Система коментування Facebook для блогу на wordpress

Поділитися "Додаємо систему коментування Facebook в блог на WordPress"

Ця стаття може стати корисною тим, у кого вже є блог на популярній CMS WordPress.

Сама по собі система коментування wordpress не витримує ніякої критики. Більш-менш працездатною її можна назвати тільки в зв'язці з плагіном akismet.

А зовнішні системи коментування, як наприклад безкоштовні intensedebate або disqus, досить ненажерливі до ресурсів і мають купу своїх проблем, особливо при експорті / імпорті даних.

Але зараз не про це. Навіщо взагалі ускладнювати собі життя вічного боротьбою зі спамом в коментарях або розбиратися в нюансах настройки прихильник систем і плагінів, якщо можна користуватися чудовим модулем коментування Facebook.

Що ми отримаємо від цього?

  • Коментарі, залишені на вашому сайті, будуть видні всім facebook-друзям коментатора.
  • Немає проблем з авторизацією. Досить бути залогіненним в facebook, щоб залишати коментарі на будь-якому ресурсі, що використовують дану систему коментування.
  • Простота використання. Один раз трохи напружитися, встановити модуль коментування в свій блог, і забути про його роботі і налаштуванні.

Сам я поки не перейшов на коментарі від Facebook, продовжую використовувати Disqus. Якби зараз створював блог, то звичайно б використовував facebook-модуль, а так накопичилося вже достатня кількість коментарів і перенести їх з Discus в Facebook поки не представляється можливим, а втрачати якось зовсім не хочеться.

Перейдемо до практики.

Заходимо в адмінку wordpress і відкриваємо файл single.php, далі виконуємо наступні кроки:

  • переходимо на сторінку розробників Facebook .
  • Вибираємо пункт "Comments"
  • Налаштовуємо зовнішній вигляд блоку коментування, визначивши ширину, колірну схему, кількість виведених коментарів і власне посилання на ваш блог. Нижче ви можете відразу побачити результати ваших дій.

Нижче ви можете відразу побачити результати ваших дій

    • Натискаємо "Get Code", і отримуємо приблизно такий код
  • Повертаємося до файлу single.php нашого wordpress блогу, знаходимо там рядок і вставляємо перед нею отриманий на попередньому кроці код модуля коментування Facebook.

php нашого wordpress блогу, знаходимо там рядок і вставляємо перед нею отриманий на попередньому кроці код модуля коментування Facebook

Ось, мабуть, і все.

Тепер залишаючи коментар у вашому блозі, відвідувач мимоволі забезпечить вам додаткову рекламу.

Коментар, як і сам джерело (тобто ваш блог / сайт) будуть бачити все facebook-друзів коментатора.

Що ми отримаємо від цього?
IRC (Internet Relay Chat)