Блог Артема Костюка | artkostyuk.com. Цікаве про м Дніпро (Дніпропетровськ) -

Представляю вам свій новий проект, над яким працював останні пів року. Це, по суті, реінкарнація на окремому сайті мого розділу зі старими картами. Тепер це круте інтерактивне порівняння старих карт, аеро і супутникових знімків втілено на більш сучасної технології - користуватися ними зручніше, швидше і все це працює з мобільних пристроїв. Так само в новому движку є можливість отримання динамічного URL-адреси - тепер щоб поділитися тим чи іншим місцем в той чи інший час досить просто скопіювати URL.

Я поступово буду переносити карти зі старого движка і з часом видалю той розділ. Хоча цей момент ми можемо з вами обговорити - якщо хочете, можна буде його залишити, адже новий сайт буде вже на іншому хостингу, а в даному випадку питання було в дефіциті місця місця на диску.

На новому сайті є власний блог, де я буду розповідати, що нового я додав. А нового, по ідеї, повинно бути багато На новому сайті є власний блог, де я буду розповідати, що нового я додав Вже зараз там є перший пост, де я більш детально розповів про новий проект. Не буду в черговий раз дублювати інформацію, все описано тут: https://oldmaps.dp.ua/blog/news/zapusk-proektu-oldmaps-dp-ua

Вивчайте улюблене місто! Вивчайте улюблене місто

Вивчайте улюблене місто

IRC (Internet Relay Chat)