Нові можливості Twitter

Піддавшись загальній тенденції, минулого тижня Twitter оголосив про запуск сторінок для брендів. Такою можливістю вже встигли скористатися понад 20-ти зарубіжних компаній, серед яких American Express, Chevrolet, Coca-Cola, Disney і інші (рис. 1, 2).

1, 2)

Мал. 1. «Сторінка компанії Disney Pixar в Twitter»

«Сторінка компанії Disney Pixar в Twitter»

Мал. 2. «Сторінка компанії Pepsi в Twitter»

Таке нововведення в Twitter, в першу чергу, було створено для того, щоб привабити рекламодавців, зберегти поточних і залучити нових користувачів, забезпечити простоту використання соціальної мережі.

За словами Джефрі коллон, віце президента Ogilvy Public Relations Worldwide, сторінки брендів в соціальних мережах корисні тим компаніям, які хочуть:

а) взаємодіяти з користувачами з метою управління взаємовідносинами з клієнтами;

б) використовувати сервіс для створення нових зв'язків в B2B секторі;

с) будувати відносини з користувачами в рамках майданчика, не змушуючи їх переходити на ресурси поза соціальної мережі.

Виходячи з нових функцій, які пропонує компаніям Twitter можна виділити наступні причини, чому варто створити сторінку бренду в цій соціальній мережі.

  • Спілкування через мобільні додатки.

Розробники Twitter зосереджені на створенні зручної мобільної версії соціальної мережі, щоб відвернути їх від використання сторонніх платформ, таких як HootSuite (web - клієнт Twitter), в яких немає можливості контролювати, яку інформацію отримують користувачі. При використанні Twitter платформи вони будуть частіше бачити обнародувано твіти (поки що недоступні в Україні) і повідомлення брендів в мережі. До того ж мобільний додаток дає можливість легко знаходити прямі повідомлення і згадки.

  • Сервісне обслуговування клієнтів

Оскільки Twitter має відкритий API, у брендів є можливість не просто створювати сторінки, але і використовувати платформу для CRM, створюючи спеціальні додатки для обслуговування своїх клієнтів. Також використовуючи нову можливість мережі розділяти відповіді (@replies) і згадки (@mentions) компанії можуть відповідати на питання і коментарі користувачів в режимі реального часу, і при цьому відповіді компанії не будуть загублені в загальному потоці твітів.

  • Рекомендовані і вбудовані твіти

За допомогою рекомендованих твітів бренди можуть залишати будь-якої твіт на чолі стрічки новин, а до вбудованого твіту можна прикріпити фото з Flickr або відео з YouTube або інших джерел, без додаткових дій користувача (рис. 3.).

Мал. 3. «Вбудований твіт на сторінці Pepsi»

  • Індивідуальний дизайн заголовків

Оскільки повідомлення в Twitter складається тільки з 140 символів, що настроюються заголовки і логотип допоможуть зробити повідомлення бренду більш помітним в загальному потоці твітів.

  • «Connect» і «Discover»

Також цікавою новинкою Twitter є функції «connect» і «discover», які дозволяють персоналізувати контент кожного окремого користувача. Вкладка «connect» дозволяє побачити, хто став вашим послідовником, зробив ретвіт або додав у «favorites» ваше повідомлення. На вкладці «discover» показуються теми, відповідні вашим інтересам, засновані на місцезнаходження, на тому, що ви читаєте і на події, що відбуваються в світі.

Twitter - популярна і зрозуміла у використанні соціальна платформа, але розробники спробували зробити її ще більш простою і зручною для існуючих і майбутніх користувачів. Новий користувальницький інтерфейс простий і ненав'язливий, але при цьому не схожий на інтерфейси інших соціальних мереж, а нові функції надають компаніям ще більше можливостей для комунікації зі своєю аудиторією і побудови бренду в інтернет.

Читайте також статтю на тему: Реклама в Twitter: 4 причини не скидати Twitter з рахунків в блозі інтернет-агентства UaMaster

Оцініть статтю


Статті по Цій темі:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Статті по Цій темі:

IRC (Internet Relay Chat)