Коментування блогів як спосіб просування

  1. Навіщо коментувати блог?
  2. Коментарі це популярність блогу
  3. осмислені коментарі
  4. Доступне коментування
  5. Чому не коментують блог?
  6. Як отримати трафік коментуючи блоги?

Якщо ви створили недавно блог і вже подумує про його просуванні. Те це стаття для вас. Для того щоб займатися просуванням на повну котушку, потрібно наповнити блог контентом. Бажано оновлюючи його щодня. Але, на жаль, бувають дні коли це зробити не вдається.

Навіщо коментувати блог?

Навіщо коментувати блог

Сьогодні хотілося б поговорити про коментуванні як про спосіб просування блогу. Особливо на перших порах. Молодим блогам, що б набрати природну кількість посилань, потрібно не лінуватися і ходити коментувати чужі блоги. Тим більше в блогсфере вважається хорошим тоном відвідати прокоментував з візитом у відповідь. Так що без коментарів не залишитеся. Ну і, звичайно ж, не забувайте відповідати на них. Запитайте навіщо це робити?

Коментарі це популярність блогу

По-перше, спілкування читачів на блозі говорить про його популярності. Якщо блог цікавий, то з часом його починають коментувати. По-друге, живий відвідуваний блог завжди привабливий для рекламодавців. По-третє це спосіб залучення трафіку.

осмислені коментарі

На перших порах, до вас звичайно ні хто сам не піде. Ось тому, що б перші коментарі з'явилися в блозі, потрібно першому починати ходити і залишати осмислені коментарі. Тільки не спамити! Цього ні хто не любить і швидше за все ваш коментар не пройде модерацію і буде видалений, так і не побачивши світло.

Доступне коментування

Доступне коментування

Щоб у читача з'явилося бажання залишити коментар. Зробіть доступною і привабливою форму коментування, наприклад, поставивши плагін смайлики. Встановіть плагін Subscribe to Comments Reloaded, він дозволить читачам підписатися на нові коментарі блогу. Ткам чином читачі зможуть підтримувати спілкування. Для того щоб стимулювати бажання коментувати, встановіть віджет топ коментаторів.

На жаль, зустрічаються блоги з закритим коментуванням. Якщо ви усвідомлено це зробили, то це ваша особиста справа, значить так треба. Але як багато ви втрачаєте при цьому. Але якщо ви новачок і поки слабо розбираєтеся, що до чого, читайте далі.

Чому не коментують блог?

Чому не коментують блог

Неможливо коментувати блоги, якщо коментування закрито. Відразу пропадає бажання, знаходиться там.

Або для того, щоб залишити коментар потрібно витратити свій дорогоцінний час, щоб зареєструватися. Та ну, навіщо? Я краще піду і залишу свій коментар на більш гостинному блозі.

Будь-яке бажання відпадає коментувати блоги, де стоїть капча, та не одна, а штуки по три. Від пристріту, чи що?

Спочатку типу давай математику згадуй, потім склади картинку, а в завершенні введи хитромудрий набір, що складається з букв від google. Це страшно дратує. Після пари не вдалися спроб, відвідувач просто, йде з блогу.

Зараз чую обурені голоси на рахунок спамерів: «Та як же так? Це захист від спаму! »І тд і т.п

Згодна, спамери страшно дратують. Тут палиця з двома кінцями, або втрачаємо коментують, або терпляче видаляємо спамерів. До того ж спамом від ботів займається плагін Akismet, а спам людський, доведеться видаляти ручками, ні чого не поробиш таке життя.

Зараз модним стало рух блогів dofollow. А це хороша можливість залишити відкриту посилання на свій блог. Можливо, ви теж вирішите вступити в рух проти nofollow і відкриєте посилання, тоді на ваш блог річкою кинеться потік всіляких коментаторів.

Коментування, заняття досить трудомістке. Уявіть, скільки часу йде на читання статей, але ж в день коментувати потрібно як мінімум блогів 10. Але ж є ентузіасти, які на багато більше коментують.

Багато хто не бачачи віддачі, через пару тижнів перестають займатися коментуванням, а решта продовжують спамити.

Як отримати трафік коментуючи блоги?

Як отримати трафік коментуючи блоги

Підберіть для себе кілька блогів і ходите, коментуйте тільки їх. Бажано вибирати тематичні.

Намагайтеся залишати змістовні коментарі, що не дурниці типу: спасибі за інформацію або стаття сподобалася. Такі відписки ні кому не потрібні. Якщо вам не цікава стаття, і ви не спромоглися схопити хоча б суть її теми, то писати не потрібно. Знайдіть ті блоги, які дійсно вам буде цікаво читати, а прочитавши статтю, ви зможете залишити коментар, написаний по суті, розміром хоча б в два три пропозиції.

Спілкуйтеся в коментарях. Так ви привернете до себе увагу і трафік з'явитися сам собою.

Коментуйте молоді блоги, у розкручених блогерів вже давно сформувалося своє коло спілкування. І крутитися навколо них не маленька аудиторія таких же як і вони. А ось молоді ще не розкрутили блоги і раді будуть будь-якому відвідувачу.

Навіщо коментувати блог?
Як отримати трафік коментуючи блоги?
Навіщо коментувати блог?
Запитайте навіщо це робити?
Чому не коментують блог?
Та ну, навіщо?
Від пристріту, чи що?
Зараз чую обурені голоси на рахунок спамерів: «Та як же так?
Як отримати трафік коментуючи блоги?
IRC (Internet Relay Chat)