Блог ЖЖ

Привіт, шановні читачі мого блогу.

Вже всім відомо, що у мене є блог. До цього був ще блог в ЖЖ. Інакше це «Живий журнал», дехто каже «Життєвий журнал», а оригінальна назва "Livejournal" .

Поговоримо про блог в ЖЖ.

Поговоримо про блог в ЖЖ

У мене блог в ЖЖ так і залишився. Я його не закинув. Раніше писав там статті, як проводити ремонт будинку, а тепер він служить тільки для того, щоб публікувати новини з цього мого блогу.

Вважається, що поява блогів почалося з 13 березня 1999 року. Тоді американський студент Бред Фіцпатрік випустив в простори інтернету власний маленький щоденник.

Деякі вважають, що першим блогером був Тім Бернс Лі, який створив простори інтернету. Він створив свою сторінку в далекому, 1992 році. А деякі, творцем першого блогу вважають іншого американського студента Джастіна Холла, блог якого з'явився в 1994 році.


Але саме Бред Фіцпатрік надав струнку схему блогосервіс ЖЖ. Саме ЖЖ дозволяв вносити записи через просту веб форму прямо в браузері, позбавивши користувачів від мук набором кодів в HTML редакторі.

Простота, зручність, функціональність зайняли передові місця в новому сервісі, який отримав назву Livejournal.

Найголовнішою частиною сервісу ЖЖ стала можливість не тільки створювати свій щоденник, але і залишати коментарі в чужих журналах, а так само стрічка друзів, завдяки якій можна відстежувати цікаві теми в чужих журналах. Будь-блог, це місце, де збираються люди для дискусій. Дискусії бачите в коментарях. У блогах дізнаються новини, отримують свіжі інформації.

Людям блог ЖЖ сподобався, і люди почали підключатися до дітища Фіцпатріка. Через занадто велику кількість бажаючих підключиться до ЖЖ, Фіцпатрік повинен був обмежити реєстрацію нових користувачів. І зробив підключення до livejournal через запрошення. Згодом Livejournal став платним. Розгромна замовна стаття в 2006 році, в Росії, російська версія була вже комерційної.

Незважаючи на обмеження в реєстрації, в 2001 році число користувачів були кілька сотень тисяч. А через сім років, ЖЖ користувалися близько 12 мільйонів чоловік. А що росла популярність соціальних мереж, як Facebook, vkontakte, значно зменшили потребу в livejournal.

А що росла популярність соціальних мереж, як Facebook, vkontakte, значно зменшили потребу в livejournal

Livejournal змінюється. У 2014 році дизайн змінився, з'явилися версії для ОС android. Відвідуваність поки що залишилася на високому рівні. В наші дні користувачів ЖЖ близько 60 мільйонів чоловік. Більшість цих журналів витають в просторах інтернету в покинутому вигляді. Але ще залишилися люди, які вірні своєму блогу ЖЖ. У Росії активних користувачів блогу ЖЖ близько 1,5 мільйона чоловік. Це люди у віці старше 35 років.

Козирним елементом є те, що саме в блозі ЖЖ можна викладати об'ємні тексти з фотографіями, з відео роликами. Можна написати текст в текстовому редакторі Word, вибравши стиль шрифту, розмір шрифту, оформивши таблицю, потім все це вставити в Livejournal. І ЖЖ прийме все це в такому вигляді, як було це в текстовому редакторі.

Так само є можливість редагування тексту в самому журналі, змінивши шрифт, стиль шрифту. А так само є можливість репоста публікації в ЖЖ в різних соціальних мережах.

Саме в ЖЖ передбачено зручність коментування. У соціальних мережах коментування йдуть в одну лінію, в вертикальному напрямку. Навіть відповіді на коментарі йдуть по одній лінії. А в livejournal, дискусії в коментарях йдуть в деревовидному порядку. А це полегшує читання коментарів. На кожен окремий пост є можливість дозволу, або заборони коментарів, при цьому зовсім не обов'язково заходити в налаштування ЖЖ.

Якщо вам є, що розповісти світові, то саме ЖЖ може допомогти вам в цьому. Можливо, зареєструвавшись в livejournal , Ви знайдете той інструмент, який вам потрібен буде в роботі.

І ще один момент, можна користуватися безкоштовною версією даного ЖЖ. У цьому випадку, у вас будуть обмеження. Місце буде 1Гб. і мала кількість тем для оформлення зовнішнього вигляду. Для початку, поки будете вчитися користуватися, можна користуватися безкоштовною версією. А потім можете перейти на платну версію. Платна версія коштує близько 1200 руб в рік. При переході в платну версію вам буде доступна статистика відвідування вашого блогу.

можете створити блог самі , Попередньо вивчивши інструкції по створенню блогу з нуля.

Дивіться відео, як створювати блог в жж

Дізнайтеся тут, чому вам потрібно стати читачем цього блогу?

Перейти на головну сторінку

IRC (Internet Relay Chat)