Конструктор сайтів uCoz або як створити сайт будь-якому новачкові за 44 секунди

  1. Просто, чи не так?

Привіт друзі. Ви мене ще пам'ятаєте? Да уж, я зовсім закинув свій блог. Але ви не подумайте що я зливаюся з блогу і т.д., немає, навпаки, я зараз працюю стільки, скільки не працював ніколи. Я давно забув що таке лінь, що таке денний сон годину * shock *, що таке серіали за раз по 5 серій - серйозно вам кажу, скоро я повернуся і мені буде багато чого вам розповісти. Знаєте що мене підштовхнуло ось прямо зараз сісти і почати писати цей пост? А то, що в суботу був лист з проханням допомогти зробити сайт на WordPress (просто з хостингу автоматично встановити WordPress і чуть чуть налаштувати Страндартное шаблон), тобто справ на пів години. Я це звичайно ж зробив, нерозумно було відмовлятися від такої підробки і все б нічого, але я прекрасно розумію, що ця людина зараз абсолютно не розуміє куди рухатися далі з цим сайтом, які плагіни встановлювати, як що налаштовувати. До чого я це все? Зараз ви зрозумієте.

Не буду говорити, як стрімко інтернет увірвався в наше життя. Ви це і без мене розумієте. Зараз все більше і більше людей хочуть в інтернеті мати свій особистий сайт / блог, хтось хоче мати свій сайт / блог для душі, хтось для заробітку, хтось для бізнесу, хтось для великого бізнесу - коротше, цілі різні, але багатьох об'єднує одна проблема - бАГАТО ПРОСТО НЕ ЗНАЮТЬ ЯК ЗРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ САЙТ!

Все, пов'язане з програмуванням і сайтобудування вважається справою складним і незрозумілим для більшої частини «простого населення», а значить, для створення свого сайту людині доводиться звертатися або до тих, хто вміє робити сайти і платити за це гроші, або самим сидіти і цілодобово вивчати інформацію та повільно сходити з розуму, і в підсумку зробити дурницю (перший сайт, він у всіх як той перший млинець ... розумієте про що я * wink *).

Думаю, у багатьох новачків закрадався питання: а чи можна зробити сайт не маючи при цьому специфічних знань в HTML, в таких поняттях як домени, хостинги, плагіни, движки, вордпресс, джумли і т.д ... Відповідаю - можна. Будь-новачок може за допомогою спеціального конструктора сайтів зробити свій перший сайт в кілька кліків мишкою.

Отже, вихід для тих, хто хоче мати свій сайт, але не хоче витрачати час на вивчення HTML або гроші на звернення до фахівців (до мене, наприклад * hi *), - це так звані конструктори сайтів, і сьогодні я коротко розповім про саме , напевно, популярному конструкторі - uCoz.ru .

ru

Чому uCoz?

Причина, по якій в якості прикладу конструктора для сайту обраний саме uCoz, проста:

uCoz - популярний автоматичний конструктор сайтів (8 років на ринку, на платформі створено 1 200 000 сайтів). З його допомогою абсолютно будь-яка людина зможе зробити повнофункціональний сайт: це може бути і сайт-візитка, і інтернет-магазин, і портал, фан-сайти, блоги / спільноти - одним словом, можливо створити сайти будь-якої спрямованості, зробити дизайн сайту під свій смак і наповнити його всіляким контентом (текст, фото, відео). Ось тут можете почитати детальний огляд з відгуками про uCoz.

Ось тут можете почитати   детальний огляд з відгуками   про uCoz

Як зібрати сайт?

Зібрати сайт в uCoz взагалі нескладно. Зазвичай це робиться в кілька кліків мишею: інтерфейс інтуїтивно-зрозумілий, крім того, на сайті є інструкція, яка крок за кроком покаже: на яку кнопку натиснути, щоб отримати свою адресу в інтернеті, як вибрати шаблон і які кроки потрібно зробити, щоб внести в цей шаблон зміни.

Ось тут тур по системі http://www.ucoz.ru/tour/ - що можна зробити на uCoz, як працює шаблони / админка / управління сайтом, техпідтримка

Відео:

Ось приблизний алгоритм роботи в системі:

Реєстрація (ну, думаю, у все є поштові скриньки і все вміють реєструватися і підтверджувати реєстрацію)

Створення сайту: два кліка мишею, заповнення полів з бажаним адресою сторінки, кнопка - «Створити сайт» і можна приступати до роботи.

Під сплив віконці пишете назву свого майбутнього сайту, тиснете кнопку: «вибрати дизайн». uCoz славиться своєю колекцією шаблонів для сайтів: хочете створити форум, комерційний або просто інформаційний портал - ви знайдете ваш смак варіант оформлення в галереї. (Звичайно безкоштовні шаблони не дуже які круті, але для початку цілком піде. Розберетеся з роботою сайту. Можете купити хороший преміум шаблон).

До речі, є у мене одна ідейка зробити сайт на юкоз під CPA оффер (достатньо всього 15 статей, щоб розкрити під певний оффер нішу, от не знаю, можна на Юкоз замутити мою задумку чи ні. Просто якщо вийде, то можна заощадити багато часу. адже створювати і налаштовувати окремі сайти на WordPress теж займає якийсь час, а тут швиденько зліпив сайт, дав автору ТЗ, розмістив за раз всі статті, поколдавал чуть чуть над просуванням і отримав результат. Чесно, поки не знаю, вийде чи ні, але спробую). Можливо напишу результат. Так що стежимо за блогом * wink *

Отже, шаблон обраний, тепер залишилося змінити в ньому назву, вибрати ті модулі, що ви хочете бачити на своїй сторінці - і сайт готовий. Залишилося тільки додати ваш контент: текст, фотографії, відеофайли - і можна з гордістю давати посилання друзям і знайомим (зробив сайт за 44 секунди - http://voroni.ucoz.com/ * buba *).

Ось, подивіться скріни якщо цікаво (взагалі, все скрізь підписано. Скрізь є пояснення куди і що натиснути):

Просто, чи не так?

Перше питання, що виникає у більшості початківців користувачів uCoz, пов'язаний з рекламними банерами на безкоштовних сторінках. На жаль, відключити їх самостійно не вдасться: uCoz - компанія комерційна і пропонуючи безкоштовний конструктор для сайтів, залишає за собою право розміщувати на них рекламні оголошення.

Втім, тут є два законні способи вирішити проблему: придбати платний аккаунт або звернутися в адміністрацію ресурсу - з некомерційних сайтів банери знімають на прохання власників.

До речі, про оплату: якщо ви вирішили скористатися платними послугами, то краще це зробити на самому початку і отримати сайт з доменним ім'ям другого, а не третього рівня. Це підвищить рейтинг вашої сторінки в очах потенційних замовників і пошукових систем (це тема окремої розмови).

По суті, сьогодні uCoz пропонує оптимальні можливості для створення сайтів будь-якої спрямованості, при цьому його функціональні можливості влаштують не тільки новачка, а й досвідченого веб-майстри. Я тут не буду розписувати всі принади та можливості конструктора, це є все у них на сайті. Моя задача дати вам напрямок де ви можете самостійно зробити будь-який сайт і набратися досвіду. Повірте мені, багато хто робить на Юкоз сайти під фільми і непогано заробляють.

PS якщо вам з якихось причин не подобається uCoz як конструктор / платформа, то не переживайте, благо зараз на ринку великий вибір сайтбілдеров (по-російськи, конструктор сайтів), ось вам рейтинг конструкторів сайтів http://site-builders.ru/ де знайдете 33 огляду з описами і відгуками про інших подібних конструкторів, і вже точно підберете те що вам буде до душі.

Створити свій перший сайт в uCoz

Всі удачі!

Чекайте вістей!

Буде багато цікавого!

PPS Багато просять почати консультувати по скайпу - скоро все буде!

Просто, чи не так?
Ви мене ще пам'ятаєте?
Знаєте що мене підштовхнуло ось прямо зараз сісти і почати писати цей пост?
До чого я це все?
Чому uCoz?
Як зібрати сайт?
IRC (Internet Relay Chat)