Блог на мільйон доларів

  1. Блог на мільйон доларів Наташа Кортні-Сміт
  2. Завантажити Блог на мільйон доларів Наташа Кортні-Сміт

Поділитися

Поділитися   Блог на мільйон доларів Наташа Кортні-Сміт   Історії зіркових блогерів здаються нам фантастичними, а їх успіх - недосяжним Блог на мільйон доларів Наташа Кортні-Сміт

Історії зіркових блогерів здаються нам фантастичними, а їх успіх - недосяжним. Але автор книги, яка змінила роботу в традиційних ЗМІ на кар'єру блогера, запевняє, що створити блог на мільйон доларів може кожен, у кого є бажання, фантазія і готовність займатися цим серйозно. Наташа Кортні-Сміт ділиться з читачами стратегією і тактикою, які допомогли їй прийти до успіху.

Якщо ви хочете створити блог, але не знаєте, з чого почати; якщо ви вже блогер, але хотіли б вийти на інший рівень; якщо ви підприємець і задається питанням, чому блогінг може допомогти в розвитку і просуванні вашого бізнесу - ця книга точно буде вам корисна. Ви дізнаєтеся, яким контентом найкраще наповнити блог, як створити особистий бренд, вести відеоблог, стати впізнаваним і популярним в соцмережах.

Книгу доповнюють інтерв'ю з найуспішнішими блогерами з усього світу.

відгук

Книга грандіозна! Для всіх, хто ініересуется даною тематикою, читати обязательно.Хочется підкреслити - автор має практичний успішний досвід по темі, про яку пішет.Кніга наповнена якісною актуальною інформацією.

цитати

Ви стоїте в маленькій кімнаті, а навколо безліч закритих дверей. На кожній з них написано, куди вона веде: «дохід», «можливості», «повага», «авторитет», «статус», «клієнти» і «спілкування». Так ось, більшості з нас в житті дуже не вистачає однієї або декількох з цих дверей, а блог - це ключ, який відкриває їх все.

Зміни йдуть вам тільки на користь, не забувайте це і зберігайте власний погляд на світ.

Ваше майбутнє залежить від вас самих, і ви не станете блогером-мільйонером, якщо будете сидіти і чекати, поки хтось оголосить вас найавторитетнішим фахівцем! Для успішного блогера це незаперечна істина, і він доводить її, зміцнюючи свій авторитет в мережі і домагаючись того, щоб його досвід і обізнаність були очевидні кожному. Ми дивимося на блогінг як на процес будівництва: пост за постом ми створюємо собі репутацію.

Купити паперову версію

Завантажити Блог на мільйон доларів Наташа Кортні-Сміт

Читати онлайн Блог на мільйон доларів Наташа Кортні-Сміт

IRC (Internet Relay Chat)