Де шукати музику для відео з GoPro?

Музика створює настрій і додає певну динаміку будь-якого контенту. Бізнес, особистий блог, YouTube-канал або сімейний фільм - з фоновою музикою будь-ролик приймає вид повноцінного, закінченого сюжету і проглядається з набагато більшим інтересом. Де шукати музику для відео? Про які важливі моменти при цьому слід пам'ятати?

Давайте відразу розставимо всі крапки над «і». Будь-трек, завантажений, наприклад, з iTunes, іншого аналогічного джерела або безпосередньо з диска, захищений авторським правом. Так, його можна використовувати при монтажі сімейних фільмів для домашнього перегляду. Але якщо ви плануєте викласти своє відео на YouTube або куди завгодно, тоді цей «піратський» метод втрачає весь сенс.

По-перше, будьте готові до того, що такий «вкрадений» трек просто перестане програватися на YouTube через деякий час, при чому, канал чесно попереджає про порушення авторських прав при завантаженні відео.

По-друге, якщо ви збираєтеся монетизувати свої відео на YouTube і отримувати відрахування за рекламу, про неліцензійному використанні будь-яких матеріалів не може бути й мови.

Royalty Free Music - термін, який не варто перекладати дослівно. Він означає, що власник або творець музики ліцензував її для використання в будь-якому контенті. Тобто, або музику можна використовувати абсолютно безкоштовно, або одноразово сплатити ліцензію.

Тут варто акцентувати, що після оплати використовувати трек можна скільки завгодно раз в різних відеоматеріалах, які не переживаючи, що вас забанити на тому ж YouTube. Що погодьтеся, немало важливо, особливо, якщо ви на ньому заробляєте.

Тепер до питання про те, де краще завантажувати Royalty Free Music.

Музичних бібліотек, де можна скачати музику для відео, в інтернеті безліч. Перерахуємо найпопулярніші з них, надаючи можливість вибрати той, який буде найбільш зручний і вигідний саме вам.

  • Epidemic Sound - пропонує щомісячну абонентську плату. Що набагато практичніше, ніж оплачувати окремо кожен трек, особливо якщо музика потрібна постійно.
  • AudioJungle - сайт з простою і зрозумілою системою пошуку, який дозволяє фільтрувати композиції по авторам, виконавцям, жанру і т.д., що дуже економить час. Вартість ліцензійного скачування від 1 долара за трек.
  • Pond5.com - аналог AudioJungle з функцією щомісячної абонплати.
  • Audio Blocks - цікавий тим, що за 99 доларів в рік можна придбати доступ до всієї бібліотеці з можливістю необмеженої завантаження музики.
  • Music Bed - дорожчий сайт, зате на ньому можна знайти ексклюзивні речі.

Потрапляючи на будь-який сайт безкоштовної музики, варто перевірити його ліцензії і ознайомитися з правилами використання його матеріалів. Іноді потрібно зробити атрибуцію, тобто вказати в описі відео або ж в самому відео, звідки взято музичний трек.

  • Аудіо-бібліотека на YouTube - тут можна безкоштовно скачувати музику або звукові ефекти. Важливо пам'ятати, що завжди варто дотримуватися умов використання фонотеки при створенні свого відеоконтенту.

Важливо пам'ятати, що завжди варто дотримуватися умов використання фонотеки при створенні свого відеоконтенту

  • SoundCloud - величезна медіатека музики, в якій ви можете знайти безкоштовну музику ввівши в пошуку «Royalty Free». Для скачування треку з сервісу стане в нагоді утиліта SoundCloudDownloader . Досить вставити посилання і завантажити.
  • Incompetech - сайт безкоштовної музики, створений Кевіном Маклеод. Тут розміщені його власні композиції, які можна використовувати абсолютно безкоштовно, не забуваючи прописати атрибуцію . Корисну інформацію про цей сайт можна знайти на сторінці поширених запитань .
  • Our Music Box - ще одне непогане місце для підбору фонової музики. Цей сайт завантажується трохи повільніше і злегка відстає, коли потрібно відтворити зразок мелодії. Не забувайте вказувати, звідки взяті треки, якщо ви їх використовуєте.
  • Bensound - можна безкоштовно знайти і завантажити фонову музику, попередньо перевіривши інформацію про ліцензування.

Фонова музика дивним чином перетворює будь-який відеосюжет, дозволяючи отримати якісний продукт, що буде запорукою великої кількості переглядів і популярності блога або каналу.

Вдалих кадрів! Ваш WazzA .

Запрошуємо Вас підписатися на офіційну сторінку Wazza в Facebook, а також Telegram , Instagram і YouTube канал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Де шукати музику для відео?
Про які важливі моменти при цьому слід пам'ятати?
IRC (Internet Relay Chat)