SEO Блог Алаіч''а

Привіт друзі Привіт друзі.

Цей пост не про те, як або з чого почати просувати свій сайт самостійно. А про те, як навчитися seo, з чого почати вивчення цієї області і стати seo-спеціалістом. Звичайно, дана інструкція може бути корисною і для тих, хто хоче сам просувати свій сайт, але я не вважаю це за доцільне вкладенням часу, т. К. Якщо сумлінно дотримуватися інструкції і читати всю зазначену інформацію, це може зайняти багато місяців, а то й цілий рік! Особисто я думаю, що власнику бізнесу треба займатися бізнесом і стратегічним плануванням, а не спробами все робити самостійно. Однак, якщо ви бізнесмен і все ж вирішили зануритися в предметну область (для того, щоб грамотно контролювати виконавця, а не робити все самому), рекомендую вивчити блок «Теоретична база» і на цьому зупинитися.

Далі я буду викладати інформацію для майбутніх сеошників, тобто тих, хто хоче навчитися і стати хорошим фахівцем і працювати в цій галузі.

Що ж спонукало мене написати цей пост і для кого він призначений в першу чергу? Читати далі...

Привіт друзі Привіт друзі. Сподіваюся, вас не збентежить тема про те, як правильно користуватися Yandex Wordstat. Виявилося, що мало хто вміє працювати з вордстат хоча б трохи більше, ніж просто вбити слово і перевірити точну частотність. А адже знаючи кілька нехитрих операторів можна заощадити час і підвищити свою ефективність просто в рази. І такий пост просто зобов'язаний бути на моєму блозі з кількох причин.

По-перше, це керівництво для наших стажерів в «Алаіч' і Ко», по-друге, це стане в нагоді учням з моєї seo-школи. А по-третє, це детальна інструкція для всіх новачків, які відвідують мій блог, який якраз наполовину і складається з таких інструкцій. Одного разу з мого блогу можна буде зібрати повноцінну книгу для вивчення всіх тонкощів SEO :) Я це майже серйозно.

Ще мої колеги обіцяли написати детальний огляд плагінів для автоматизації роботи з вордстат для Firefox і Chrome. Упевнений, це теж буде дуже корисно. І як тільки інструкція з'явиться, я залишу тут на неї ссилочку. Читати далі...

Привіт друзі Привіт друзі. Я вам обіцяв якось розповісти про переїзд на https для сайту на WordPress, та й ви мене просили в коментах описати даний процес.

Знаю, що таких мінлива в мережі достатньо, я сам їх гугл, але алгоритми всюди досить різні. Швидше за все, і особливо у кожного сайту теж будуть свої. Кожен описує особистий досвід, проблеми та помилки.

Чому б і мені не описати свій досвід переїзду з http на https для мого блогу на WordPress - alaev.info. Ось прямо зараз візьму і почну цим займатися і описувати процес в реальному часі.

За основу буду брати свою ж інструкцію: як правильно перевести сайт з HTTP на HTTPS без втрат і накладати на неї особливості WordPress. Загальну теорію, вибір сертифіката та інше ви можете прочитати в інструкції по посиланню вище, я ж перейду відразу до справи. Я вибрав для себе безкоштовний сертифікат Let's Encrypt, який ми ставимо всім нашим клієнтам, крім того він безкоштовний, і ISP панель управління на моєму сервері дозволяє його встановити в 1 клік з подальшим безшовним оновленням сертифіката кожні 3 місяці. Читати далі...

Привіт друзі Привіт друзі. Я недавно публікував пост про роботу з трафіковий сторінками , І коли почав писати другу частину, зрозумів, що великий обсяг роботи зі сторінками займає внутрішня перелінковка, і не аби яка, а осмислена і виключно ручна. А це цілком самостійна тема, яку треба виносити в окремий пост, що я і зробив.

Тому сьогодні ми поговоримо про внутрішню перелинковку сторінок інформаційних сайтів, або інформаційних розділів в рамках комерційного сайту, а ще цей підхід буде актуальним для сайтів послуг, тому що основна їх цінність з точки зору пошукових систем теж текстовий контент.

Коротше, метод, про який буде написано нижче, підходить для будь-яких текстів. Читати далі...

Привіт друзі Привіт друзі. Сьогодні вранці я раптом скучив і поліз в наш корпоративний обліковий запис Яндекс Метрики - такий собі спосіб прокрастинації - дивитися статистику лічильників клієнтських сайтів.
Висновки? Які висновки, я просто сидів і дивився графіки трафіку з пошукових систем сайтів наших клієнтів. З огляду на, скільки там сайтів, залипнути можна надовго з розумним виглядом - ну я ж по роботі ...

Серед сайтів попався мій блог і його, звичайно, я теж подивився. Я знав, що останніми роками там йде стагнація.

Ось статистика з Метрики за 8+ років. Колись кількість відвідувачів доходило до 80К відвідувачів в місяць (з них 43К переходів з ПС): Читати далі...

Привіт друзі Привіт друзі! Сьогодні я хочу ще раз поділитися з вами нашим чудовим кейсом з просування інтернет-магазину рюкзаків, яким ми по праву пишаємося! Чому «ще раз»? Тому що ми його вже публікували на сайті vc.ru. Але хочеться щоб таке добро було ближче до тіла - тобто на своєму блозі, щоб всі мої читачі, які з якоїсь причини ще не бачили його.

Кейс, зрозуміло, прикладної, з палевому всіх фішок і методів, які дозволили нам добитися такого результату (якого - далі дізнаєтеся). Якісь аспекти, наприклад, експерименти з текстовою оптимізацією розкриті настільки, наскільки дозволяє формат кейсів, тому якщо щось вас особливо зацікавить - пишіть в коментарях, ми підготуємо окремий пост або пости, де розповімо ще докладніше.

Поїхали! Читати далі...

Привіт друзі Привіт друзі. Сьогодні я нарешті підготував пост про просування сайтів в регіонах - я його хотів написати ще кілька (та що там, багато!) Років тому. На щастя мені допоміг написати цей пост мій колега - Паша - за що йому величезне спасибі.

Отже, сьогодні ми обговоримо з вами важливі питання: як прив'язати регіон до сайту, як перевірити цю прив'язку, яку структуру краще вибрати (папки або піддомени) і взагалі, як ефективніше просувати сайт в декількох регіонах. Крім теорії розкриємо і практичну сторону питання, так що інформації буде багато, приготуйтеся.

Тема актуальна на всі часи, особливо для Яндекса з його постійними змінами (в Гуглі за багато років нічого не змінилося в принципах локального ранжирування)!

Поїхали. Читати далі...

Що ж спонукало мене написати цей пост і для кого він призначений в першу чергу?
Висновки?
Чому «ще раз»?
IRC (Internet Relay Chat)