Що таке SEO контент? Як правильно писати СЕО контент? Де взяти унікальний контент для сайту?

  1. SEO контент: що це і правильність написання
  2. Де взяти унікальний SEO контент для сайту?
  3. Рекомендації з написання оптимізованих текстів
  4. Унікальний контент для сайту
  5. SEO-верстка

27 листопада 2012 1207 38

Привіт, шановні читачі блогу asbseo.ru!

З цієї статті Ви дізнаєтесь що таке SEO оптимізований контент, як писати сео статті і де взяти унікальний контент для сайту.

З цієї статті Ви дізнаєтесь що таке SEO оптимізований контент, як писати сео статті і де взяти унікальний контент для сайту

Це чергова публікація, надана компанією link-broker.

Перед тим як перейти до теми поста, пропоную Вам прочитати мій пост про те, що такий SEO оптимізація сайту .

Для початку розглянемо визначення SEO контенту.

СЕО оптимізований контент є спеціальний текст, який знаходиться на сторінках Вашого ресурсу і сприяє його розкручуванню в пошуковій видачі по конкретним пошуковим словам.

SEO контент: що це і правильність написання

Дивіться повний відеокурс на iTunes

Оптимізація тексту є найпершим етапом у просуванні сайту. Її можна проводити разом з написанням статті, або ж безпосередньо після. Ми рекомендуємо Вам використовувати перший варіант, а ще краще - оптимізувати SEO контент ще до його написання. Для початку складіть детальний план Ваших дій, після чого вже приступайте до роботи.

Дана схема дозволить Вам уникнути неграмотно вписаних ключових фраз і захистить від втрати логіки в самій статті. Крім того, SEO контент вийде органічним і легким для сприйняття користувачем. Якщо Ви правильно оптимізуєте написаний частину тексту, то позиції в пошуковій видачі будуть дуже високими.

Де взяти унікальний SEO контент для сайту?

Написання грамотного і красивого тексту - завдання не належить до простих. Досить складно дотримати в статті необхідну кількість ключових запитів, не втративши при цьому її логіки і переданого сенсу.

На щастя, дана сфера діяльності налічує безліч професійних копірайтерів, які неодмінно, за помірну плату, допоможуть Вам з вирішенням цього непростого завдання.

Коопірайтеров знайти нескладно, в цьому Вам допоможуть різні біржі статей, наприклад, « Advego »,« Etxt »І« Textsale ».

Рекомендації з написання оптимізованих текстів

Однак якщо ж Ви все-таки вирішили самостійно написати SEO контент, то дотримуйтеся певних правил і порад, які обов'язково допоможуть Вам Однак якщо ж Ви все-таки вирішили самостійно написати SEO контент, то дотримуйтеся певних правил і порад, які обов'язково допоможуть Вам.

Основним фактором правильного написання статті є її унікальність ( як перевірити унікальність тексту ).

Якщо текст буде дубльованим, то Ваша сторінка не потрапить в індекс, а це значить, що ніхто з користувачів не зможе її побачити.

Структура тексту повинна бути строгою. Обов'язково в статті повинен бути присутнім заголовок, в якому необхідно вжити основний ключевик. Заголовки ділять контент на підрозділи, які допоможуть Вашим відвідувачам з легкістю орієнтуватися в тексті. Найперший абзац повинен в обов'язковому порядку містити основний ключовий запит, а всі інші - додаткові.

Один з перших абзаців повинен містити основне ключове слово, причому двічі: один раз прямо, а іншим разом спряг, схиляючи, розділяючи різними приводами, спілками та іншим. Швидше за все цей абзац послужить сніпетів для пошукової системи. Саме тому до нього потрібно поставитися з особливою увагою, він повинен подобатися користувачам і залучати їх.

Тематичність тексту також є невід'ємний параметром його правильного написання. Вона повинна дотримуватися від початку статті і до самого її кінця, і відповідати ключовим запитам. Пропозиція типу «Гуляючи по парку, я побачив будинок, і мені захотілося купити велосипед» не підійде.

Також не забувайте про те, що написаний Вами SEO контент повинен бути грамотним. В іншому випадку позиції Вашого ресурсу в пошуковій видачі істотно знизяться. Не забувайте перед публікацією тексту перевірити його на наявність помилок. Пошуковики ведуть боротьбу з неграмотністю, за що варто їм висловити подяку.

Рекомендую Вам прочитати пости:

- як писати оптимізовані статті ;

- релевантність сторінок сайту ;

- як перевірити орфографію тексту .

Унікальний контент для сайту

Перша частина ролика була присвячена розгляду таких параметрів SEO-контенту, як унікальність тексту, грамотність і тематичність. Тепер настав час обговорити інші фактори, що впливають на унікальний контент.

Дивіться повний відеокурс на iTunes

Унікальний контент для сайту характеризується таким параметром, як підбір ключових слів .

В ідеальному варіанті під один ключовий запит оптимізується одна сторінка сайту, проте дозволяється використовувати також до 4-х додаткових. Групи головних запитів потрібно об'єднувати за ознакою морфологічного подібності, або ж вони повинні складатися з синонімів ключового слова.

В окремих випадках дозволяється застосовувати антоніми (яскравий приклад - купити-продати). Схема організації ключових запитів: 1 високочастотний запит і 2 середньо- або низькочастотних, або ж 1 среднечастотний і 2-3 низькочастотних. Унікальний контент для сайту також вітає наявність в тексті синонімів. Це виражається в тому, що вони зрозумілі для пошукових систем і не підпадають під переоптімізацію тексту ключовими запитами.

Багато користувачів краще інформацію сприймають візуально. З цією метою бажано на сайті розміщувати картинки, різні схеми, таблиці і так далі. Крім того, медіа-контент є перевагою пошукових систем. Теги для розміщення такого контенту - TITLE і ALT.

Для того, щоб створити унікальний контент для сайту, можна використовувати внутрішню перелинковку. Якщо у Вас на сайті є цікава для користувачів інформація, не соромтеся поставити на неї посилання. Це в значній мірі поліпшить навігацію ресурсу і позиції в пошуковій видачі.

Не варто перевантажувати своїх користувачів величезними обсягами інформації. Рекомендується викладати на сторінки сайту тексти обсягом від 500 до 5000 символів. Більше 5 тисяч на одній сторінці розміщувати не рекомендується (проте, я дані рекомендації повністю ігнорую 🙂).

Краще перенести матеріали, розміщені на іншу сторінку, оптимізувати її під інший ключовий запит (наприклад, синонім) і зробити внутрішню перелинковку . Рекомендую також прочитати пост « Правильна перелінковка сторінок ».

SEO-верстка

З кожним днем ​​движки сайту поліпшуються і приходять на зміну старим. Тому після розміщення Вашого тексту на сторінці загляньте в вихідний HTML-код. У разі Розташування тексту вгорі сторінці нічого не міняйте - це позитивний фактор. Однак, якщо ж текст захований всередині коду і досить глибоко, то задумайтеся над зміною движка (теми WordPress) на новий або над доопрацюванням старого. Пошукові системи не вітають занадто перевантажені кодом сторінки.

Остання порада - ретельно вибирайте копірайтерів для створення текстів. Адже така робота подібна мистецтву. Варто трохи захопитися текстом і все - загубилася зв'язок між абзацами, пропав змив, або ще гірше, коли користувач читає текст і розуміє, що він написаний не для нього, а для пошукової системи. Забув вставити ключовий запит і всі праці нанівець, так як цей текст ніким не буде прочитаний.

Також, рекомендую Вам прочитати пости:

- як писати статті для сайту ;

- як писати цікаві статті ;

- стилі написання статей ;

- як заробити на статтях .

На цьому на сьогодні все. Щоб не пропустити вихід нових постів, рекомендую Вам підписатися на оновлення мого блогу !

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Де взяти унікальний SEO контент для сайту?
IRC (Internet Relay Chat)