Як створити логотип

  1. Як створити логотип компанії
  2. 5 способів правильно розробити логотип компанії

Оскільки люди сприймають візуальну інформацію ефективніше, то часом логотип компанії може розповісти про компанію більше, ніж ознайомча стаття на головній сторінці сайту.

Середній американець вже сьогодні бачить більше 16 000 оголошень щодня! Як не дивно, ми йдемо тим самим шляхом. Подивіться, скільки компаній вам зустрічається щодня і у кожної з них є свій власний логотип - відмітний знак, який здатний ідентифікувати цю компанію і розповісти про її рід діяльності.

Щоб створити логотип, слід врахувати кілька різних моментів, а як це зробити, - читайте в нашій статті!

Як створити логотип компанії

Правильний логотип компанії - частина її бренду, який підвищує впізнаваність фірми в очах клієнтів і транслює цінності цієї компанії. Логотип покликаний коротко і ємко позначити клієнтам, про що ця компанія: які послуги надає, який товар виробляє.

Проте, крутий логотип - це не мета, куди важливіше якість продукту. Але неякісний логотип здатний зіпсувати враження клієнтів про компанію. Тому дізнайтеся прямо зараз, як правильно зробити логотип компанії.
Існує кілька класифікацій логотипів і розрізняються вони по виду, формі, стилям.

1. Види логотипів бувають: символічні, текстові, комбіновані, емблеми, буквено-цифрові.

2
2. Форми логотипів можуть бути якими завгодно. Це і квадрат, кільце, трикутник, крива, горизонтальні і вертикальні лінії.

Щоб створити логотип самостійно, слід розуміти деякі принципи створення логотипу. Тому логотип необхідно створювати простим, але таким, що запам'ятовується.

Погляньте на логотип компанії Nike, дуже проста форма логотипу у вигляді галочки дозволяє швидко запам'ятати бренд. Простота полягає в використанні всього декількох квітів і шрифтів.

Не варто забувати, що логотип необхідно розробляти таким чином, щоб він підходив до різних інструментів і документам
Не варто забувати, що логотип необхідно розробляти таким чином, щоб він підходив до різних інструментів і документам. Це і візитки, бланки замовлень компанії, сайт, магазин, вивіски фірми, мобільний додаток.

Щоб зрозуміти, наскільки ваш логотип універсальний, подумайте, як він буде виглядати, коли ви повинні надрукувати його на бланку, а як він буде виглядати на величезному рекламному плакаті?

Логотип повинен відповідати сфері діяльності компанії. Якщо це банк, то не варто використовувати веселі і веселкові кольори і шрифти, які більш підходять магазину дитячих іграшок. Логотип банку повинен асоціюватися з надійністю і стабільністю, тому слід використовувати спокійні кольори і шрифти.

5 способів правильно розробити логотип компанії

1. Намалюйте самі. Дізнавшись класифікації логотипів по стилям, формам, і розглянувши логотипи відомих брендів, ви тепер легко зможете зрозуміти, яким ви бачите логотип своєї компанії.

Тому намалюйте те, що вам здається буде найбільш підходящим вашого логотипу, використовуйте відповідний шрифт, колір, зображення, форму, вид. Після того, як ви намалюєте ваш логотип, ви побачите, не перевантажений він зайвими деталями і подкорректируйте.

2. Замовте у фрілансера. Якщо ідей зовсім немає, то замовте на біржі фрілансу замовлення на розробку логотипу. Для цього вам слід розмістити на біржі фрілансу завдання на розробку логотипу, написати всі ваші побажання, розповісти про компанію, про її виді діяльності. Від того, наскільки чітко ви складете технічне завдання, залежатиме успіх всього цього заходу.

При підборі виконавця вашого завдання, не забудьте запитати, чи є подібний досвід у виконавця, і чи може він продемонструвати ті логотипи, в розробці яких він брав участь. Далі домовитеся про терміни, і контролюйте виконання завдання.

Але цей спосіб чреватий такими мінусами як невиконання завдання в строк, до того ж рідкісний дизайнер може потрапити в тему зі своєю розробкою. А також у вас буде необхідність постійного контролю фрілансера, адже фрілансери по суті - вільні художники і іноді можуть не розрахувати свої терміни здачі проекту.

3
3. Замовте у дизайн-студії. Це дорогий і тривалий спосіб, який може затягнутися на кілька місяців. Принцип роботи з дизайн-студією такий же, як з фрілансером - ви складаєте ТЗ і починаєте роботу, тільки управляти проектом буде менеджер компанії, він же буде здійснювати контроль за роботою виконавця.

4. Використовуйте онлайн-генератори. Сьогодні існують спеціальні програми, в яких створено величезну кількість логотипів за формою, стилем, кольором, по галузях і сферах діяльності. Вам слід лише як в конструкторі вибирати потрібні елементи і складати їх, а програма сама зробить всю роботу за вас. Що це за програми? Logaster, Logo Service, Online Logo Maker, Logo Garden.

Такі програми можуть бути безкоштовними, платними і умовно-безкоштовними. Тому якщо вам потрібен логотип у високій якості, то краще вибрати платну версію програми. У будь-якому випадку це виявиться для вас за ціною нижче, ніж робота з дизайн-студією.

5. Скористайтеся графічними програмами: Adobe Illustrator, Inkscape, Photoshop.

Якщо ви - впевнений користувач графічних програм і не любите малювати вручну, то звичайно, скористайтеся програмами, щоб відразу створити потрібну розробку.

Таким чином, використовуючи наші поради, як створити логотип, ви зможете самостійно виконати цю роботу і заощадити купу грошей і часу.

Якщо у вас є ідея для старту власної справи, то запрошуємо вас в нашу безкоштовну бізнес-гру «Твій Старт» , Де у кожного учасника є можливість запустити свою власну справу з нуля.

________________________________________________________________________________

Хочете дізнатися, як самостійно оформити презентацію всього за кілька кроків? Тоді прямо зараз читайте статтю «Як оформити презентацію за 5 простих кроків»!

Сподобалася стаття? Клікайте «Мені подобається»!

Щоб зрозуміти, наскільки ваш логотип універсальний, подумайте, як він буде виглядати, коли ви повинні надрукувати його на бланку, а як він буде виглядати на величезному рекламному плакаті?
Що це за програми?
Хочете дізнатися, як самостійно оформити презентацію всього за кілька кроків?
Сподобалася стаття?
IRC (Internet Relay Chat)