Clashot мобільний фотобанк для iOS і Android

  1. Підписуйтесь на наш блог
  2. Коментарі

Декілька місяців тому   ми запустили бета-версію нашого iOS-додатки Clashot для публікації і продажу мобільних фотографій

Декілька місяців тому ми запустили бета-версію нашого iOS-додатки Clashot для публікації і продажу мобільних фотографій. Результати тестування виявилися вражаючими: нас порадували сотні тисяч першокласних фотографій, завантажених нашими користувачами. Ми також отримали безліч різноманітних відгуків і пропозицій від постачальників Depositphotos.

Протягом декількох місяців команда Clashot працювала для того, щоб вам було простіше і вигідніше продавати свої фотографії, і тепер ми готові поділитися з вами величезною порцією хороших новин. Сьогодні ми представляємо вам не просто оновлену версію програми, а повноцінний фотобанк нового покоління. Встановіть Clashot, щоб приєднатися до новаторам стокової індустрії!

- Новий Clashot доступний і на Android: вже зараз додаток можна скачати з Google Play. Запросіть своїх друзів з Android-смартфонами на Clashot!

- Ми значно поліпшили інтерфейс програми: він став більш простим і логічним.

- Ми оптимізували швидкість роботи програми. Тепер можна завантажувати свої зображення на сайт проекту Clashot ще швидше!

- Тепер клієнти Clashot можуть купувати зображення прямо в додатку, додаючи потрібні їм файли в корзину і оформляючи покупку прямо з мобільного пристрою.

- Скоро ми запустимо інноваційну програму заохочення фотографів Clashot. Ви зможете не тільки отримувати «лайки» до ваших фотографій від інших користувачів; «Лайки» ваших зображень від Експертів Clashot будуть конвертуватися в гроші.

- Незабаром ми відберемо кращих авторів в коло Експертів Clashot: стежте за повідомленнями в "Центрі повідомлень" і за нашими поштовими повідомленнями.

- Також у вас з'явиться можливість не тільки вивести гроші, зароблені на продажу фотографій або отримані за «лайки», а й оплатити ряд важливих для вас сервісів. Слідкуйте за оновленнями!

Пам'ятайте: Clashot чекає будь-які фотографії, зроблені на мобільні пристрої! Ми віримо, що ваша творчість має бути винагороджено.

Ми будемо дуже раді отримати від вас відгуки про нову версію Clashot і відповісти на будь-які питання.

скачайте новий додаток Clashot для iPhone або Android . Ви також завжди можете переглянути кращі репортажі наших авторів на сайті Clashot.

Підписуйтесь на наш блог

Отримуйте кращі статті з фотографії і бонуси доступні тільки передплатникам

Коментарі

коментарів

IRC (Internet Relay Chat)