Як видалити себе з Інтернету

 1. Як видалити себе з Інтернету?
 2. Видаляємо свій профіль з Facebook
 3. Йдемо з Twitter
 4. Зникаємо з Google плюс
 5. Прощаємося з пошуком Google
 6. Ляскаємо дверима з LinkedIn
 7. Як дістали мене ці «Однокласники»
 8. Мене напружує «ВКонтакте»!
 9. Не хочу більше брати участь на форумах
 10. За вами тягнеться шлейф суспільного життя
 11. Так допоможуть нам інструменти і сервіси!
 12. Сервіс з гордою назвою Accountkiller
 13. компанія Reputation.com
 14. сервіс DeleteMe
 15. Дорогий Remove Your Name
 16. Найміть кілера для соціалки Web 2.0 suicide machine
 17. Чого вже там, у мене все в порядку
 18. А як щодо анонімності?

З моменту виникнення Інтернету і вільного до нього доступу, практично більшої частини населення планети, голосно заявити про своє існування в Глобальній мережі може будь-який її користувач. Тому, мова в цій статті піде про те, в яких випадках і, яку інформацію про себе, своїй справі, компанії ... можна розміщувати у відкритому доступі, а що потрібно приховати або просто про це не розповідати, або не показувати, і як видалити себе з Інтернету.

можна розміщувати у відкритому доступі, а що потрібно приховати або просто про це не розповідати, або не показувати, і як видалити себе з Інтернету

Хочу відразу попередити, що моя заслуга в публікації цієї статті лише в тому, що я, по частинах зібрав і обробив вже існуючу інформацію з різних джерел. Робив я це для того, щоб в одному місці зібрати і опублікувати інформацію, яка так потрібна і навіть необхідна багатьом користувачам Інтернету.

Як видалити себе з Інтернету?

Ми дуже часто в звичайному житті бачимо і чуємо одкровення безлічі людей. Вони розповідають про себе в громадському транспорті, на зупинках, в чергах, на роботі та інших публічних і не дуже місцях. Але в звичайному житті вся ця інформація не може зайти так далеко, як в Інтернеті. Коло знають може бути обмежений в рамках колективу, де працює людина, або, не виходячи за межі населеного пункту. Використовувати проти вас цю інформацію можуть люди, яких ви знаєте або знають ваші знайомі і обчислити таких «доброзичливців» для вас або правоохоронних органів не складе особливих труднощів.

А як бути з такою ж постановкою питання, але вже в Інтернеті? Нам в руки потрапила унікальна можливість бути нічим не гірше публічних людей. Нарівні з ними вести блоги, брати активну участь в соціальних мережах, вести активні дискусії на форумах і інших «злачних» місцях Інтернету. Але, при цьому, не помічаючи, як багато ми розповідаємо про себе, своїх рідних і знайомих, розміщуємо особисту інформацію та контактні дані, фотографії, відеоролики ..., не замислюючись про наслідки. А наслідки можуть бути плачевними.

Вашу сторінку в соціальній мережі можуть використовувати проти вас. Вашу інформацію можуть підставити шахраї і аферисти. Вони ж можуть використовувати ваші фотографії, контактні дані та т. Д. Особливо потрібно бути уважними у своїх висловлюваннях представників компаній, видних політичних діячів та інших публічних осіб. Інтернет не прощає помилок і може погубити не тільки кар'єру, але і завдати великої шкоди бізнесу, а в деяких випадках і погубити його.

Ви навіть можете і не підозрювати, що в цей час, коли ви читаєте ці рядки, вас можуть шукати в Google. І це не тому, що ви популярний співак або політик. Ви просто подали своє резюме в якусь компанію і хочете отримати роботу за своєю спеціальністю. Але, як відомо, Інтернет багатий інформацією. Саме цю інформацію про вас можуть шукати менеджери компанії. Але найцікавіше те, що вони зможуть там побачити, коли в рядок пошуку введуть ваше прізвище? І це може бути така бомба, що вам доведеться довго ще шукати роботу.

Ви розумієте, що може статися, якщо ваші потенційні роботодавці побачать в соцмережі ваші ж непристойні фотографії? Тому не потрібно собі малювати ілюзій анонімності в Інтернеті. Запам'ятайте раз і назавжди, що репутація в Інтернеті має прямий вплив на реальне життя і все, що ви напишете, розмістіть в ньому, залишається там надовго.

Що ж робити, якщо через незнання чи через необережність стався ляп? В першу чергу менше базікати і розміщувати особисту інформацію в Мережі. Але якщо вже це сталося, тоді потрібно діяти. Все залежить від масштабів завданих вам чи вашій справі шкоди, наскільки це набула розголосу і скільки знадобитися для видалення усього цього бруду засобів і часу. Дещо ви зможете зробити самостійно, а за деякі послуги доведеться і розщедритися. Загалом, по порядку про те, як видалити себе з Інтернету.

На превеликий жаль чи радості (як вам зручно, так і розумійте) більшість соціальних мереж і популярних web-сервісів влаштовані так хитро, що не дадуть вам видалити всю інформацію про себе. Наприклад, щоб видалити свій профіль (обліковий запис) в Facebook, вам доведеться неабияк попітніти при пошуку посилання на його видалення. Але там ще треба розібратися в різниці між видаленням і деактивацією профілю. Але, в будь-якому випадку, якась частина вашої персональної інформації буде збережена.

Видаляємо свій профіль з Facebook

Щоб видалити свій профіль з Facebook, вам потрібно перейти за посиланням https://www.facebook.com/help/delete_account . За розповідями моїх знайомих, після видалення профіль відновленню не підлягає. Сам процес видалення тривати протягом двох тижнів. Крім усього цього немає гарантії того, що інші користувачі соцмережі не використали файли і теги, що компрометують ваше ім'я. Для того, щоб все це видалити, існує кілька способів. Перед видаленням облікового запису, видалити з друзів тих користувачів соцмережі, на сторінках яких розміщений на вас компромат. Або ж вдатися до допомоги Facebook .

Йдемо з Twitter

Щоб залишити Twitter, треба в своєму профілі зайти в « налаштування », І внизу сторінки клікнути по посиланню« Видалити мій профіль ». Але знову ж таки: якщо ви видаляєте свій аккаунт, то це не означає, що вся інформація про вас тут же зникне з пошукових машин Google і Yandex, а також інших без спеціального на те вказівки. Оновлення інформації відбувається досить повільно, всі дані кешуються і ще довго будуть доступні копії сторінок і навіть їх можна буде потім виявити в архівах пошукових систем. Точно така ж катавасія відбувається і у випадку з іншими соціальними мережами і сервісами.

Зникаємо з Google плюс

Сервіси Google - це цілий комплекс послуг, при відмові від однієї з його складової, ви ризикуєте повністю попрощатися з усім комплексом і навіть з поштою Gmai. Гаразд, вже заспокойтеся, не все так критично і запущено, адже це ж Google! Ви можете відмовитися від використання Google плюс, не турбуючись про те, що ще щось потягнете за собою шлейфом. Для цього вам потрібно зайти в настройки Google плюс і відключити використання цієї соціальної мережі.

Але Google не такий вже й нешкідливий, як може здатися на перший погляд. Якщо ви перебуваєте у своєму акаунті пошти Gmail або іншому сервісі і одночасно використовуєте пошук Google, то пошукова система може зв'язати результати пошуку з вашою особою. Сподіваюся, ви розумієте, про що я? Так що, якщо дорожите своєю репутацією, то намагайтеся не шукати при включених сервісах Google дівчат легкої поведінки або ще гірше - порнуху. Це негайно буде враховано пошукачем і при запиті вашої особистості в пошуку, можуть бути видані також сторінки, які ви так завзято шукали. Будьте обережні у виборі своїх інтересів. Маючи аккаунт в Google, вашу історію пошукових запитів може відстежити дружина, а може і чоловік, а може і шеф ...

А давайте я докладніше зупинюся на Google і виділю для зручності цю інформацію окремим абзацом.

Прощаємося з пошуком Google

Пошукова система Google - це одна з найбільш часто використовуваних пошукових систем для пошуку інформації про користувачів Інтернету і не тільки. Зазвичай під час пошуку на перших місцях будуть посилання на соцмережі, а також посилання на сторонні ресурси, інформацію на яких ви не в змозі контролювати. Що з цим усім робити? Ну з приводу соціальних мереж ми вже вище як би вирішили питання. А ось, що робити з блогами, порталами? .. Тут уже потрібно звертатися до власників цих майданчиків. Зверніться до них ввічливо і попросіть видалити про вас інформацію. Але буває дуже навіть часто, що власники противляться цьому без пояснення причин. В такому випадку вам пряма дорога в Google.

Google - це велика і неповоротка пошукова машина. Але видалити інформацію про вас з видачі пошукової системи цілком можливо. Щоб провернути цю операцію, вам потрібно відвідати спеціальну сторінку Google і заповнити запропоновану форму. Для цього потрібно вибрати зі списку там, де вказано контент на чужому сайті і далі слідувати по пунктах. Заповнюючи цю форму, можна вказувати не тільки текст, а й фотографії, відеоролики. Стовідсоткової гарантії немає, але якщо десь опублікована про вас конфіденційна інформація, то ваші шанси збільшаться. Так що спроба не тортури. Стукайте в двері, і вона, обов'язково відкриється.

Ляскаємо дверима з LinkedIn

Якщо ви ділова людина і цінуєте свій час, то ділова мережа LinkedIn теж цінує ваш час. Тому, тягнути кота за хвіст довго не буду, а одразу до справи. Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис з цієї соціальної мережі, то вам необхідно всього лише зайти в налаштування облікового запису та клікнути на «Закрити обліковий запис». На цьому все.

Як дістали мене ці «Однокласники»

«Однокласники» чіпка соцмережа і просто так вам не дасть їй помахати ручкою. Вам потрібно буде докласти чимало зусиль і проявити свою кмітливість, перш ніж знайдете опції видалення свого облікового запису з «Однокласників». А якщо ви не дуже досвідчений користувач Інтернету, то ваші потуги пошуку можуть бути марними. Так що якщо ви твердо вирішили покинути соцмережа, тоді вам слід підготуватися до цієї процедури, як з моральної, так і фізичної сторони. Отже, ви вже знайшли необхідну моральну та фізичну форму, тоді вперед і з піснею:

 1. Заходьте в «Однокласниках» до свого облікового запису.
 2. У самому низу сторінки клацає по посиланню «Регламент».
 3. Відкриється сторінка з ліцензійною угодою, прокручуємо вниз і в кінці цієї угоди клацає по посиланню «Відмовитися від послуг».
 4. Далі у віконці вводите свій пароль і клацає по посиланню «Видалити».

Помахайте ручкою «Однокласників» ...

Мене напружує «ВКонтакте»!

Ну а тут все більш простіше. Заходьте в «Налаштування», відкриється вкладка «Загальне». Прокручуєте нижче і клацає по посиланню «Видалити свою сторінку». Тепер можете відзначити з друзями цю подію ...

За розповідями тих, хто вже віддалявся з «ВКонтакте», цей процес здійснюється довго і болісно. Але, щоб його прискорити, потрібно бути готовими до нудної і такий же довгої процедури видалення своїх персональних даних, фотографій, друзів і лише потім встановити обмежений доступ до своєї сторінки іншим користувачам соцмережі.

Не хочу більше брати участь на форумах

Суджу по собі, як я люблю форуми ... Але, одного разу зареєструвавшись на форумі, часом не так-то легко від нього позбавитися, а то і зовсім неможливо. Дуже часто на форумах можна зустріти людей, які реєструються під своїм реальним ім'ям або ж використовують ім'я та прізвище в адресі електронної пошти. Якщо в цьому описі ви впізнали себе, тоді негайно замініть адресу електронної пошти і, якщо можливо, нікнейм. Це потрібно проробити не тільки на форумах, але і в інших публічних місцях, де ви спілкуєтеся.

Щоб виконати такі операції, іноді потрібно звертатися до адміністраторів форумів та інших майданчиків для спілкування. Але це не означає, що вам можуть піти назустріч. Все буде залежати від вашого вміння домовлятися. Інших технічних способів змусити це зробити, поки не існує. Хоча є, але це вже з іншої області, а також і з моральної і етичної точки зору.

За вами тягнеться шлейф суспільного життя

Потрібно знати ще про те, що крім соціальних мереж, існують ще й бази даних на людей. Наприклад, якщо ви є активним учасником громадського життя, то можете, заради інтересу «пробити» інформацію про себе на pipl.com , або в Яндексі .Деякі з вас можуть зробити великі очі і з вельми здивованим виглядом: звідки на мене може бути скільки інформації? Чи не туди адресоване запитання. Запитайте це у себе.

Є сервіси, які пропонують свої платні послуги з видалення інформації (про це трохи нижче). Також можна це і самим спробувати зробити. У цьому вам зможуть допомогти згадані вище сервіси, за допомогою яких, ви зможете знайти місця розташування про вас інформації.

Але як би там не було, треба знати, що абсолютно вся інформація про вас з Інтернету не може бути видалена. Все одно по якихось ознаках вас зможуть знайти.

Так допоможуть нам інструменти і сервіси!

До нашої великої радості світ не без добрих людей. Тому, такі люди і створили спеціалізовані сервіси, які полегшать ваше завдання в тому, щоб Інтернет «забув» про не надто приємні моменти з вашої суспільного життя. Отже, що ж це за сервіси такі? Подивимося, що я зміг накопати в Інтернеті.

Сервіс з гордою назвою Accountkiller

Не секрет, що в Інтернеті є безліч проектів, при реєстрації в яких, не те що просять, а вимагають ввести справжнє ім'я. З цього імені не складе особливих труднощів вас знайти. У багатьох випадках проекти мають опцію з видалення облікового запису. Але, щоб полегшити вашу долю, сервіс accountkiller.com пропонує вашій увазі прямі посилання на видалення вашого профілю. Але там є не тільки посилання, а інструкції, як видалити аккаунти.

Є там проекти, які занесені в чорний список. Такі проекти не дають можливості своїм користувачам видалити обліковий запис. Також є і білий список. Особисто я, настійно рекомендую новачкам вивчити обидва списки і зробити висновки, де варто реєструвати свій обліковий запис з дотриманням суворої анонімності, а де ні.

компанія Reputation.com

компанія Reputation.com заснована ще в 2006-му році і займається управлінням онлайн-репутацією. Її головна мета - надання допомоги, як фірмам, так і за індивідуальними запитами. Технології Reputation.com дають можливість зробити негативну інформацію про людину або фірмі менш помітною в Інтернеті, просуваючи позитивну інформацію.

Також технологічні можливості і партнерські домовленості з різного роду агрегаторами даних дозволяють компанії видалення небажаної інформації з різних онлайн-джерел. Компанія постійно стежить за появою свіжої негативної інформації про своїх клієнтів і докладає максимум зусиль по її знешкодженню.

сервіс DeleteMe

сервіс DeleteMe в змозі видалити небажану інформацію про вас з великих баз даних. Стерти будь-яку персональну, контактну і соціальну інформацію. Сюди відносяться також і особисто ваші фотографії і фото ваших рідних і близьких людей. Кожні 3 місяці клієнти компанії отримують звіти про виконану роботу. Але за цю роботу доведеться заплатити.

Дорогий Remove Your Name

сервіс Remove Your Name призначений для тих користувачів, яким репутація дорожча за гроші. Це говорить про високу вартість послуг сервісу. Компанія примітна не тільки високою вартістю послуг, а й тим, що працюватиме до переможного кінця, поки вся негативна інформація про вас повністю не зникне з Інтернету. В іншому випадку вам повернуть гроші.

У зв'язку з тим, що вартість послуг захмарна, думаю, здебільшого користувачів буде не цікаво опис сервісу. По цьому, я кланявся і переходжу до наступного сервісу.

Найміть кілера для соціалки Web 2.0 suicide machine

Web 2.0 suicide machine спеціально призначений для того, щоб вирвати людину з лап соціальних мереж і повернути до нормального життя. Щоб видалити свій обліковий запис з соціальної мережі і все, що з нею пов'язано, вам потрібно всього лише авторизуватися під своїм обліковим записом. На цьому ваша робота закінчена. Далі можете спостерігати, як машина без докорів сумління видаляє ваші повідомлення, файли, друзів ... Все те, що ви писали і збирали протягом тривалого часу, промайне у вас перед очима в одну мить. Якщо ви дійсно вирішили зав'язати з Інтернетом, то ця машина саме те, що вам треба. Так що думайте до того, бо після того буде пізно.

Чого вже там, у мене все в порядку

Якщо ви вважаєте, що у вас немає проблем з репутацією, висловлюваннями, про які ви шкодуєте, що все надумано, то немає приводу для занепокоєння. Особисто я за вас радий! Але все ж, раджу гарненько подумати і напружити пам'ять, може вам за щось соромно? Може десь ви були занадто відверті? Ну раз все в нормі, тоді вдалого вам серфінгу!

А як щодо анонімності?

Раз ви добре засвоїли вище викладений матеріал, проявили інтерес, трохи налякані, зробили якісь дії, то не слід на цьому заспокоюватися. Потрібно подумати про свою анонімності в Інтернеті, щоб надалі не допустити витоку ваших особистих даних. Припиніть використовувати справжнє ім'я там, де це зайве. Менше рісуйтесь на публіці і не викладайте у відкритий доступ інформацію, яка може бути використана проти вас. Використовуйте для роботи в Інтернеті спеціально створений поштовий ящик. Щоб не ламати голову з підбором ника для реєстрації, використовуйте генератор імен .

Але все одно вам не доведеться спокійно спати. У будь-якому випадку, нарити на вас інформацію в Інтернеті можна буде. Але якщо ви прислухаєтеся до порад, то зробити це буде набагато складніше. Загалом дасте по руках любителям колупатися в чужих речах.

Не живіть ілюзій при створенні фальшивих особистостей. Багаторазово використовується один і той же нік, плюс адреса електронної пошти вас видадуть, як тільки ви десь через необережність скажете своє справжнє ім'я. Але не обов'язково це зробите ви. У вас є багато знайомих і друзів. Один і той же псевдонім в Інтернеті прирівнюється до справжнього імені. Залишиться тільки ввести в рядок пошуку ваш псевдонім і вся інформація про вас, як на долоні.

Хто дуже боїться публічності, використовуйте різні псевдоніми в Інтернеті!

Намагайтеся більше знати про Інтернет, ніж він знає про вас.

Тепер ви у всеозброєнні і знаєте, як видалити себе з Інтернету. Друзі, чи була вам корисна стаття? Може ви знаєте ще якісь способи анонімності і видалення небажаної інформації про себе з Мережі? Поділіться своєю думкою в коментарях нижче.

З повагою, Вадим.

Як видалити себе з Інтернету

5 (100%) 14 голос [ів]

Корисна почитати

Як видалити себе з Інтернету?
Як видалити себе з Інтернету?
А як бути з такою ж постановкою питання, але вже в Інтернеті?
Але найцікавіше те, що вони зможуть там побачити, коли в рядок пошуку введуть ваше прізвище?
Ви розумієте, що може статися, якщо ваші потенційні роботодавці побачать в соцмережі ваші ж непристойні фотографії?
Що ж робити, якщо через незнання чи через необережність стався ляп?
Сподіваюся, ви розумієте, про що я?
Що з цим усім робити?
А ось, що робити з блогами, порталами?
Деякі з вас можуть зробити великі очі і з вельми здивованим виглядом: звідки на мене може бути скільки інформації?
IRC (Internet Relay Chat)