Мій Світ від Mail.Ru

Мій Світ від Майл ру - одна з найпопулярніших соціальних мереж Рунета. Якщо подивитися на рейтинг спільнот в Яндексі, то більшу частину перших сторінок займають спільноти на my.mail.ru/community.

Оскільки ресурс настільки популярний, ми - редакція adne.info, спробуємо поглянути на нього зсередини і спробувати зрозуміти причини такої уваги.

Реєстрація в Моєму Світі починається з отримання поштової скриньки на Мейл Ру. Далі тиснемо кнопку створити Мой Мир і заповнюємо ще одну анкету. Нарешті, отримуємо дані:

Нарешті, отримуємо дані:

Що всередині?

Власне на зображенні:

  1. Пошук http://my.mail.ru/my/search_people - шукаємо однокласників, однокурсників, колег. Завдяки цьому розділу можна поповнити свій список друзів. Непогано було б також вказати свої: Місто, Школу, ВНЗ, Коледж, Роботу, Військову частину, Інтереси, заповнити Анкету. Це може вашим знайомим знайти вас в Моєму Світі, а так само заощадить час людей, які захочуть з вами поспілкуватися.
  2. Спільноти http://my.mail.ru/catalog - мабуть найкорисніший розділ соціальної мережі. тут сформовано величезну кількість тематичних груп. Подивіться на рубрикатор в правій колонці - можна знайти практично будь-яку інформацію і друзів за інтересами.
  3. Рейтинг http://my.mail.ru/my/phototop - все люблять змагатися і бути краще за інших. У розділі нас чекає рейтинг користувачів і рейтинг фото.
  4. Оцінити фото http://my.mail.ru/cgi-bin/my/photo_for_vote - пам'ятаєте з чого починався Фейсбук? З сервісу оцінки фотографій дівчат. Аналог є і в Моєму Світі: дивимося фотки, оцінюємо по 5-ти бальною шкалою. Можна задавати критерії пропонованих до оцінки фотографій: стать, вік.
  5. Хочу спілкуватися http://my.mail.ru/cgi-bin/my/top?all=true - Щось на зразок служби знайомств.
  6. Відчути http://videochat.mail.ru/ - можливість спілкуватися з мешканцями Миру через вебкамеру.
  7. Музика http://my.mail.ru/my/audio-top - поки музична колекція якась мізерна.
  8. Додатки http://r.mail.ru/cln7094/my.mail.ru/apps - дуже цікавий розділ, де можна весело провести час, найбільш затребувані додатки Улюблена ферма, Колгосп Червоне дишло, Фармандія, Райський Сад - створи свій рай! , Місто, Ялинка, Рибна ферма, Дикий Захід, Тюряга, Мегаполіс, Сонечко - Новий рік 2011 та інші анімації, Територія фермерів, Блестящие картинки в гостьові !, Прикольне оформлення ваших фотографій, Щасливий Малюк, Покемони, Хуторок, Клубна Життя, Плем'я фермерів , Легенда - як бачите і в Моєму Світі лідирують різні вріаціі ферм.

Кілька фактів:
1. Блоги@Mail.Ru входять в топ 3 найактивніших блог-платформ Рунета, поступаючись лише ЖЖ.
2. Мікроблоги Майл ру - в Рунеті популярнішим твіттера (за даними Яндекса). У багатьох це викликає сумніви.

Стаття не закінчена, продовжимо пізніше ...

А поки почитайте ось це: як отримати багато відвідувачів з соціальних мереж - робочий приклад з викладками статистики і докладним поясненням як і що треба робити.

Ru/cgi-bin/my/photo_for_vote - пам'ятаєте з чого починався Фейсбук?
Ru/cgi-bin/my/top?
IRC (Internet Relay Chat)