Навіщо українські компанії ведуть блоги

19 Февраля, 2010 15:03

829

Розвиток блогосфери диктувало моду і на корпоративні блоги. Багато компаній той чи інший спосіб бажають отримати вигоду зі спілкування з інтернет-аудиторією. Правда, мало хто розумів як. В результаті завести блоги зважилися найсміливіші. Решта поки сумніваються в доцільності цієї затії або вивчають досвід першопрохідців, щоб вчитися не на своїх помилках.

А в блогосфері компанії помиляються часто. Багатьом доводиться міняти свій підхід до блогу вже в процесі його ведення. Багато просто відмовляються оновлювати блог, а то і просто закривають його. Наприклад, українська філія мережевого PR-агентства PRP від блогу залишив тільки посилання на своєму сайті.

Однією з основних проблем компаній у веденні блогів виявилася відсутність часу і бажання співробітників брати на себе нові обов'язки. Тоді блогосферою змушений займатися ініціатор - той же керівник фірми. Хоча часто він і не довіряє цю місію своїм підопічним.

наприклад, корпоративний блог інвесткомпанії «КІНТО» веде (майже рік) президент Сергій Оксанич. За його словами, основною метою блогу є просвіта - українці надто мало знають про інвестиційні інструменти, а також їх специфіку в нашій країні. Останній запис датовано 25 грудня, хоча раніше публікації з'являлися майже щотижня. І вони привертають 5-10 тис. Відвідувачів щомісяця, каже президент «КІНТО».

Основною проблемою, з якою зіткнувся автор блогу в перші місяці, було безліч провокаційних коментарів. Виходом стало ігнорування їх. «Якщо на провокаторів не реагувати, то і їм коментування стає нецікавим», - говорить Оксанич.

Для «ПриватБанку» корпоративний блог є єдиним доступним способом постійної комунікації з клієнтом, каже Олександр Витязь, керівник центру електронного бізнесу компанії. За його словами, це також і можливість топ-менеджерів банку проявити себе в блогосфері. Всього у компанії 14 «ПріватБлоггеров» - менеджерів банку. Приблизно раз в квартал публікує свої тексти голова правління Олександр Дубілет, хоча найактивнішим автором блогу є все-таки його заступник - Витязь. Спеціального штату для ведення блогу немає, стверджує він.

За його словами, ніяких розчарувань в блогосфері компанія не зустріла - до таких явищ, як тролі і флудери там були готові. Точна кількість відвідувань блогу Витязь не зміг назвати, оцінивши їх сотнями в добу.

При цьому він стверджує, що ведення блогу не забирає у нього багато часу - зазвичай він робить це в дорозі або вдома. За словами Витязя, на більшу частину коментарів він відповідає сам, хоча іноді звертається до колег, якщо питання стосується не його компетенції. «Всі скарги з блогу особисто розбираю. Це дуже допомагає поліпшити наші продукти - спасибі всім, хто скаржиться », - говорить керівник центру електронного бізнесу.

Прес-центр компанії «Простобанк Консалтинг» , Яка займається вивченням ринку фінансових послуг і розвитком власних фінансових інтернет-проектів, з'явився в 2007 році. Зараз блог ведуть 16 авторів - всі співробітники компанії. Матеріали публікуються на блозі раз в тиждень, з ре публікування найцікавіших постів на відомих соціальних сервісах, наприклад, www.blog.liga.net.

net

Спочатку, за словами гендиректора компанії Леоніда Красавцева, присутність в блогосфері було обумовлено модою на корпоративний блогінг. Однак в процесі розвитку компанії блог став виконувати важливіші функції: просування і підвищення впізнаваності компанії і довіри до неї, формування внутрішньої корпоративної культури, а також розвиток особистісного потенціалу співробітників компанії.

Саме тому керівник «Простобанк Консалтинг» зробив ведення блогу обов'язковим для своїх співробітників, при прийомі на роботу їх про це попереджають. Періодичність публікацій кожного з авторів - щоквартальна, і за несвоєчасну здачу текстів в компанії штрафують. Зате за найцікавішу публікацію преміюють - в квартал на це компанія витрачає понад тисячу гривень, каже Красавцев.

Визначає призера журі «Простобанк Консалтинг», що складається з трьох осіб. Це представники редакції інтернет-проектів компанії і генеральний директор. Крім цього, редакція контролює якість авторських текстів та дає дозвіл на їх публікацію. У тому випадку, якщо співробітник підготував цікавий і корисний матеріал, редакція Републіка його на інтернет-проектах компанії, тим самим скорочуючи витрати на підготовку унікального авторського контенту.

«Звичайно, всередині компанії було опір. Далеко не всі люди вміють писати і викладати свої думки. Але як показала практика, це тимчасова проблема. Якщо людині надати допомогу і зробити правильні підказки на початковому етапі, то з часом кількість редакційних правок зводиться до мінімуму, автори пишуть все більше цікаві тексти », - розповідає Красенів. Натомість, за його словами, завдяки своєму корпоративному блогу «Простобанк Консалтинг» часто згадують різні видання, на сайти компанії з'являється багато інтернет-посилань. В результаті набирається до 15 тис. Відвідувачів щотижня, каже гендиректор компанії.

Музичний холдинг Lavina Music завів свій блог на сервісі LiveJournal півтора роки тому. З його допомогою компанія намагається поширювати новини про своїх продуктах і артистів. «На блозі ми ставимо багато посилань на наш сайт, все-таки в ЖЖ людям зручніше знайомитися з нашими новинами у своїй френдстрічку», - каже Марина Недашківська, IT-менеджер підрозділу Lavina Digital, яке курирує інтернет-напрямок компанії. Крім блогу, музичних холдинг намагається активно працювати в соціальних мережах, а зараз ще освоює Twitter.

Крім блогу, музичних холдинг намагається активно працювати в соціальних мережах, а зараз ще освоює Twitter

Наскільки присутність в LiveJournal допомагає музичному холдингу, в компанії не можуть оцінити. У ній також не змогли сказати, скільки людей відвідують її блог. Правда, за словами Недашківської, саме завдяки інтернету Lavina Music зміг розкрутити групу «KAMON !!!».

Brandcom веде блог в основному для розвитку своїх співробітників, говорить керівник PR-компанії Артем Зелений. «Для працівника PR-агентства це задає певний стандарт як для роботи з клієнтом, так і для підтримки своїх професійних навичок: ведення блогу змушує людину думати, правильно висловлювати думки і спілкуватися», - говорить він. На його думку, блог також дає можливість поміняти традиційну модель поведінки автора, а значить - сприяти розвитку креативності. Хоча керівник Brandcom не заперечую - корпоративний блог відіграє вагому роль в просуванні компанії, допомагаючи їй бути більш впізнаваною.

Значною підмогою для блогу Brandcom виявився напрацьований досвід Зеленого в блогосфері в тому числі і на сервісі LiveJournal. Перший же досвід корпоративного блогінгу піарник отримав чотири роки тому. У той час це було експериментом, і не все йшло так успішно, як він розраховував, визнає Зелений. Вже тоді йому довелося вирішувати такі питання, як «кому писати», «що писати» і «як часто». «Зате тоді я зрозумів, що якщо мені є що сказати, то і у компанії знайдеться», - згадує він. В кінці 2008 року, прийшовши в Brandcom, Зелений вирішив вводити в блогосферу і цю компанію, на цей раз - за допомогою WordPress.

Зараз блог Brandcom поповнюють чотири людини. За словами Зеленого, це є неофіційною обов'язком співробітників, для цього у кожного в записнику є нагадування. Після випробувального терміну працівник компанії отримує доступ до блогу і проходить відповідний інструктаж. Періодичність публікацій у Brandcom - тиждень-два, а тематика не визначається. Хоча Зелений визнає, що з моменту запуску довелося обмежити коло тем, щоб публікації все-таки стосувалися роботи. Також довелося вирішувати проблему спаму - для цього один співробітник витрачав деякий час на «чистку» коментарів, але згодом був використаний інструмент Captcha.

Всього у Зеленого на блог йде дві години в тиждень: годину на написання публікації і годину - на коментарі. Надалі Brandcom планує в своєму блозі частіше використовувати відео. Зараз компанія публікує чужі ролики, але з часом почне створювати свої власні, ділиться планами її керівник.

life :) блог з'явився недавно - в жовтні минулого року. Стільниковий оператор ставив перед ним кілька цілей, каже начальник департаменту зовнішніх і корпоративних зв'язків компанії Оксана Рудюк. «По-перше, це - ще один майданчик для спілкування з нашими абонентами, потенційними клієнтами, партнерами, колегами по ринку, представниками ЗМІ, з усіма, кому цікавий такий формат спілкування. По-друге, це можливість ділитися інформацією, яка не вміщується в формат прес-релізів і офіційного сайту. Наприклад, можливість висловити позицію з якогось важливого й актуального для всіх питання. По-третє, це можливість отримувати зворотний зв'язок від наших абонентів, наприклад, з приводу наших нових продуктів. І нарешті, ми розраховуємо на підвищення лояльності до нас - адже на блозі відвідувачі можуть побачити, що за нашою роботою стоять живі люди ».

І нарешті, ми розраховуємо на підвищення лояльності до нас - адже на блозі відвідувачі можуть побачити, що за нашою роботою стоять живі люди »

Блог створювали фахівці власного відділу е-маркетингу компанії і PR відділ. А його управлінням займається окрема людина, для якого це - один з обов'язків. З топ-менеджерів більшу частину часу корпоративному блогу приділяє Юрій Курмаз, директор з корпоративних відносин life :).

Поки life :) блог працює в «пробному» режимі - компанія тільки набирається досвіду роботи в блогосфері. З деякими речами команді life :) доводилося знайомитися вже в процесі ведення блогу. «Ми не очікували, що наші пости будуть настільки активно коментувати. Питань, коментарів, прохань виявилося набагато більше, ніж ми припускали побачити. Секція, присвячена благодійній програмі соціальної відповідальності «Допомогти так легко», виявилася менш відвідуваною, ніж ми очікували. Найбільшою популярністю користуються все-таки публікації на тему сервісів. Останнім часом набирає популярності рубрика програми для студентів «Стрибок у життя :)» - говорить Рудюк. - За статистикою вже зараз, в тестовому режимі, наш блог часто відвідують, навіть з'явилися постійні читачі. За останній місяць на life :) блог зайшли 4500 унікальних відвідувачів і зафіксовано близько 6000 відвідувань. У порівнянні, розділ, присвячений благодійності, за останні півтора місяці переглянули близько 2000 унікальних відвідувачів ».

Але скоро блог буде змінюватися і розширюватися, запевняє вона: «Ми плануємо зробити зміни в структурі, залучити в команду авторів як співробітників компанії, так і активних відвідувачів блогу, зробити блог більш інтерактивним».

Наявність успішно реалізованих проектів з корпоративного блогінгу дає підставу стверджувати, що свої блоги заведуть і інші компанії. Правда, в відкриту про свої плани в блогосфері ніхто не говорить. Винятком може слугувати гендиректор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків. Він обіцяє з дня на день відкрити свій особистий блог, який поки працює в тестовому, закритому режимі. Правда, тематика не стосуватиметься роботи Microsoft, каже Шимків. Проте, його блог можна буде вважати ще одним веб-представництвом компанії в Україні.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?
IRC (Internet Relay Chat)