Монетизація блогів мам: як заробити на блозі?

Автор: Алла

Всім привіт, а ось і наша традиційна понеділкового «   драбинка   « Всім привіт, а ось і наша традиційна понеділкового « драбинка «! Сьогодні пропонуємо обговорити одну з найбільш суперечливих і, не побоїмося цього слова, животрепетних тем рунета (а може і всього глобального інтернету) - монетизацію блогів, і відповісти ось на таке питання:

Як ви ставитеся до монетизації блогів мам? Чи заробляєте ви на своєму блозі / блогах? Якщо так, і якщо не секрет, то як?

Правила гри:

1. Ми задаємо питання, пов'язане з блогами або батьківством, серйозний або жартівливий. Сьогодні обговорюємо монетизацію Мамско блогів - добре чи погано, можна або не можна, якщо добре і можна, то як це робиться?

2. Ви відповідаєте на нього за допомогою форми коментаря і залишаєте посилання на один зі своїх постів (наприклад, той, в якому писали на цю тему, або запис, до якої хочете привернути увагу читачів, або просто даєте посилання на свій блог).

3. Потім заходите за посиланням, залишеної ПОПЕРЕДНІМ коментатором.

4. Прокоментуйте пост цього учасника у нього в блозі і не забудьте написати:

Понеділок - день веселий на Блоги Мам!

Доповнення до цього пункту: якщо ви берете участь в грі не в понеділок, а в інший день тижня, можете цю фразу змінити на свій розсуд. Це актуально також, якщо ви коментуєте серйозну або сумну статтю.

5. Відповідно, той, хто коментуватиме відразу після вас, клацне на вашу посилання і прокоментує вашу запис.

Минулого понеділка ми обговорювали професії мам-блогерів і вплив освіти і досвіду на взаємини в родині і ведення блога. Цікава гіпотеза підтвердилася: більшість наших мам дійсно педагоги. А якщо не педагоги, то гуманітарії. А якщо технарі, то обов'язково з якоїсь другої гуманітарної професією або дуже творчим хобі 🙂 Якщо ви пропустили цю «Драбинку» тиждень тому, ви можете прийняти в ній участь і сьогодні. Грати - ніколи не пізно!

Ілюстрація Л. Володимирського з книги А. Н. Толстого "Пригоди Буратіно"

Чи заробляєте ви на своєму блозі / блогах?
Якщо так, і якщо не секрет, то як?
Сьогодні обговорюємо монетизацію Мамско блогів - добре чи погано, можна або не можна, якщо добре і можна, то як це робиться?
IRC (Internet Relay Chat)