Просування блогів в соціальних мережах

Сьогодні кожен блогер знає про існування в інтернеті таких проектів, як соціальні мережі для блогерів
Сьогодні кожен блогер знає про існування в інтернеті таких проектів, як соціальні мережі для блогерів. Дані ресурси покликані допомагати блогерам розвивати їх сайти, використовуючи такий метод зовнішньої розкрутки, як публікація анонсів статей. Як і будь-який інший вид розкрутки інтернет-ресурсів, просування сайту в соціальних мережах для блогерів володіє певними тонкощами і нюансами.

Найочевидніше гідність цих соціальних мереж - це можливість публікації на них анонсів нових статей. За допомогою цього виду розкручування, блогери мають можливість, як залучати цільових відвідувачів на їх блоги, так і нарощувати їх кількість посилань, що позитивно впливає на пошукову оптимізацію сайту.
Крім того, в таких соціальних мережах блогер має можливість завести нові знайомства і налагодити ділові контакти, які можуть стати в нагоді, як в даний момент, так і в майбутньому.

Так що якщо вашою метою є налагодження бізнес-зв'язків, то вам потрібно почати вести блог бізнес тематики, і якщо в цьому будете старанні - ви не залишитеся без плоду

Що стосується публікації анонсів статей, то необхідно сказати про те, що складати і публікувати варто тільки анонси якісних статей, які можуть зацікавити постійних відвідувачів соціальної мережі для блогерів. Справа в тому, що близько 90% всіх постійних відвідувачів таких соціальних мереж складають самі блогери, а зацікавити їх набагато складніше, ніж звичайних користувачів інтернету.

Але якщо ви зацікавите блогерів, то вони рознесуть цю інформацію по своїх блогах. При для подібного роду просування годяться не тільки блоги, але й повноцінні тематичні сайти. Якщо вам потрібно просунути сайт про лазні в москві, даний метод просування буде як не можна до речі.

Щодо інших тонкощів просування в соціальних мережах для блогерів, необхідно відзначити наступне.
По-перше, багато блогери використовують подібні ресурси тільки для того, щоб наростити кількість посилань своїх блогів. Як правило, в цьому випадку якість анонсів істотно падає, а сам анонс не здатний залучати і малої частки відвідувачів. Крім того, автори неякісних анонсів можуть бути заблоковані адміністрацією соціальної мережі, а їх анонси видалені.

По-друге, багато блогери використовують в якості анонсів певні фрагменти статей, розміщених на їх блогах, а заголовок анонса роблять ідентичним назвою цільової статті. Такий підхід може зіграти негативну роль в пошуковій оптимізації блогу. Соціальні мережі для блогерів є постійно оновлювані ресурси, тому пошукові роботи на них знаходяться практично постійно. Це призводить до того, що анонси індексуються пошуковими роботами набагато швидше, ніж основні статті, а це вже призводить до того, що анонси в пошуковій видачі займають більш високі місця, ніж обнародувано сторінки блогів.

Анонси, складені для просування в соціальних мережах для блогерів, повинні бути унікальні, а розміщувати їх необхідно тільки після того, як нова сторінка ресурсу буде проіндексована пошуковими системами.

IRC (Internet Relay Chat)