Кращі плагіни для WordPress

  1. Chartbeat
  2. LinkPatrol
  3. OptinMonster
  4. PollDaddy Polls & Ratings
  5. WooCommerce

WordPress - одна з найпопулярніших CMS в світі. І це не тільки завдяки тому, що в інтернеті без проблем можна знайти безкоштовну версію. Тисячі людей купують дану CMS, і роблять це не без явного бажання. У чому причина такого інтересу до WordPress? WordPress - одна з найпопулярніших CMS в світі

Багато в чому популярність собі CMS забезпечила завдяки великому ком'юніті. Велика кількість користувачів закликає розробників створювати безліч доповнень і плагінів, що дозволяють розширити функціонал сайту не витративши при цьому практично ніякого часу.

Кращим варіантом для великих комерційних сайтів, особливо на пострадянському просторі, є 1C-Бітрікс. Так чи інакше, якщо ви все ж працюєте з WordPress (що не так уже й погано), вам необхідно знати про плагіни, які помітно зможуть поліпшити ефективність вашого ресурсу.

Chartbeat

Chartbeat - такий собі Google Analytics, вбудований прямо в структуру CMS. Головною відмінністю від свого маститого конкурента є те, що дані збираються в режимі реального часу.

Як і Google Analytics, Chartbeat допомагає краще дізнатися аудиторію, її поведінку і бажання. Відслідковуються відвідування сайту, час перебування на ресурсі, активність на сторінках, рівень конверсії, а також різні демографічні та інші характеристики користувачів.

LinkPatrol

Спам в інтернеті всюдисущий. І думати, що ваш сайт від нього захищений, як мінімум, наївно.

Вся справа в тому, що на будь-якому ресурсі є прихований спам, за яким не можна встежити. Саме для цього і придуманий LinkPatrol. Створений командою SearchEngine, плагін дозволяє стежити, аналізувати і управляти вихідними посиланнями сайту.

OptinMonster

OptinMonster - прабатько плагінів для WordPress, призначених для збору інформації про клієнтів.

Існує безліч варіантів зборів даних, включаючи спливаючі вікна, футери, або ж віджет в кінці блогу. OptinMonster активно використовується з різними e-mail маркетинговими інструментами на кшталт MailChimp, тому має в своєму функціоналі аналітику A / B, підрахунок конверсії та ін.

PollDaddy Polls & Ratings

PollDaddy Polls & Ratings - це плагін, що дозволяє зробити вибір між 20 різними типами питань і рейтингів.

Ви зможете налаштовувати шаблони на свій розсуд, аналізувати результати і виводити їх на сторінках в різних формах. Ви можете приховувати пункти питань, додавати рейтинги в пости, коментарі. Також можна скористатися віджетом «Кращі».

WooCommerce

Для комерційних проектів WooCommerce є ідеальним варіантом. З ним сайт на WordPress стає машиною e-commerce.

WooCommerce розроблений WooThemes, ветеранами WordPress ком'юніті. Плагін дозволяє продавати все. Ви зможете управляти платежами, опціями доставки, звітністю, маркетингом, податками та іншими необхідними для комерції платежами.

У чому причина такого інтересу до WordPress?
IRC (Internet Relay Chat)