Рекламодавець AutoEurope - як заробити на оренді авто

 1. Як залучити трафік?
 2. конверсія
 3. Комісійна винагорода
 4. Рекламні матеріали
 5. Партнерські посилання
 6. Landing pages
 7. Промо акції
 8. Статистика за напрямками

В нашій партнерській мережі з'явився новий рекламодавець -  Auto Europe

В нашій партнерській мережі з'явився новий рекламодавець - Auto Europe . Ще одна відмінна можливість отримати додатковий прибуток в сфері оренди автомобілів . Рекламодавець пропонує низькі ринкові ціни, широкий вибір орендних автомобілів більш ніж в 20.000 станціях прокату по всьому світу і кваліфіковану підтримку 7 днів на тиждень.

Як залучити трафік?

Успіх будь-якого сайту залежить від змісту, дизайну і реклами. 90% відвідувачів в першу чергу дивляться картинки або відео. Якщо вони привертають увагу, то відвідувачі сайту починають читати зміст і здійснювати будь-які транзакції на сайті. Auto Europe надає своїм партнерам велику кількість рекламних матеріалів, які найкраще використовувати на тематичних сайтах.

конверсія

Конверсія залежить від багатьох факторів. Основним критерієм гарної конверсії є тип сайту, тема і використовувані матеріали. Незалежно від типу сайту, середня конверсія становить близько 1,2%. Найвища конверсія, як правило, у cashback сайтів - близько 5,5%.

Нижче вказана статистика по європейському ринку за 2016.

Нижче вказана статистика по європейському ринку за 2016

Комісійна винагорода

Середній розмір комісійної винагороди становить 64 євро. Залежно від змісту вашого сайту і цільової аудиторії, комісія може варіюватися в ту чи іншу сторону. Якщо ви надаєте VIP послуги на сайті, то, швидше за все, відвідувач сайту забронює автомобіль класу люкс, де вартість оренди вище середньої, що означає і високу комісію.

Auto Europe платить 10% від загальної вартості оренди авто при ціновому паритеті, тобто відвідувачі сайту отримують ті ж самі ціни, що і прямі клієнти Auto Europe. Рекламодавець співпрацює тільки на справедливих умовах і ніколи не завищує ціни для партнерів, якщо тільки вони самі цього не бажають. Комісійна винагорода виплачується після того, як клієнт скористався орендою автомобіля. Комісія не виплачується, якщо клієнт скасував бронь.

Рекламні матеріали

банери

Одним з найпростіших і продуктивних способів залучення клієнтів і отримання додаткового прибутку від оренди авто є банерна реклама. Ви обираєте будь-який відповідний для вашого сайту банер. Auto Europe надає численні банери різних розмірів, форматів і з різною тематикою.

Партнерські посилання

Ви можете встановити партнерське посилання в будь-якому відповідному розділі вашого сайту. Це може бути, наприклад, call to action кнопка або просто гіперпосилання з переадресацією на сайт Auto Europe.

Landing pages

Найбільш відповідний варіант для тематичних сайтів. Наприклад, якщо у вас блог про подорожі по якійсь певній країні або місту, то можна використовувати посадочні сторінки. Замість звичайної домашньої сторінки, користувач сайту буде переадресовано на спеціальний сайт з певною країною або містом, де буде присутній тематична картинка і текст.

Промо акції

Auto Europe регулярно інформує своїх партнерів про появу нових спецакцій. Ви отримуєте партнерську посилання з інформацією про особливі умови. Це може бути, наприклад, зниження цін на певний період часу або додавання нового продукту і т.п.

Статистика за напрямками

Нижче представлений топ 10 напрямків, які користуються найбільшим попитом у користувачів російськомовних туристичних сайтів, і середній розмір комісії веб-майстрів.

 1. Мілан - 54 євро.
 2. Рим - 61 євро.
 3. Барселона - 35 євро.
 4. Мюнхен - 105 євро.
 5. Париж - 92 євро.
 6. Ніцца - 120 євро.
 7. Аліканте - 26 євро.
 8. Верона - 32 євро.
 9. Прага - 51 євро.
 10. Відень - 63 євро.

А зараз саме час підключитися до офферу і почати заробляти на оренді автомобілів.

Як залучити трафік?
Як залучити трафік?
IRC (Internet Relay Chat)