Де взяти унікальний і цікавий контент для сайту

  1. Чому це так важливо.
  2. Де можна взяти контент для сайту зробленого під продаж посилань.
  3. Де взяти контент для СДЛ сайту.
  4. Найкращі біржі для наповнення сайту контентом
  5. Інші способи отримати унікальний контент для свого сайту.
  6. Чим перевірити унікальність статей.

Привіт шановні читачі. Сьогодні на сторінках Кращого СЕО Блогу ми поговоримо про те, де взяти унікальний контент для сайту.

Чому це так важливо.

Контент - це основа будь-якого сайту, головний секрет його успіху міра його комерційного потенціалу. Ну як, дохідливо пояснив? Ні? Окей, тоді поясню ще простіше, ніж якісніше і більше у тебе буде статей, тим більше буде прибуток у твого сайту. Всього є дві основні стратегії для заробітку на сайті:

  • Стратегія №1. Створити сайт з великою кількістю статей, а, після цього, додати його в Sape або Trustlink і продавати з нього посилання. При цьому, сам контент і якість сайту не грає великої ролі. Головне, щоб тексти були унікальними і трималися в індексі пошукових систем.
  • Стратегія №2. Створити сайт для людей з якісним, унікальним і цікавим контентом, оптимізованим під пошукові системи. Після того, як сайт набере відвідуваність, його можна монетизувати за допомогою контекстної реклами, наприклад Google Adsense або Яндекс Директ, або за допомогою партнерських програм.

Я спробував і те і інше і зробив вибір на користь другого варіанту. У довгостроковій перспективі створення якісних проектів вигідніше, ніж створення купи ГС, які рано чи пізно всі підуть в бан. Втім, у кожного з цього приводу є свої власні міркування. Який варіант вибереш ти, вирішувати тільки тобі. Але в будь-якому випадку, незалежно від того, СДЛ це або ГС його потрібно чимось наповнювати, а це значить, що тобі потрібен контент.

Де можна взяти контент для сайту зробленого під продаж посилань.

Скани. Найпростіший і дешевий метод, який дуже добре підходить для створення ГС. Все, що для цього необхідно, це книжка або журнал, якого ще немає в мережі, і сканер (або один, у якого є сканер). Книжку можна дістати в який-небудь бібліотеці. Найлегше знайти унікальний текст в технічних і вузькоспеціалізованих книгах, тому бажано отримати доступ до бібліотеки якогось технічного ВНЗ. Якщо ніяких навчальних закладів під рукою немає, то можна піти і в звичайну публічну бібліотеку. При бажанні і там можна знайти щось до чого ще не дотяглися руки жадібних сайтостроителей. Ціна питання: 0р. (Або пляшка пива для одного за пару годин наодинці зі сканером).

Унікалізація. Дуже хороший спосіб швидко дістати унікальний контент у великій кількості. Для цього необхідно зробити спеціальний текст заготовку, який розмножується в спеціальній програмі. На виході виходить кілька сотень більш-менш унікальних, цілком читаються, але вкрай нізкохудожественних текстів. Теоретично, можна просто купити вже готові розмножені статті в інтернеті, але в цьому випадку досить великий ризик купити неякісний контент з низькою унікальністю. Середні ціни на розмноження статті: 300-350 р. за 1000 символів вихідного тексту (на виході виходить близько 100 статей, отже, ціна кожної 3-3.5 р.).

Де взяти контент для СДЛ сайту.

Написати контент самостійно. Зрозуміло, якщо природа не обділила тебе талантом письменника. Втім, навіть якщо обділила, то нічого страшного. Писати статті це такий же навик, як, скажімо, гра на гітарі або водіння машини - чим більше практикуєшся, тим краще виходить. Головне це бажання. Якщо ти в чомусь добре розбираєшся, і тобі є, що розповісти світові, то клавіатуру в руки і вперед. Крім того, ціна питання - 0р. Але, на жаль, часу на це йде дуже багато. Самостійно можна писати контент для одного або двох сайтів. Якщо сайтів більше, то часу на написання статей для всіх вже починає не вистачати.

До слова сказати, дуже багато часу можна заощадити, якщо попередньо навчитися швидко друкувати наосліп. Це дає багаторазовий виграш в швидкості, і, отже, твоя продуктивність починає прагнути до нескінченності.

Детальніше на цю тему читай тут - написання статей для сайту .

Переклад. Якщо є знання іноземних мов, то можна сміливо переводити якісні зарубіжні статті на російську і використовувати як унікальний контент для наповнення свого власного сайту. У тому випадку, якщо іноземним мовою не володієш, то можна замовити переклад на будь-якій біржі фрілансерів. Ціна питання - 30 руб. за 1000 знаків і вище залежно від специфіки перекладного тексту і рівня кваліфікації перекладача.

Рерайт. Слово рерайт походить від англійського rewrite, що перекладається як переписувати, що повністю відображає суть даного методу. Береться який-небудь вихідний текст і переписується своїми словами. Унікальність - 100%. При цьому контент у вашого сайту залишається абсолютно читабельним. Замовити рерайт можна на будь-якій біржі статей. Все що потрібно, це знайти якісну статтю, з якої потім буде робитися рерайт і підшукати тлумачного виконавця. Ціна питання - 15-20 руб. за 1000 символів. Можна знайти людей, які зроблять і за 10 руб., Але тільки якість статей таких рерайтерів, як правило, залишає бажати кращого.

Копірайт. Копірайт передбачає, що виконавець, який добре розбирається в питанні, самостійно напише грамотний, цікавий і унікальний текст на задану тему. У реальності, так буває тільки з дуже кваліфікованими і, отже, дорогими копирайтерами. У всіх інших випадках, ти отримуєш, по суті, той же самий рерайт, тільки матеріал, з якого цей рерайт робиться, вибираєш не ти, а сам виконавець. При цьому, ціни на копірайт вище, як правило, 30-60 руб. за 1000 знаків.

Для наповнення контентом своїх сайтів, я рідко вдаюся до копірайту, і замовляю його тільки у перевірених людей, які добре розбираються в питанні, і грамотно пишуть. У всіх інших випадках я використовую рерайт. Це не тільки дешевше, але і якісніше, тому що я сам вибираю статтю для рерайта, а це значить, що контент мого сайту в будь-якому випадку буде корисний і цікавий.

СЕО-копірайт. Припускає, що виконавець не тільки пише статтю на задану тему, а й оптимізує її під певний запит. У цьому випадку, як і в двох попередніх «кадри вирішують все», іншими словами, якщо ви хочете наповнити сайт дійсно якісним контентом, а не безглуздою купою неграмотних нецікавих статей, то вам доведеться знайти хороших копірайтерів. Повірте, таких людей знайти досить складно і цінуються вони, що називається, «на вагу золота». Ціна питання: від 60 руб. за 1000 знаків.

Якщо СЕО-копірайт для тебе це занадто дороге задоволення, то можна оптимізувати контент для сайту під пошукові запити самостійно. Детальніше про те, як це робиться можна прочитати тут: як збільшити відвідуваність сайту .

Купити готову статтю. Замість того, щоб замовляти написання статті, можна купити вже готовий контент. Найчастіше, статті вже оптимізовані під певні пошукові запити. Розкид цін досить великий. Ціна залежить від якості тексту і авторитету виконавця. Зазвичай від 10-15 руб. за 1000 знаків і вище. Єдиний мінус полягає в тому, що перед покупкою можна прочитати весь текст, а тільки невелику його частину. Є ризик купити «кота в мішку».

Найкращі біржі для наповнення сайту контентом

ETXT

Advego

Textsale

На цих біржах можна замовити рерайт, копірайт, СЕО-копірайт, а також купити готові статті.

Інші способи отримати унікальний контент для свого сайту.

Крім вищеописаних, є ще пара «нестандартних способів» для отримання безкоштовного унікального контенту для свого сайту.

Freemiralinks . Дуже непоганий сервіс від найпопулярнішої системи розміщення статей. Суть полягає в наступному. Ви реєструєте свій сайт в системі. Рекламодавці будуть розміщувати на вашому сайті свої статті абсолютно безкоштовно, при цьому статті, як правило, містять посилання на сайт рекламодавця. Можна виставити жорсткі вимоги до прийнятих статей і чекати пропозицій. У підсумку можна отримати унікальний, і щодо якісний контент, не докладаючи до цього взагалі ніяких зусиль. Ну а для того, щоб не тільки наповнити сайт унікальним контентом, але ще і отримати за це гроші потрібно зареєструватися в Miralinks .

Гостьові пости. Ще один спосіб розмістити на сайті оголошення про прийом гостьових постів. Сенс той же самий - люди писатимуть унікальний контент для вашого сайту, в обмін на зворотні посилання.

Чим перевірити унікальність статей.

Наскільки унікальний контент вашого сайту, це ще одне питання, на якому слід зупинитися окремо. Для перевірки унікальності існує багато корисних програм і сервісів. Я, звичайно, перевіряю статті за допомогою програми Advego Plagiatus. Все, що потрібно це скопіювати посилання на текст, або сам текст у віконце програми і натиснути кнопку «почати перевірку». Програма проаналізує текст і покаже відсоток його унікальності, а також сайти, на яких вона знайшла збіги.

Ось так то.

А де ви дістаєте контент для своїх сайтів? Пишіть в коментарях. Ну і не забувайте підписуватися на RSS.

Ну як, дохідливо пояснив?
Ні?
А де ви дістаєте контент для своїх сайтів?
IRC (Internet Relay Chat)