Семантичне ядро ​​сайту. Навіщо потрібно? Мануал по складанню СЯ!

16 жовтня 2013 841 48

Привіт, шановні читачі блогу asbseo.ru!

У цій статті я хотів би поговорити з про семантичному ядрі . Навіщо СЯ потрібно сайту? Чи потрібно складати семантичне ядро ​​для блогу? Також розповім вам про мануале по складанню СЯ, який у мене недавно з'явився.

І так, почну я мабуть з визначення СЯ. Для більшості новачків дуже часто це словосполучення є незрозумілим і складним. Простими словами семантичне ядро сайту - це набір певних пошукових запитів, по яких просувається ресурс в пошукових системах.

Начебто нічого складного в цьому немає, проте дуже багато неправильно підбирають ці самі запити або ключові слова для своїх сайтів. В результаті нерідко стикаються з проблемами, які з цього випливають:

- низька відвідуваність ресурсу;

- велика кількість нецільового трафіку;

- збільшення бюджету для просування зважаючи на високу конкуренцію і т.п.

СЯ є дуже важливим елементом для комерційних сайтів різних компаній, що продають товари і послуги. Чим якісніше будуть підібрані ключові слова, тим вище буде конверсія з відвідувача в клієнта.

Не менш важливо Семантичне ядро ​​для сайтів, заробляють на контекстній рекламі . Існує дуже багато запитів, які практично не приносять гроші з контексту, тому, якщо ви хочете заробляти на контекстній рекламі, то потрібно обов'язково навчитися підбирати правильні запити і оптимізувати статті під дорогі ключі.

Для нових комерційних сайтів просто необхідно підбирати низько конкурентні ключові слова в цілях зниження бюджету на просування, інакше можна запросто викинути гроші на вітер.

Багато новачків (в тому числі і я раніше так робив) використовують для просування своїх інтернет-ресурсів так звані запити «пустушки», які практично не приносять трафіку, однак на перший погляд виглядають перспективними в плані кількості переглядів.

Загалом, друзі, СЯ необхідно скласти ще на стадії планування вашого сайту або блогу, перед тим як почати писати (купувати) контент, щоб не допустити проблем, про які я написав вище.

Всі ці та багато інших проблем покликаний допомогти вирішити мануал «Як скласти семантичне ядро сайту 2.0» від відомого блогера Дмитра СІДАШ з яким я вас хочу познайомити в даній статті.

Дмитро вже більше трьох років веде свій блог і інші проекти в мережі. Не так давно він брав участь в марафоні Романа Пузата і показав непогані результати. Я вважаю, що Дмитру варто довіряти в цьому питанні. По-перше у нього великий досвід в області просування своїх проектів, по-друге Дмитро займається просуванням і оптимізацією клієнтських сайтів, а SEO для нього давно переросло з хобі в професійну діяльність, на якій він заробляє непогані гроші.

Блог Дмитра - sidash.ru я читаю з самого початку своєї блоггерской діяльності і це один з тих блогів, на які хочеться повертатися знову і знову.

Це вже другий за рахунком мануал Дмитра. Перший був безкоштовний і трохи коротше і там було менше різних фішок. Але мануал мені сподобався і я його відразу взяв на озброєння.

Я раніше вивчав багато різних курсів на цю тему, але саме з цієї книги я зрозумів багато речей, про які раніше не знав. Тепер, при кожному аналізі блогів я завжди дивлюся правильність підбору ключових слів і підказую що потрібно переробити якщо є помилки.

Мануал від Дмитра написаний дуже доступною мовою і буде зрозумілий будь-якому новачкові. А вже якщо ви збираєтеся заробляти на своїх сайтах, то це перше керівництво, яке повинно бути завжди під рукою!

А вже якщо ви збираєтеся заробляти на своїх сайтах, то це перше керівництво, яке повинно бути завжди під рукою

Далі, я коротко пробіжуся по розділах книги і розповім про свої враження.

У першому розділі представлена ​​загальна інформація про СЯ, даються деякі рекомендації щодо його складання, а також наведені приклади того, як правильно складене семантичне ядро ​​може вплинути на просування сайтів .

Другий розділ мануала присвячена цілком і повністю безпосередньо процесу складання СЯ. Тут розглянуті дуже важливі питання правильного підбору ключових слів з використанням різних сервісів і програм. Чимало уваги приділено таким поняттям, як: типи відповідності; непотрібні фрази; прискорення збору СЯ; розширення існуючого семантичного ядра; аналізу конкурентів і конкуренції пошукових запитів; угрупованні пошукових запитів.

Ця глава книги є основною, тут представлена ​​інформація, яку повинен знати абсолютно кожен веб-майстер і блогер. Кожна дія, представлене в книзі, супроводжується ілюстраціями та розжовується автором. Багато речей я знав раніше, але також з мануала почерпнув чимало нового і цікавого. Наприклад, робота з деякими сервісами, процес автоматизації збору СЯ, способи аналізу конкуренції та інші цікаві фішки.

Дуже важливим моментом є відсутність води, тільки потрібна практична інформація, нічого зайвого.
До речі, такий навик, як уміння аналізувати і підбирати пошукові запити стане в нагоді не тільки для звичайних веб-майстрів, а й для людей, тісно пов'язаних зі створенням оголошень в контекстній рекламі.

Третя частина книги присвячена пошуку цікавої і прибутковою ніші. Тут велика увага приділена підбору «дорогих ключів», тобто складання СЯ для сайтів орієнтованих під заробіток на контекстній рекламі. А досвід у цій галузі у Дмитра є, на контекстній рекламі він заробляє 100k рублів на місяць!

В наступній частині книги автор ділиться своїми секретами написання оптимізованих статей для сайтів . Корисні поради щодо форматування текстів, використання заголовків і підзаголовків, ключових слів і багато іншого. Ця глава буде особливо корисна для новачків.

Заключна глава мануала присвячена секретам внутрішньої перелинковке , Від якої багато в чому залежить просування сайту в цілому. Тут мова йде про те, на які сторінки потрібно зосередити максимальну кількість посилань, а які сторінки потрібно взагалі закрити від індексації ПС. Всі рекомендації дані з конкретними прикладами і показані результати просування сайтів, на яких застосовувалися описані маніпуляції.

Особисто у мене після вивчення мануала ніяких питань не залишилося, все розжовано, все зрозуміло і доступно. Книга читається на одному диханні і буде корисною як новачкам, так і досвідченим веб-майстрам і блогерів. Рекомендую, тим більше ціна мануала всього 20 $! Знання, які ви отримаєте в результаті вивчення мануала, коштують набагато дорожче!

Веб майстрам, які надають послуги в ніші SEO, цей мануал може стати настільною книгою - інструкцією і приносити постійний прибуток.

У доповненні до всього, до книги додаються знижки на різний софт і сервіси на загальну суму 200 $ !!! Це дійсно дуже вигідна пропозиція!

Це дійсно дуже вигідна пропозиція

Ознайомитися з описом і придбати мануал ви можете по цим посиланням (Посилання не реферальськой).

До речі, подивіться які відгуки про цю книгу написали такі особистості як - Сергій Кокшаров, Сергій Сосновський та інші відомі SEO блогери.

За посиланнями нижче можна прочитати ще відгуки про мануале:

  • http://www.maultalk.com/topic150939.html
  • http://forum.searchengines.ru/showthread.php?t=794211
  • http://www.plati.ru/asp/pay.asp?idd=1526556
  • http://webmasters.ru/forum/f114/manual-kak-sostavit%60-semanticheskoe-yadro-saita-0-a-44731

Друзі, якщо ви знайомі з мануалом, буду радий якщо поділитеся своєю думкою.

На цьому у мене все. До зустрічі на сторінках мого блогу!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Навіщо СЯ потрібно сайту?
Чи потрібно складати семантичне ядро ​​для блогу?
Php?
Asp?
IRC (Internet Relay Chat)