Школа блогерів - як зробити блог за 7 днів (для новачків)

 1. Поговоримо про блогерів
 2. Як заробляють на блогах
 3. Формати і платформи
 4. Поради початківцям блогерів

Школа блогерів: як зробити блог за 7 днів (для новачків) - спеціальний курс від команди ADNE.iNFO

Представляємо безкоштовний курс Як зробити блог (особистий, тематичний і т.д.).

Уроки курсу (не поспішайте - 1 урок в день - хороший темп):

 1. Реєструємо хостинг і домен для блогу .
 2. Встановлюємо та налаштовуємо WordPress : Дизайн, плагіни - швидкий старт.
 3. створення контенту - про що писати в блог.
 4. SEO блогу - вчимося отримувати пошуковий трафік.
 5. Просування блогу і робота з аудиторією : SMM, соціальні мережі, месенджери.
 6. Працюємо з розсилкою блогу .
 7. монетизація блога (Заробіток).

Наш курс ідеальний для новачків: коротко, цікаво, дохідливо. Починайте робити свій блог вже сьогодні!

Наш курс ідеальний для новачків: коротко, цікаво, дохідливо Від редактора: багато читачів давно запитували про серію статей як швидко стартувати в блогосфері. Оскільки у редакції є неабиякий досвід по запуску блогів і статейних проектів, ми вирішили створити цей невеликий безкоштовний курс.
Зібрали надходять питання, розбили на кілька уроків і vois la.

Уроки для зовсім новачків, розбираємо тему з самих базових питань.

На блозі вже багато матеріалів - це спрощує роботу, ми систематизували посилання, які допоможуть освоїти ті чи інші напрямки блогинга.

З відкликання: інтенсивна програма, але до кінця тижня навчання вже є блог і розуміння, як його вести, як просуватися в пошукових системах і перший трафік з форумів і соціальних мереж.

Подивіться на динаміку зростання відвідуваності нового проекту - блог на стику зі статейним сайтом - в технологічній тематиці. Без посилань. Контент, трохи соціалок і розсилка - все як в нашому курсі блогерів.

Головне для блогу - передплатники і трафік, а вони приходять на хороший контент, саме контенту ми приділяємо особливу увагу. Контенту та роботі з аудиторією, вашими читачами.

З відкликання: що я можу сказати про школу блогерів? Зазвичай такі навички даються в платних курсах. Але тут є свої мінуси - курс текстової та у авторів свій стиль,
дуже специфічний - вони пишуть мало але ємко, рідко повторюються - зазвичай сиплять посиланнями на попередні публікації. А з плюсів - те, що це працює - вивчаєш і паралельно запускаєш блог.

А з плюсів - те, що це працює - вивчаєш і паралельно запускаєш блог

Друзі, це базовий курс. Ми даємо основи - допомагаємо вам запустити свій проект, даємо базові знання.
Хочете більше, вам стало цікаво - читайте, дивіться - інформації повно, ви можете вибирати будь-яку сферу для розвитку - соц. мережі, відео-блоги, SEO трафік, месенджери, і т.д.
Але побажання ми враховуємо і потроху додаємо інформації в курс.

Важливий момент: уроки для блогерів - безкоштовні, але для деяких сервісів, в тому числі, хостингу - вам знадобляться деякі кошти. У всіх випадках ми підбираємо для вас найбільш бюджетних варіанти.

За структурою курс складається з 2-х основних частин: технічної (реєстрація на хостингу, покупка домену, установка движка) і тематичної (вибір ніші, тим, форматів постів і т.д.).

)

Графік трафіку одного з блогів, зроблених за тими ж принципами, що викладені в нашій школі блогерів.

PS: надсилайте свої відгуки, критику - що сподобалося, що варто переробити і т.д.

Далі трохи банальщини для того щоб ввести в курс справи неофітів (текст підготував один з наших авторів).

Поговоримо про блогерів

Блогери діляться на три типи:

 • бізнесмени;
 • Люди пишуть про своє захоплення;
 • Знаменитості.

Висока відвідуваність, активна реклама, партнерські програми - все це потрібно блогеру бізнесменові, який веде електронний щоденник в ім'я просування свого товару або заробітку безпосередньо з блогу.

Багато блоги створювалися саме через те, що на цьому можна непогано заробити. З цієї ж причини багато блогери закривалися, зазнавши в цій справі невдачу. Погодьтеся висловлювати свої думки за рідкісний лайк або рідкий коммент - не дуже цікаво.

Якщо взяти за істину твердження, що всі сайти створюються для того, щоб на них заробляти гроші, то в виправдання хотілося б сказати ...

На жаль, сказати нічого. Але істина десь посередині. І до цієї середині відносяться блогери другого типу, які ведуть щоденник своїх захоплень.

Мова йде не про те, як зв'язати светр або зварити суп в мультиварці в режимі Випічка. Йдеться про цікавий і популярному хобі. (Втім і випічка і в'язання теж популярні, і зберуть багато передплатників - прим. Редактора).

Наприклад фітнес тренер викладає на блоггов комплекси вправ для різних груп м'язів або оголошує марафон стрункості, запрошуючи реєструватися учасникам на блозі. Марафони - крута штука, але б це поговоримо в навчальному курсі.

На відміну від блогера бізнесмена, який пише про своє захоплення - не ставить за мету заробляти, але ось тут вищезгадана середина починає приносити дохід. Блоггер може наприклад рекламувати спортивний одяг або спорткомплекс (якщо відштовхуємося від теми фітнесу). Або як приклад - adne.info - починався, як записки вебмастера, скоріше для себе, для фіксації якихось дій, а пізніше сюди додалися огляди партнерок, курси тощо Проект набрав популярність і сюди прийшли рекламодавці.

Переходимо до третього типу блогерів. Якщо ви мрієте, щоб вас впізнавали на вулицях для цього не обов'язково штормити тілі кастинги досить створити свій блог. Блоггер знаменитість - це не обов'язково зірка. Вірніше взагалі не завжди. Багато блогери стали знаменитими завдяки своїм смішним або скандальним роликам на YouTube. Хованський, Поперечний, Дудь, Давидов - їх знають мільйони, і з ютуба багато зробили крок на тв. Таких прикладів море.

Якщо ви не бізнесмен і особливо нічим не захоплюєтеся, але, вважаєте себе веселим і оригінальним: велкам в світ лайків і захоплених коментарів.

Не важливо до якого типу ви ставитеся важливо, щоб пошуковики проиндексировали ваш блог - ось сервіс вам на допомогу .

Вести популярний блог - круто. Так, це теж важка робота, але ... які чудові можна створити собі робочі умови.

Незалежно від того пишете ви для себе або ведете блог для заробітку / настане момент коли ви зрозумієте, що якщо хочеш заробити то треба дещо знати, наприклад:

 • Як працюють безкоштовні блог-платформи, хостинги;
 • CMS системи, платформи сайтів, доменні імена та хостинги;
 • Як верстати, HTML і таблиці CSS, мови програмування PHP, JavaScript;
 • знати основи SEO .

Важливо знати, як на індексацію в пошуковій системі впливає код сайту, а так само з якою метою використовується система управління і яка система найоптимальніша. Що впливає на швидкість завантаження сайту і як на це впливає хостинг.

Це все технічні аспекти. Так, зізнаюся, вони нудні, але з часом блогери освоюють і їх. В нашій школі - цього приділено відсотків 30 курсу, але ми постаралися дати основи, з якими ви будете розвиватися значно швидше.

Тепер про більш цікавому - про гроші

Як заробляють на блогах

Заробіток блогера на прямій рекламі, посиланнях, брендування, сувенірці, CPA, CPC. Зайдіть в наш рекламний розділ: https://adne.info/reklama-na-bloge/ і подивіться що ми продаємо.

Якщо ви днями заливаєте на блог новини так інтенсивно, що поєднання клавіш «CTRL C - CTRL V» западає від частого використання, то ви «молодець» (насправді - немає - контент потрібен свій, авторський). Професіонал знає, що гроші він отримає від відвідуваності блога. І якщо у вас висока відвідуваність, то ви можете продати рекламу. Причому «висока», «низька» відвідуваність - залежить від ніші. Десь 1000 відвідувачів на добу це дуже багато, а є розважальні ніші, де і 10 000 на добу - суща дурниця.

Замовні пости. Вас коли-небудь дратував пост про те, як хтось купив щось і воно таке «потрібне», що якщо ви не замовите це зараз то настане ядерна зима? Не повторюйте таку помилку. Замість цього пишіть цікаві статті, в яких завуальована реклама. На відміну від першого прикладу, відвідувач замість того щоб злиться, дочитає статтю і перейде на сайт рекламодавця.

Формати і платформи

З відкликання про наш курс: «... допоміг розставити все по місцях, інформації багато, а курс це зібрав в систему. Як і обіцяли, блогу запустив прямо під час проходження уроків. »

відеоблогер

Дана категорія блогерів веде відео-журнали на Ютубі. Працює це просто:
Він знімає відео. Ви дивитеся. Вам подобається. Ви згодні. Вам корисно. Ви підписуєтеся. Серед відеоблогер багато режисерів і кліпмейкерів. Їх відео на відміну від примітивного монтажу фото та картинок відрізняється професіоналізмом.

Олдскульні

Старий добрий текст і ніякого чаклунства. Автори в написаній статті висловлюють свою особисту думку, беруть на себе право коментувати важливі новини. Блогери другої категорії можуть утримати популярність тільки якщо будуть сміливими в вираженні своєї точки зору і досить корисні для читача.

Вважається, що такі блогери заробляють менше, ніж популярні люди з ютуба і інстаграма. Але ось один з наших учнів уже вийшов на такий результат за добу на Адсенсе:

Пройде час і він неодмінно дістанеться до сотні баксів на добу, якщо, звичайно, не закине блог Пройде час і він неодмінно дістанеться до сотні баксів на добу, якщо, звичайно, не закине блог. До речі, ми вже запросили його розповісти в школі блогерів про свій нехай і невеликому, але успіху.

Наша школа блогерів - це перш за все - про текст.

Фотоблоггери

Взагалі все просто. Робимо аккаунт в Інстаграм і в форматі журналу свого рекламуємо все на світі, починаючи від себе, закінчуючи бпродуктамі відомих компаній.

Поради початківцям блогерів

Поважаєте аудиторію блогу
Ведучи зворотний зв'язок, не забувайте враховувати, що всі люди різні і у всіх на все є власна думка. І кожна людина має право її висловлювати. Поважайте інших і вам дадуть відповідь тим же.

Діліться тим, що знаєте
Всі блоги створені для практичного використання. Якщо ви пустушка не приносить людям користі повірте ніяка SEO-оптимізація Вам не допоможе. Дотримуйтесь баланс між пошукачем і реальної прикладної користю, яку Ви можете надати іншим.

Не звертайте увагу на свої помилки (дурний рада, прим. Редактора: помилки треба враховувати і не повторювати)
Якщо Ви тільки почали блогерство то Ви неминуче пройдете всі кола пекла. Готуйтеся до того, що цілком можливо одягнутися закрити сайт, щоб відкрити новий. Ну і що. Все налагодиться. Досвід велику справу. Сподівайтеся на краще але готуйтеся до гіршого.

Створюйте базу передплатників
Тільки почали вести блог з першого збирайте аудиторію (ми робимо ставку на поштові розсилки). Навіщо? Коли почнете робити розсилки зрозумієте. Але, не перестарайтеся. Розсилайте листи в адекватному алгоритмі, щоб від Вас не жахалися. Будьте в цьому питанні делікатні. Нікому не подобається коли їм нав'язують. Про це ми поговоримо в рамках нашого курсу більш детально.

Будьте собою, будьте відкриті
Чи не вдаєте. Будьте доступні для спілкування. На землі живе безліч людей, і повірте, який би специфічної у вас не була б тематика - завжди знайдуться люди розділяють вашу думку.

Починаючи затію з блоггерство, буде корисно знати які різновиди блогів найпопулярніші.

 1. Блог Присвячені який-небудь тематиці. Наприклад вироби руками, ремонт авто, кулінарія, ловля риби, відпочинок.
 2. Науково-популярний блог. Такі блоги ведуть фахівці від науки і експерти, що розглядається.
 3. Блоги присвячені культурі та мистецтву. В такому журналі можна дізнатися останні АРТ новини, придбати квитки на концерти, послухати, почитати або подивитися артиста, письменника, поета.
 4. Освітній блог. В такому журналі представлена ​​просвітницька інформація, яка буде корисна для школярів, студентів і викладачів.
 5. Особистий щоденник. Все просто. Ви автор і пишіть все, що вас хвилює і цікавить, як людини. Такі щоденники стають популярними якщо їх веде публічна особа або людина з унікальним світоглядом.

Ось корисний матеріал: вибираємо ідею для блогу .

Вас коли-небудь дратував пост про те, як хтось купив щось і воно таке «потрібне», що якщо ви не замовите це зараз то настане ядерна зима?
Навіщо?
IRC (Internet Relay Chat)