монетизація блогів

Про монетизації блогів зараз говорять багато, проте, як правило, всі ці розмови дуже розпливчасті - так вже вийшло, що користувачі мережі не люблять ділитися з усіма своїми секретами. Сьогодні ми спробуємо узагальнено описати деякі способи заробітку за допомогою особистого журналу.

Почнемо, мабуть, з популярного нині виду доходу - замовні матеріали. Ви шукайте рекламодавців, які хотіли б бачити інформацію про свій продукт або послуги на сторінках вашого журналу. Шукати рекламодавців можна як безпосередньо, так і через спеціальні сервіси, наприклад, Блогун . Такий заробіток може принести в ваш гаманець, за статистикою Блогун, від 0,1 $ до 50 $ за одну статтю. Все залежить лише від читацької аудиторії і значень «пузомерок».

Контекстна реклама також є непоганим способом заробітку на блозі. Правда, тут необхідно враховувати, що при використанні блогу на безкоштовній платформі вам навряд чи вдасться отримати дохід від контекстної реклами. Але все одно варто спробувати. Приклади: Бігун і Яндекс.Директ. Ви розміщуєте на сторінках свого журналу спеціальні рекламні блоки, які потім буде видно користувачем.

Ще прибуток власникам деяких блогів приносить продаж посилань, тобто в своєму особистому щоденнику ви просто розміщуєте «лінки» на інші сайти. Якщо брати до уваги тільки одне посилання, то це, звичайно, занадто мізерний заробіток, але коли посилання розміщуються на сторінках всього блогу, то вже все більш відчутно. Зайнятися подібним «бізнесом» можна за допомогою Sape або Linkfeed.

Знаєте інші способи заробити в блозі? Пишіть, не скупіться 🙂

Пишіть, не скупіться 🙂

монетизація блогів

Rate this post

Знаєте інші способи заробити в блозі?
IRC (Internet Relay Chat)