Просування блогу за допомогою Твіттера, фішки для Твіттера

  1. Яндекс і Твіттер
  2. Зростання позицій в рейтингу блогів від Яндекса.
  3. Фішки для Твітера

Твіттер для Блогу

Останнім часом досить багато говориться про Смо просуванні, або просуванні сайтів в Соціальних медіа. Це не дивно, так як на даний момент люди більше довіряють сайтам працюють на Веб 2.0 технології або хоча б використовують ці технології.

Найяскравішим представником цієї групи опитаних є Твіттер , Він, можна сказати, чи не особисто, витягує всю цю галузь соціальних медіа. І проходити повз такого інструменту просування не можна. Взагалі якщо подивитися на останні відгуки про Твіттері і реальний стан речей, то з часом Твіттер може значно потіснити самий круті соціальні мережі, такі як СтамблАпон і Фейсбук.

Яндекс і Твіттер

Варто відзначити, що Яндекс теж підхопив цю моду. Це виражено в тому, що Яндекс, в своєму топі блогів, виділив окрему підкатегорію для блогів на блогоплатформи Твіттера. Крім того, в рейтингу блогів Всієї Русі від Яндекса, вже знаходиться близько 160к Твіттер блогів. Правда не всі блоги з цієї цифри російськомовні, так як в рейтинг потрапляють всі блозі, в яких контент написаний на кирилиці. Але хороші тенденції говорять про те, що в твіттері, найближчим часом, буде набагато більше людей.Чтоби ваш Твіттер акаунт мав хороші позиції в твіттері вам може стати в нагоді стаття розкрутити профіль в твіттері .

Одна з особливостей Твіттера, є те, що він досить легко інтегрується в блог. Як ви бачите у меяя на блозі я теж встановив Retweet кнопку, для того щоб кожен читач, у кого є блог в твіттері, міг легко додати посилання на статтю в свій Тві. Це я зробив за допомогою плагіна tweetmeme. Що б у мене з'явилася ця кнопка, мені достатньо було активувати плагін, втручатися в шаблон і складні настройки не потрібно, все і так добре працює

Зростання позицій в рейтингу блогів від Яндекса.

На мою думку, а воно формувалася на всяких блоггерскіх форумах, то один з ключових моментів зростання позицій в Рейтингу блогів від Яндекса, є наявність посилань з блогів, і не тільки на головну, а на внутрішні сторінки, тобто на нові публікації.

Відчуваєте, куди я хилю. Коли ви анонсуєте свій пост в Твіттер, то ви отримуєте посилання з блогу. Коли хтось робить ретвіт вашого поста з посиланням на ваш блог, нехай посилання навіть буде вкорочена через bit.ly, - ви отримуєте посилання з блогу. І чим більше буде ретвітів, тим більше буде посилань.

Я цю фішку запозичив у учасників конкурсу «олімпійський блог», так ось товариші увійшли в Топ, регулярно влаштовували акції, «хто крутіший ретвітнет», і таким чином отримували посилання з блогів.

Для довідки, блог зайняв 3-е місце, якому 2,5мес від роду, знаходиться на 700м місці в Рейтингу блогів від Яндекса. Якщо врахувати що всього в рейтингу бере участь 17млмн блогів, то виходить що його блог став крутіше 99.99% блогів, за 2,5 міс. Активну роль в цьому зіграли ретвіти.

Так що недооцінювати цей інструмент просування блогу можна, він може стати хороших джерелом вхідних посилань з блогів для вашого основного блога. Для того щоб відстежувати які у вас успіху в справі просування Твіттер акаунта є рейтинг твіттер , Щоб бути в курсі подій потрібно моніторити позиції.

Фішки для Твітера

Для продуктивного використання твіттера, є найрізноманітніші Твіттер Сервіси . Які в рази спрощують роботу з твіттером.
Для того, щоб ваші Твіти або меседжі виглядали красиво, є один сервіс joy.ly який допоможе вибрати красиві емотикони, такі як Ⓡ 〠 ☺ ☃.

Також в твіттері твіттеряніна @newmoticons постійно публікуються нові емотикони, такі як ლ ¥ ◕ ิ ‿◕ ิ ¥ ლ або ☁ .☼‿☼ .☁.

Будемо сподіватися, що пік популярності, і користі для блогу Твіттера ще не пройшов і він ще буде радувати нас відвідувачами і новим функціоналом.

Сайтодружбка:
Добре, коли комп'ютер працює добре, але коли це не так, то Компьютерна допомога готова вам допомогти. Також надаються послуги по встановленню драйверів і програмного забезпечення.

І ще інформація

CRM системи допоможуть вам вийти на новий рівень в інтернет бізнесі. Використовуйте CRM систему для управління бізнесом це в рази спростить облік продажів і взаємовідносинами з клієнтами.

PS

Якщо вас не утруднить, то зробіть ретвіт цього поста за допомогою кнопки retweet, яка знаходиться в верху. Хочеться проаналізувати користь від цього плагіна.

IRC (Internet Relay Chat)