Альтернативні платформи для створення блогів

Коли на початку лютого сторінки livejournal
Коли на початку лютого сторінки livejournal.com несподівано заблокували, для блогерів і їх читачів це стало великою несподіванкою. Для багатьох з нас цей ресурс давно став звичним щоденним розвагою, засобом спілкування і навіть трибуною.

Все вірно - ЖЖ містить безліч цікавих щоденників, різноманітну інформацію і звичайно ж відмінну можливість для спілкування, яке тут набагато повніше ніж в соціальних мережах. Висловлюючи думки у власному блозі набагато простіше знайти співрозмовників, однодумців, нових друзів, звичайну людську підтримку.

І хоча проблеми з ЖЖ не тривали довго, для декого це може стати сигналом для пошуку нового майданчика. А раз так, давайте придивимося до можливих варіантів:

 1. Postach.io. Дуже цікава платформа, яка пов'язана з популярним сервісом Evernote. Додати новий текст дуже легко: в особистому профілі Evernote створюємо замітку в спеціальному блокноті Postach.io, потім ставимо їй тег Published. Так як обидва сервісу інтегровані одна в одну, запис тут же буде опублікована. Крім цього, є функції видалення непотрібних постів, редагування тексту і ще кілька корисних можливостей.
 2. Throwww (throwww.com). Творці цієї блогової платформи вирішили піти відразу двома шляхами - тут є можливість додавати пости без реєстрації і є можливість реєстрації зі створенням профілю. Тобто, якщо ви просто хочете поділитися думками, то достатньо відкрити текстовий редактор на головній сторінці, набрати задумане і опублікувати статтю за допомогою кнопки «Post». Для розшарювання і більш зручного пошуку сервіс надасть посилання на розміщений матеріал.
  Реєстрація за допомогою облікового запису Twitter для створення профілю дають користувачеві ширші можливості по роботі з інформацією, оформлення блогу і звичайно ж встановлюють авторство.
 3. Roon (Roon.io) - сучасна і сувора платформа для ведення блогу. Дуже проста у використанні з мінімумом налаштувань. Однак додаткові можливості вельми цікаві: спеціальні додатки для мобільних пристроїв iOS і Mac, функції форматування, кілька щоденників для одного користувача. До незручностей можна віднести мало можливостей для кастомізації, через що більшість інших блогів платформи Roon виглядають відносно однаково. Але з іншого боку, якщо важливий зміст, ідейне наповнення, а зовнішня сторона має другорядне значення - то ця платформа то що треба.
 4. Medium (medium.com) - красива і продуманий сервіс, над розробкою якого працювали творці Twitter. І треба сказати що це відчувається: сервіс зручний, функціональний, з хорошим інтерфейсом. Всі можливості і команди, починаючи від створення нового блогу, роботи над його дизайном і закінчуючи додаванням мультимедійних файлів і картинок доступні і зрозумілі навіть починаючому користувачеві. Крім стандартних для таких платформ функцій є додаткова можливість додавання поста в тематичну колекцію і коментування зацікавленими читачами певних частин текста.Кроме цих нестандартних і поки не найвідоміших блогових платформ, можна звернутися більш популярним, такими як WordPress, Tumblr, Blogger. Ці сервіси вже досить відомі і перевірені часом:
  • Tumblr - типовий представник сімейства мікро-блогів для публікації фотографій, картинок і іншого візуального контенту з невеликими поясненнями і коментарями. Цей сервіс поки що не дуже затребуваний на наших просторах, але це питання часу і конкуренції.
  • WordPress - дуже відома платформа, яка відмінно забезпечує найрізноманітніші вимоги і має широкі можливості.
  • Blogger - доступний і зручний сервіс, в якому для створення журналу потрібно тільки дані профілю на Google+.

Що ж, дивлячись на конкурентів живого журналу, не можна не визнати - їм є чим привернути читачів і блогерів.

Альтернативи і рішення гідні: кожен новий користувач може без утруднень і що важливо, дуже швидко, створити новий блог і відразу приступити до його заповнення. Додаткові плюси - безкоштовність, свобода дій, легкість і простота використання. Ніяких спеціальних навичок і знань для ведення та оформлення блогу не потрібно - досить пройти процес реєстрації, задати необхідні параметри, вибрати дизайн і майданчик для викладу подій, думок і ідей готова.

Про промисловість.
Гарне промислове обладнання можна замовити на сайті www.konstar.ru . Подібне обладнання коштує чималих грошей. Але якщо ви купите китайські «аналоги», то вам доведеться витратити ще більше грошей.

Відео.
Якщо ви ще не знаєте на якій платформі створити блог - пропоную подивитися відео з порівнянням різних блогоплатформи.

IRC (Internet Relay Chat)