Кращий хостинг для Wordpress - вибираємо швидкий хостинг для блогу на Вордпресі - порівнюємо, тестуємо

 1. Переваги Вордпресс хостингу Beget
 2. Особливості wordpress хостингу Fozzy
 3. WordPress тариф від Макхост
 4. Порівняємо хостинги за ціною

Кращий хостинг - надійний і швидкий, «заточений» під Вордпресс. Які вимоги:

 1. стабільність
 2. доступність за ціною
 3. зручність
 4. швидкість

У цьому огляді буде 3 варіанти: Бегета, Фоззі, Макхост. Всі чудові, доступні і хороші, але зручні під різні завдання.Переваги Вордпресс хостингу Beget

Безліч CMS: блоги, форуми, магазини - безкоштовно можна встановити в кілька кліків!

критеріям відповідає Beget :

 • стабільність - про технічні роботах повідомляють заздалегідь, обладнання високої якості, якщо трапляються якісь неприємності лагодять навіть вночі.
 • доступність за ціною - тарифу від 100 рублів на місяць, плюс знижки.
 • зручність - дуже проста, зрозуміла і функціональна панель адміністратора, wp можна розгорнути прям з адмінки хостингу.
 • швидкість - це люблять пошуковики, а у Бегета купа можливостей по оптимізації швидкості завантаження сторінок.

Установка WordPress на цьому хостингу проводиться автоматично прямо з адмінки: не треба нічого завантажувати, прописувати доступи, паролі - спеціальна програма установки все зробить за вас.

Насправді установка відбувається в 1 клік. Новий сайт розгортається дуже швидко: це оцінять не лише новачки, але і любителі запускати сітки сайтів.

Як знизити навантаження:

 1. правильна версія php, версія 5.2 у мене показує кращі результати (на рекомендованому хостингу, версії php можна міняти з адмінки).
 2. плагін кешування, я використовую Hyper Cache.

У Бегета - чудовий сапорт: телефонуйте їм хоч в 4 ранку - дадуть відповідь і будуть вирішувати проблему. Випробувано особисто автором.

 1. Тонка настройка PHP: готові настройки для CMS Вордпресс.
 2. Ізолювання сайтів на акаунті: це важливо для безпеки.
 3. Дійсно крута панель управління хостингом: дуже багато чого можна зробити без додаткового софту: закачувати файли, редагувати код.
 4. Висока швидкість, сервіси кешування і не тільки.
 5. Автоматичне резервне копіювання.
 6. Місяць на безкоштовне тестування.
 7. Допоможуть з переїздом.

Рекомендую спробувати: Бегета . Тримаю частину своїх сайтів у них з 2010 року. Ідеально для Рунета.

Історії читачів.

 • Розміщують у них вже 4 роки. Всяке було. Один фейл- міняли обладнання, щось пішло не так, втратили інформацію, відновлювали з резервної копії. Дводенної давності. Хто робить статейні сайти, розуміє що означає така давність в період наповнення контентом. Дуже мене тоді підвели. Але в іншому - претензій немає.
 • У свій час сайти стали гальмувати, написав на підтримку - перенесли на інший сервер, проблема вирішена.

Особливості wordpress хостингу Fozzy

Ці хлопці заморочені на швидкості роботи: SSD диски, прискорювач APC (швидше працює php) і т.д.

У Фоззі сервера в датацентрах по всьому світу. Тому, якщо працюєте під, УРЖ - тут можна купити хостинг на сервері, наприклад, в США.
У Фоззі сервера в датацентрах по всьому світу

За доступності: від 120 р. у місяць.

Своєю власною панелі у Фоззі немає. На серверах в США, в якості панелі управління - cPanel. Власне у cPanel є установник WordPress.

Dedicated IP - € 2.00 щомісяця.

Fozzy - ідеальний для проектів під бурж і для тих, хто готовий трохи повозитися з настройками.

З відкликання читача: по Фозі таке враження, що як пощастить з сервером. Два аккаунта найдешевших - на одному все нормально, інший постійно гальмує, сайт недоступний, проблеми з настройками. Гарна служба підтримки - реагують швидко, можуть самі за тебе щось налаштувати.

WordPress тариф від Макхост

Макхост - компанія з історією, причому це як неймовірний зліт, так і скандал в 2010 році (читайте інтерв'ю з представником компанії ). Однак, попри все, вони продовжують рости і розвиватися.

На відміну від перших двох, так компанія позиціонує себе як преміум сегмент (в технічному плані - це надшвидкі SSD і найсучасніші сервера Dell).

Під WP у них є спец. пропозиція - CMS-тариф, що включає 30 ГБ на SSD, 25 сайтів, 25 баз даних, навантаження 50%. Коштує це 699 a в місяць. Виділений IP-адреса: 150 р. у місяць.

За промо-коду adnehost. Ви отримаєте 3 місяці хостингу безкоштовно по тарифу Мак-10, внісши всього 100 рублів в якості активаційного платежу.

У них власна панель управління хостингом, дуже зручна і зрозуміла. При переході від іншого хостера - допоможуть з переїздом.

Порівняємо хостинги за ціною

Беремо тарифи, які підходять для WP блогу і вважаємо вартість за рік:

Хостинг Тариф Ціна за рік, в рублях Beget Blog 1380 Макхост CMS-тариф 7380 Fozzy Швидкий сайт 1300

До речі, у всіх трьох хостингів є партнерські програми. Тому якщо у вас блог і читачі вам довіряють, то можете порекомендувати сервіс, яким користуєтеся і, як мінімум, окупити свої витрати на утримання сайту.

Думку з 3-м варіантами: найкращим на мій погляд є Бегета. Так, у них бувають якісь помилки, але сервіс дійсно зручний. Наприклад для WP можна ставити версію php 7, а для якихось скриптів, виносячи їх на сабдомен - іншу. Більш того тут зручно включати різні способи кешування і навіть на невеликих тарифах цілком тримати блог з 5-10 k відвідувачів на добу.

IRC (Internet Relay Chat)