Як змусити користувача натиснути на кнопку

Всі маркетингові технології мають однакові цілі: зв'язок з цільовою аудиторією і підштовхування її до осмислених дій. У digital-світі осмислене дію, як правило, означає клацання миші (або натискання на екран), що призводить до конверсії.

Але не всі маркетологи звертають увагу на кнопки, що закликають до дії (call-to-action). Чи знали ви, що одні кнопки здаються користувачеві більш інтерактивними, ніж інші? Умілі маркетологи використовують різні психологічні прийоми, які роблять потрібні кнопки привабливими для відвідувачів інтернет-ресурсу.

Нижче ми розповімо, чому колір, назва, розміщення і форма кнопки можуть збільшити кількість натискань на неї.

1. Переконливий колір

Колір надає більший вплив, ніж ми могли б подумати: згідно з дослідженням ресурсу blog.kissmetrics.com , 85% опитаних виділили колір як одну з основних причин покупок продукції. І немає ніякої магії кольору, варто тільки вибрати контрастний колір кнопки (приклад: помаранчевий на синьому тлі) або використовувати колір, який викликає певні емоції.

Наприклад, помаранчевий колір стимулює до негайних дій, і відмінно підійде для кнопок «Зареєструватися», «Купити», «Приєднатися прямо зараз». Так само цей колір пов'язують з недорогими речами. Або, як ми всі знаємо, зелений асоціюється із закликом йти, що дуже зручно для кнопок, які закликають до дії.

2. клікабельно назву

Мета кнопок call-to-action - підштовхнути користувача до негайних дій. Тому важливо правильно її назвати. Назва повинна бути конкретним: «Завантажити документи», а не «Натиснути тут». Важливо використовувати активні дієслова, такі як «почати» і «отримати».

Одне американське дослідження показало, що коефіцієнт конверсії кнопки вище, якщо використовується мова від першої особи ( «почати використовувати безкоштовну версію» замість «почніть використовувати ...»). Крім того, якщо помістити на кнопку слово «зараз», то можна запросто збільшити кількість кліків.

3. Форма і розмір

Округлі і великі: ось які повинні бути кнопки. Завжди. Хоча прямокутні кнопки і популярні, але наш мозок запрограмований так, що ми намагаємося уникати загострених речей. Тому закруглюватимете кути!

Кнопки повинні бути досить великими, щоб можна було на них натиснути будь-якому мобільному пристрої. Але не такі великі, щоб зіпсувати загальний дизайн сайту.

4. Правильне розміщення

Кнопки на одній сторінці не повинні змагатися в боротьбі за увагу. Ви повинні відразу дати зрозуміти, чого ви хочете від користувача.

Якщо ви розміщуєте кнопку у верхній частині екрану, то її помітить кожен користувач, навіть той, хто просто сканує сторінку, не заглиблюючись в її зміст. Відвідувачі витрачають близько 80% часу, вивчаючи верхню частину сторінки, і не витрачають багато часу на скролінг.
Порожній простір навколо кнопки дозволяє їй стати помітніше. Але треба правильно розрахувати кількість цього порожнього простору, щоб кнопка виділялася, але все одно вписувалася в дизайн. Вона повинна привертати увагу, а не здаватися втраченої в пустелі.

Вона повинна привертати увагу, а не здаватися втраченої в пустелі

Кожна аудиторія відрізняється, так що вам, можливо, доведеться пограти з формами, розмірами, кольором і розташуванням кнопок, щоб знайти ту комбінацію, яка дозволить вам збільшити конверсію. І це буде не марною працею: тести показують, що правильно оформлені кнопки можуть поліпшити показники переходів на цілих 49%!

Чи знали ви, що одні кнопки здаються користувачеві більш інтерактивними, ніж інші?
IRC (Internet Relay Chat)