Топ спільнот магазинів

написано 30.09.2015

11 вересня 2015 року ВКонтакте відкрився новий розділ «Товари», щоб кожен міг створити онлайн-магазин всередині соціальної мережі, навіть не маючи власного сайту.

23 вересня був запущений новий сервіс - «Топ спільнот-магазинів». Заявку на розміщення можуть залишати учасники розділу «Товари ВКонтакте», які заповнили товарні картки (короткий опис товару з фотографією).

Попадання в топ спільнот-магазинів збільшить популярність спільноти, підвищить довіру цільової аудиторії

У перші кілька годин після запуску сервісу заявки подали (і потрапили в топ) близько 30 спільнот. За наступну добу було прийнято вже більше 300 заявок, число яких постійно зростає. Зараз в топ входить більше 100 магазинів. Велика їх частина знаходиться в категорії «Гардероб». Найменше магазинів потрапило в категорії «Будинок і дача», «Комп'ютери та комплектуючі, ПЗ», а також «Спорт».

Отже, Як потрапити в Топ?

У Топ спільнот можуть потрапити магазини, в яких розділ товарів повно і привабливо оформлений. Повинна бути присутнім сторінка з описом магазину (сторінка з додатковим описом, умовами оплати та доставки товару, іншою важливою інформацією), посилання на яку буде автоматично прикріплятися до кожного з товарів.

У картках товару має бути присутня інформація:

● регіони доставки (одна або кілька країн, міста та інші населені пункти);
● валюта магазину (зараз доступні російський рубль, українська гривня, казахстанський тенге, євро і долар);
● контакт для зв'язку (особиста сторінка ВКонтакте, за допомогою якої буде прийматися замовлення; при цьому сторінка повинна бути в числі керівників спільноти, щоб її можна було вибрати в списку, що випадає).

Заявку на включення в топ можна залишити.

При подачі заявки не рекомендується:

● вказувати в темі зайву інформацію, яка ускладнить обробку заявок;
● надсилати заявки, якщо в співтоваристві рекламуються всього кілька товарів, але є кілька фотоальбомів з товарами;
● залишати коментарі, що не відносяться до подачі заявки. Всі вони будуть видалені, а їх автори потраплять в чорний список.

Перші відгуки власників спільнот:

Кирило Жук, співтовариство М'ЯСО (Молодіжний одяг, взуття, аксесуари), приблизно 110 000 передплатників:

«У ТОП ми потрапили тому, що ми - одна з найбільших інтернет-майданчиків з продажу молодіжного одягу і взуття у всій Україні. Але ми також залишили заявку в групі "Адміністрування спільнот ВКонтакте" на включення в ТОП. Покупці поки користуються сервісом не так охоче, як хотілося б. Їм все ж звичніше "по-старому" вибирати товар в альбомах. Але з часом вони зрозуміють, що вкладка "Товари" все-таки зручніше. З приводу самого сервісу - ідея дуже хороша і підвищує зручність користування магазином ».

Євген Білина, спільнота «КафеБіжу» (близько 100 000 передплатників):

«Так, ми потрапили в популярні. Складнощі особливої не було, головне настирливість і опинитися в потрібному місці в потрібний время.К новому функціоналу ставимося позитивно. Сподіваємося, що це допоможе нам більш зручно представити товар в соціальній мережі для нашої аудиторії. Вконтакте дозволив систематизувати товари в одному модулі, що досить непогано. В даний момент ми розуміємо, що сервіс працює в бета-режимі і буде продовжувати розвиватися ».

Тамара Борисова, спільнота «FRIEND ME» (близько 1500 передплатників):

«Нещодавно почала використовувати для своєї групи-магазину ВКонтакте новий розділ" Товари ". Виявилося, що це дуже зручний інструмент. Дуже приємно, що адміністрація сайту не дивиться на популярність паблік, а підтримує магазини в залежності від виконаної роботи. Написала заявку на потрапляння в топ-спільнот, де і виявилася через добу. З функцією інтернет-магазину стало набагато легше. У одного товару можна викласти 5 фото, не замислюючись, чи буде зручно покупцеві. Також в альбомах можна залишити тільки архів і технічні моменти, наприклад, фотосесії, виставки, а не тисяча альбомів з виробами ».

PS Eщё трохи корисної інформації по темі в нашому блозі:

Запрацював новий формат платної реклами в новинній стрічці «ВКонтакте»
Заробіток на групі «ВКонтакте»
Біржа реклами «ВКонтакте» - Блогун

PPS Якщо ви зайнята людина і хочете просунути своє співтовариство ВКонтакте, не відволікаючись від основного бізнесу на читання різних рад, просто зверніться до нашого персонального менеждерів .

Автор: Надія Свєтлова

IRC (Internet Relay Chat)