Безкоштовні картинки для сайту - де можна підібрати і використовувати

  1. Що треба заповнювати при завантаженні зображення

Безкоштовні картинки знайти просто, наприклад на Yandex або Google Безкоштовні картинки знайти просто, наприклад на Yandex або Google. Але справа в тому, що на цих ресурсах дуже важко знайти унікальні картинки. Це перше. А друге, і напевно головне, вибравши чужу опубліковане зображення, можна отримати проблеми з порушенням авторських прав. І навіть згадка автора може не вирішити проблему.

Тому треба знайти ресурс, де картинки надаються в вільне користування. Я користуюся двома ресурсами:

Подібних ресурсів на просторах інтернету багато. Але ці відрізняються дуже демократичною роботою. На них навіть можна не реєструвати. Просто вводите ключове слово і отримуєте викладку зображень. І не тільки. Можна отримати і короткі відео для заставок.

Пояснювати як на цих ресурсах працювати - не буду. Все дуже просто і зрозуміло. Зайдіть на сайти і пройдіться по їх сторінках. Ресурси російською мовою і їх використання не викликає ніяких труднощів. Вибирайте зображення і завантажуйте себе на комп'ютер.

Ці зображення можна використовувати де завгодно, як на своєму блозі, так і, наприклад, одностранічнік. Але хотілося б, звичайно, цим зображенням додати індивідуальність. Зробити це можна за допомогою фоторедактор. Теж безкоштовний, простий і дуже зручний.

Теж безкоштовний, простий і дуже зручний

Завантажуємо зображення, пройшовши по синій кнопці і потрапляємо в редактор. Мені дуже подобаються його можливості. Особливо вони хороші при підготовці зображень для одностранічнік. На скріншоті нижче Ви побачите одну з рамок. яка називається - Жабка. Зверніть увагу на редактор справа - вибір великий. Зображення можна перетворити до невпізнання.

Зображення можна перетворити до невпізнання

Ну що ж, зображення підготували. Яке воно повинно бути за вагою та розміром ми вже теж обговорили. Тепер треба вирішити питання з його оптимізацією. При завантаженні картинки на будь-який сайт, їй потрібно правильно задати інформацію для пошукового робота. Я про це вже не раз писала, але хочу ще раз нагадати. Тим більше отримала нову інформацію, якої хочу з Вами поділитися.

Що треба заповнювати при завантаженні зображення

  1. Title. При збереженні картинки на Вашому комп'ютері дайте їй правильна назва. Якщо Ви готуєте картинку для блогу на WordPress- можете називати її російською мовою. WordPress при завантаженні переведе назву на латиницю. Якщо сумніваєтеся, то використовуйте плагін Cyr-to-Lat. Останні його версії переводять на латиницю не тільки посилання записи, але і назва зображення. Це і буде title Вашого ізображенія.Еслі ж Ви готуєте картинку для сайту на інших платформах - бажано їй дати назву транслітом, тобто використовувати латинський алфавіт.І ще один момент (це та інформація, яка стала для мене новиною), якщо ви готуєте зображення для блогу в назві повинен бути обов'язково ключ, який використовується для цього запису. Це не новина - скажете Ви! І будете праві! Це інформація класика SEO для титульної картинки. А новиною є те, що назви всіх використовуваних картинок в запису повинні починатися з ключа і мати якесь продовження, дає інформацію про ізображеніі.Напрімер: для цього запису ключ - безкоштовні картинки. Титульну картинку я так і назвала. А такі зображення називала так: безкоштовні картинки Pixabay або безкоштовні картинки Fotostars.me ... Тобто назва будь-якого зображення в конкретній статті має містити ключ для цієї статті.
  2. ALT. Це притча во язицех. Кожне зображення обов'язково повинно мати атрибут alt. Пошукові роботи ці питання обов'язково враховують. Так як картинки вони не бачать, але вміють "читати" alt. А ще вони враховують зручність користувачів Вашого сайту. Якщо раптом у читача поганий інтернет і картинка не завантажується, але завдяки заповненому alt - він побачить інформацію про неї. Я зазвичай просто назва картинки копіюю в alt російською мовою.
  3. Де заповнюємо всю цю інформацію на блозі - при завантаженні зображення.

Де заповнюємо всю цю інформацію на блозі - при завантаженні зображення

Я зазвичай копіюю назву російською мовою і вставляю його в поля alt і Опис. Не забувайте це робити навіть для зображення хедера. У наступних записах ми обов'язково перевіримо блог на правильне заповнення зображень.

Ну ось, мабуть, і все на сьогодні. Всього найкращого! Вдалої роботи!
Ну ось, мабуть, і все на сьогодні

IRC (Internet Relay Chat)