Як створити свій блог в інтернеті?

  1. Як створити свій блог безкоштовно?
  2. Створення безкоштовного блогу на LiveJournal
  3. Створення безкоштовного блогу на Blogger
  4. Створення безкоштовного блогу на Я.ру
  5. Як створити унікальний блог?

Як створити блог в інтернеті - найпопулярніше питання, яке задають мені новачки. Насправді, створити свій блог можна різними способами. Вибір конкретного способу залежить від цілей, під які робиться блог.

Я розповім про те, як і де можна створити свій блог. Тож почнемо.

Як створити свій блог безкоштовно?

Існують спеціальні блогохостинги, які дозволяють створити власний блог абсолютно безкоштовно. Я розпишу найпопулярніші, їх можливості.

Створення безкоштовного блогу на LiveJournal

1. LiveJournal. У всіх на слуху, як «ЖЖ». Відразу варто відзначити, що існує два види акаунтів на LiveJournal: простий і преміум акаунти.

Простий аккаунт відмінно підходить для створення звичайний, особистих блогів. Надається широкий вибір шаблонів, які дозволяють вам зробити свій блог унікальним.

В цілому є безліч налаштувань блогу, власне як і реклами, яка постійно миготить перед очима. Вам постійно будуть пропонувати купити преміум аккаунт за 2 $ в місяць, що б не показувати рекламу, збільшити місце під повідомлення, картинки і т.п.

Для заробітку блоги на LiveJournal не підходять взагалі. Всі номери закриті тегами nofollow. Більше ніяк не заробиш на ньому. Звичайно можна купити преміум аккаунт, наскільки я знаю там зовнішні посилання відкриті для індексації, що дозволить вам продавати з блогу посилання. Але це маячня купувати преміум аккаунт, що б з нього посилання продавати.

Створення безкоштовного блогу на Blogger

2. Blogger. Даний сервіс надається пошуковою системою Google . Ім'я створеного бога на Blogger буде таким: name_ your_ blog. blogspot.com. Створити свій блог на гуглі можна.

Безліч красивих шаблонів дозволяють створити блог дуже привабливим для відвідувачів. Причому, шаблон можна досить гнучко налаштовувати самому.

Дуже приваблива риса блогів на Blogger - можливість зареєструватися в Google Adsense і заробляти гроші, не страждаючи з установкою і налаштуванням коду реклами. Все робити дуже швидко і зручно, навіть для самого початківця.

Крім безлічі налаштувань, є можливість перенести на власний домен, який можна купити прямо зі свого облікового запису в Google. Вашій увазі представляються кілька доменних зон: * .com, * .biz, * .org, * .net, * .info.

Для заробітку, блоги на Blogger цілком підходять. Посилання з постів в такому блог не обрамляются тегами nofollow, що дозволяє повноцінно торгувати посиланнями. І як говорилося вище, Adsense відмінно інтегрується в блог, і дозволять заробляти на кліках. Також, на таких блогах непогано заробляти в Liex .

Створення безкоштовного блогу на Я.ру

3. Я.ру. Це сервіс блогів, який надає Яндекс . Відмінна платформа для особистих блогів, яка прекрасно індексується Яндексом. Створити особистий блог на Яндексі можна.

Сервіс блогів Я.ру пропонує багато стилів оформлення особисто сторінки, можливість створити повністю унікальний дизайн. Присутній гнучке управління віджетами. Їх звичайно менше, ніж у Blogger, але вибір є.

Одна з відмінних рис Ярушних блогів, від інших безкоштовних блогоформ - наявність особистого звання «Ку» у кожного користувача. Чим більше ви пишете в блозі, тим більше показник «Ку». Як заявляє сам Яндекс, коли ви наберете «Ку», рівний 90, то ви зможете видалити будь-який коментар в будь-якому блозі. Але поки таких користувачів я не знаю.

Ще одна приваблива риса полягає в тому, що сервіс Я.ру в той же час є і соціальною мережею, де можна додавати друзів (читачів), обмінюватися фото і відео. Що дуже зручно для ведення особистого блогу.

Для блогу, на якому можна заробити Ярушкі не дуже підходять. По-перше, вони дуже погано індексуються Гуглом, а по-друге, блоги часто модеруються. Якщо продавати постові з блогу, то модератори можуть з легкістю забанити його, а відновити буде вкрай складно. Я один раз так вже попався, про це ви можете прочитати в пості « Ось і прийшов кінець одному блогу ».

На цих 3-х гігантах я хочу припинити розглядати способи створення безкоштовних блогів. Якщо хочете більше вибору, то Яндекс 101 сервіс для створення свого блогу в інтернеті безкоштовно! Вибирайте, реєструйтеся.

Як створити унікальний блог?

Якщо вас не влаштовують блоги на безкоштовних платформах, то беремо справу в свої руки і почнемо робити свій блог самі. Для початку, потрібно купити бажаний домен і купити.

Наступний етап - вибір CMS (система управління контентом). Для блогів, я рекомендую встановити движок WordPress . Це відмінний движок для блога, який має купу налаштувань і встановлюється буквально в два кліка.

Створення блогу полягає і в створенні його унікальність. А унікальність - хороший дизайн. Тут теж є багато варіантів. Наприклад, шаблон для блогу на WordPress можна безкоштовно скачати або замовити у дизайнерів, або зверстати самому. Кому як буде зручно.

Залишилася справа за малим - наповнювати блог. Пишіть в нього регулярно, не копіюйте чужі статті - проявляйте креативність!

І наостанок початківцям блогерам:.

Про способи заробітку на такому блозі замислюватися не доводиться. Можна використовувати все, від бірж посилань, до тізерів і контекстної реклами. Варіантів заробітку на особистому блозі безліч. І я вас запевняю, що якщо хоч зрідка писати в блог, і хоч якось його монетизувати, то витрати на хостинг і домен у вас моментально окупляться. А прибуток не змусить себе довго чекати.

Ваш AleDv !Як створити свій блог безкоштовно?
Як створити унікальний блог?
Як створити свій блог безкоштовно?
Як створити унікальний блог?
IRC (Internet Relay Chat)