні дня відпочинку. В іншому випадку ваші читачі можуть піти в блог до більш постійному авторові.

Особиста думка.

На будь-яку подію, пригоду чи явище у вас має бути власна думка. Однак, це не просто необґрунтована думка, а, навпаки, - цілком аргументовану коментар, прочитавши який ваші читачі можуть задуматися над проблемою, подискутувати і погодитися або не погодитися з вами.

Спілкуватися з іншими блогерами і висловлювати свою думку з приводу їх матеріалів.

Не бійтеся вступати в конфлікт з ними в коментарях, адже в суперечці народжується істина.

Знаходити цікаві моменти в повсякденних речах.

Коли у блогера немає в даний момент актуальною і важливою теми, щоб розповісти про неї читачам, він може створити забавну статтю, наприклад, про випадок з особистого життя або про те, що з ним сталося вчора. Пости не зовсім по темі вашого блогу теж мають цінність - вони цікаві передплатникам, яких ви цікавитеся як особистість.

Мати чітку мотивацію.

Ви повинні розуміти, для чого вам потрібен блог. Для цього можуть бути різні причини, однак, всі вони повинні вас змушувати продовжувати роботу навіть коли руки опускаються. Ви повинні бути зацікавлені в просуванні свого блогу. Такою мотивацією може стати бажання стати відомим або мрія розповісти людям про свої досягнення.

Сприймати і правильно реагувати на критику.

Блоггер ніколи не може допускати зневажливого спілкування зі своїми читачами, образ на їхню адресу або некоректної реакції на зауваження. Якщо ви створюєте матеріали для людей, то будьте готові вислухати їхню думку з цього приводу. Навіть якщо ви не згодні із зауваженнями, то спростовувати їх потрібно аргументами і в спокійному діалозі.

Бути унікальним.

Читачі мають знати, що те, що вони прочитають в вашому блозі, вони не знайдуть більше ніде. Здавалося б, блогер - це і не професія зовсім, проте, багато людей останнім часом не тільки поєднують цю діяльність з роботою, але навіть роблять блоггерство своїм основним засобом заробітку і завдяки цьому набувають всесвітню популярність. Головне в цій справі - наполегливість, якісне інформаційне наповнення і впевненість в успіху.

Швидкий і ефективний старт!

Знаєте, якби Ви мене запитали, що потрібно в першу чергу що б стати успішним блогером і заробляти зі свого проекту пристойну суму - я б вам відповів «ЗНАННЯ». Перш ніж Ви досягнете успіху - вам належить вивчити безліч матеріалу в області сайтобудування, просування (SEO) і монетизації свого блогу.

В інтернеті надано безліч матеріалу у вільному доступі на зазначену тематику, але якість цієї інформації найчастіше залишає бажати кращого - перевірено на власному досвіді! І до того ж, таке самонавчання не дозволяє перетворити повної картини по створенню, просуванню і монетизації свого блогу, просто кажучи - повна каша в голові, і що з усіма цими знаннями робити далі ???

Інша справа, покрокове, грамотне систематичне навчання у професіоналів, успішних блогерів, які «собаку з'їли в своїй справі», успішно ведуть свій проект, отримують від цього задоволення і високий дохід!

І в даний статті, я б хотів познайомити Вас з одним з таких блогерів, успішним інтернет підприємцем - Олександром Борисовим і його проектом Школа блогерів. Де Олександр разом зі своєю командою з нуля навчає як правильно створювати, вести, просувати, монетизувати свій блог.

Хочу зразу сказати що сам особисто є учнем цієї школи.

Так, навчання в даній онлайн школі коштує не дешево 34 990р. Але дана сума не така вже й велика якщо порівнювати стій інформацією з тим досвідом який ви придбаєте проходячи дане навчання у професійних вебмайстрів. Дане навчання грамотно складено, Ви систематично і покроково отримуєте відеоматеріали - виконуєте крок за кроком і впевнено йдете до своєї мети. До того ж Ви заощадите купу свого часу, яке Ви втратите в пошуках потрібної для Вас інформації - так як даного рівня навчання просто немає в рунеті в безкоштовному доступі.

Друзі більш детально прочитати про те як проходить навчання в школі і яких результатів можна досягти, ви можете прочитати - тут.

Хлопці і до завершення цієї статті, хотів би у вас запитати - як вважаєте Ви, якими навичками, знаннями і особистісними якостями характеру повинен володіти успішний блогер? Поділіться своєю думкою в коментарях до даної статті.

Якщо вам сподобалася стаття поділіться нею зі своїми друзями за допомогою кнопок соц.сетей. Також якщо ви хочете отримувати свіжі статті з мого блогу підпишіться на розсилку новин.

Удачі вам і до зустрічі в наступній статті.

Читайте також:
Як стати відеоблогером домогтися успіху і пристойно заробляти на YouTube?
Як новачкові стати успішним ютубером і залишити всіх конкурентів позаду?

І до того ж, таке самонавчання не дозволяє перетворити повної картини по створенню, просуванню і монетизації свого блогу, просто кажучи - повна каша в голові, і що з усіма цими знаннями робити далі ?
Хлопці і до завершення цієї статті, хотів би у вас запитати - як вважаєте Ви, якими навичками, знаннями і особистісними якостями характеру повинен володіти успішний блогер?
Як новачкові стати успішним ютубером і залишити всіх конкурентів позаду?
IRC (Internet Relay Chat)