Позиції в Рейтингу блогів рунета

  1. Як додати блог в ЯППБ і Рейтингу блогів рунета

В характері будь-якої людини закладене бажання мірятися своєю гідністю, і компанія Яндекс надає відмінну можливість для цього

В характері будь-якої людини закладене бажання мірятися своєю гідністю, і компанія Яндекс надає відмінну можливість для цього. Для сайтів мірилом крутості є позиції в Яндексі каталозі і в рейтингу Рамблера Top 100, варто згадати, що цей рейтинг top100.rambler.ru/top100 має тиц 220К це більше ніж тиц самого Яндекса, це схоже на данину поваги першопрохідникові рунета, від того, що пройшов по його кістках, до свого успіху.

Але ці рейтинги це межа мрій будь-якого веб-майстри, і якщо в рейтенге Рамблера ще можна зареєструватися безкоштовно, я в каталог Яндекса складніше потрапити. Ось піднятися в своїх позиціях набагато складніше, на топові сайти працюють цілі команди людей.

Для блогера уособленням крутості є позиція в «Рейтингу блогів рунета». Автоматом в це рейтинг блогів Рунета потрапляють блоги з поширених блогохостингів, таких як ЖЖ, блоги mail.ru, і, на подив швидке в рейтинг потрапляють Твіттер аканути. При чому Twitter акаунти дуже швидко піднімаються в цьому рейтингу, наприклад мій твіттер акаунт soft4ip знаходиться на 3509м місці , А для його розкрутки я особливих зусиль не докладав. Всі зусилля я прикладають для свого основного блогу китайське Сео а він знаходиться зараз на 200к місці. Думаю все це походить з-за того, що на всіх блого- і мікро блогосервісах є система взаємного фррендінга, а якщо ви у вас є багато френдів, то ви маєте стільки ж посилань на ваш блог з френдлістов ваших читачів. Подібна система френдинг даєте бонус для просування в топ блогів з популярних блогосервіс.

Як додати блог в ЯППБ і Рейтингу блогів рунета

1. Щоб додати вашого блогу в ЯППБ (Яндекс пошук по блогах) є спеціальна форма.
2. Щоб додати вашого автономного блогу в Рейтинг блогів рунета є форма додавання блогу.

Але є одне але, звичайні автономні блоги, не завжди появляється і в каталозі і в ЯППБ навіть якщо ви додаєте до відповідних форм. Навіть в самому сервісі Яндекса кажуть, що в основному автономні блоги потрапляють туди після слізного прохання зверненої в [email protected] Після того як я звернувся з проханням додати мій блог в ЯППБ і в Рейтинг, мені відповідь прийшла через тиждень що все ОК, через 3-4 дня все вирішиться, і через тиждень все дійсно вирішилося і мій блог потрапив в ці сервіси.

секрет позицій

І тепер сам Секрет позицій в Рейтингу блогів рунета, який насправді не такий вже і секрет, потрібно обмінюватися постовими, при чому з тими блогами які знаходяться в самому це рейтингу. При чому саме постовими, тому що посилання профілю в коментарі не враховується, що враховує постової з самого поста, і з часом вага посилання зменшується, так як ранжирування посилань працює на інших алгоритмах ніж в основний видачі Яндекса. Адже блог це більш поточна інформація ніж фундаментальна, яка знаходиться на сайтах, принаймні такий висновок напрошується якщо аналізувати ранжування в ЯППБ. Також позиції блогу в рейтингу залежить від кількості передплатників на RSS блога при чому перевага віддається підписці через Яндекс Стрічку ніж Google Reader.

сайти дня
заробіток в мережі
Актуальна нерухомість в Москві і багато іншої інформації по темі

IRC (Internet Relay Chat)