Форум на WordPress: інтеграція блогу на WordPress і форуму, плагін форуму для вордпресс

У якийсь момент навколо блогу складається коло постійних читачів / коментаторів. Як його розвивати далі? Що зробити, що б читачам було зручно спілкуватися? Перше, що спадає на думку - встановити форум. Давайте подивимося, які є варіанти для того, щоб на базі WordPress блогу створити форум.

Варто зауважити, що сьогодні майже до будь-якого популярного движку форуму є плагіни для взаємодії з WordPress, в цьому ж огляді я розгляну ті рішення, які створювалися спеціально під взаємодія з WP.

Simple: Press Forum - http://simple-press.com - це плагін. Звідси всі його достоїнства і недоліки.

З переваг - використання дизайну вашого блогу. Знадобляться мінімальні налаштування. Все управління - з адмінки блогу. Установка плагіна форуму така ж як і у інших плагінів, за винятком того, що в адмінці ще знадобиться пройти невелику інсталяцію і привласнити права на запис деяким папок. Недоліки: за моїми відчуттями працює повільніше, ніж bbpress.

bbpress - http://bbpress.org - по суті це самостійний движок форуму, це не плагін, ставиться окремо.

Можливості інтеграції форуму з WordPress - в базовій установці: обмін інформацією про зареєстрованих користувачів Можливості інтеграції форуму з WordPress - в базовій установці: обмін інформацією про зареєстрованих користувачів. Є плагіни, які дозволяють також копіювати на форум коментарі з блогу і пости. Адаменко bbpress виконана в стилі вордпресс. Велика кількість плагінів і тем.

На жаль налаштовувати тему під дизайн блога доведеться самостійно, так, як цей движок не використовує шаблони блогу. Легкий в роботі і простий в установці. Російську локалізацію знайдете тут: http://bbpress.ru .

WP Forum - http://www.fahlstad.se/wp-plugins/wp-forum/ - плагін, який оновлюється нерегулярно, мабуть тому виник більш стабільний і просунутий послідовник: ForumPress - http://forumpress.org/ . Проста установка. Інтеграція в поточний дизайн вашого блогу. Дві версії: платна і безкоштовна, в останній є все, що потрібно, включаючи російську локалізацію.

BuddyPress - це скрипт для організації повноцінної соціальної (включаючи форуми) мережі на базі WordPress. Про це варіанті читайте в пості: движки для створення соціальної мережі .

Навіщо робити форум на блозі? Відповім на прикладі adne.info:

  1. Щодня до деяких пости приходять оголошення про пошук фрілансерів / роботи, пов'язаної з веб-дизайном, SEO тощо - рубрика Робота наповнилася б швидко.
  2. Серед аудиторії блогу багато новачків - людей, які представляють майбутнє нашої індустрії. Їм складно розбиратися в постах, наповнених термінологією, розрахованих на людей «в темі». Проте, ця аудиторія вигідна партнерка - рекламодавцям (новачки ще не визначилися з ким працювати, які ніші вибрати і т.д.), цікава і мені, тому втрачати її не хочеться, проте до них потрібно інший підхід: пояснювати що й до чого , розжовувати самі банальні речі. Як мені здається формат форуму в цьому випадку був би найбільш зручний.
  3. Аудиторія велика, виникають питання відмінні від тематики постів. Форум дав би можливість обговорити їх не йдучи на інші ресурси. В цілому зібрано відмінне ком'юніті, якому вже мало інструментів форуму.

Велика кількість інших корисних плагінів ви знайдете в розділі ведення блогів .

Як його розвивати далі?
Що зробити, що б читачам було зручно спілкуватися?
Навіщо робити форум на блозі?
IRC (Internet Relay Chat)