Магазин Citrus.ua продає розпаковані Apple-гаджети - Дмитро Беспалов


Друзі! Сьогодні зіткнувся до таких моментом: при замовленні нового iPad і iPhone в магазині citrus.ua (Цитрус Дискаунт), магазині, який славиться тим, що єдиний продає начебто як офіційно розмитнені iPhone, які до того ж потрапляють до «Білого списку» IMEI Укрчастотнагляду, оператор повідомимо мені, що все Apple-девайси (iPhone, iPad, iPod) у них продаються розпакованими!

Тобто, якщо бути точним, без запаяної плівки. Якщо ви хоч раз купували пристрій Apple, то, напевно, знаєте, як хвилююче розкривати цю упаковку ...

Довідка. Open Box - розкрита упаковка. Що це таке? Якщо вірити відповідям на Yahoo , то це:

Usually. Open box items are items that had their packages opened or damaged in the warehouse, or were purchased items that were returned unused. Most retailers only allow good items to be sold at open box, and they usually cover them for returns as well. Some places will not exchange an open box item, however. if it's bad, usually their only policy is a cash refund.

перекладаю:

Зазвичай, «Open Box» товари (товари з розкритою упаковкою) - це товари, упаковка який було пошкоджено на складі (при транспортуванні, наприклад), або товари, які були куплені, але в силу певних причин, повернуті в магазин. Більшість магазинів дозволяють лише ідеальним товаром продаватися як «open box», і на них також поширюється гарантія, і їх також можна повернути в магазин.

Однак, повернемося до «Цитрус»:

«Вони нові, не використані. Просто розпаковані »- повідомив мені менеджер по телефону.

«А навіщо ?!» - ошелешений, задаю я йому питання.

«Для перевірки комплектації» - каже мені менеджер. Каже: «У нас була партія iPhone з некомплектом. Ви ж напевно засмутилися б не знайшовши в коробці, наприклад, навушники? »- запитує він у мене.

«Перший раз про таке чую ...» - кажу я - «А що, це Apple косячіт? Це вони не доповідають в коробки? »

«Так» - впевнено каже мені продавець.

«Так поскаржтеся Apple! Це ж обурливо »- відповідаю я.

«Я всього лише менеджер з продажу» - каже мені менеджер з продажу ...

Підтвердження цієї інформації я отримав на сайті магазина:

Тому - до магазину у мене претензія: ПИШІТЬ, що продати OPEN BOX! Це норма, наприклад, в Штатах! Покупець повинен знати, що він купує. У мене великі питання, чому все ж розкриті коробки. Можливо, це повернення? Не знаю, але купувати в «Цитрусі» я вам не раджу.

Що це таке?
«А навіщо ?
Ви ж напевно засмутилися б не знайшовши в коробці, наприклад, навушники?
» - кажу я - «А що, це Apple косячіт?
Це вони не доповідають в коробки?
Можливо, це повернення?
IRC (Internet Relay Chat)