Установка безкоштовного шаблону Joomla

  1. Joomla шаблони безкоштовно Як встановити шаблон сайту
  2. Дата публікації: Грудень 2010 | Оновлення: Листопад 2018

Joomla шаблони безкоштовно

Як встановити шаблон сайту

або встановлюємо шаблони для сайту на Joomla самостійно

Перш ніж ми встановимо Joomla шаблон, його ще необхідно знайти і завантажити.

Справа в тому, що теми або шаблони Joomla набагато менш поширені, ніж, наприклад, теми для Вордпресс. Звичайно ж, в мережі інтернет можна знайти безкоштовні шаблони практично для будь-якої CMS, але в нашому випадку вибір не дуже-то і великий, так як русифікованих тим як таких майже немає, тому скористаємося західними ресурсами. Портал joomla24.com є одним з таких ресурсів. Він пропонує більш-менш широкий вибір тим і шаблонів Joomla, що нас, в принципі, влаштовує. Можете пошукати будь-які інші сайти, але тільки майте на увазі, що нам необхідні нові сучасні шаблони для CMS Joomla.

У становленнЯ і редагування шаблонів буває непростим заняттям. Можливо, вам потрібні знання в HTML і CSS, і такі уроки по Joomla, щоб професійно зайнятися оформленням сайтів.

1. З сайту joomla24.com завантажуємо на свій комп'ютер архів з безкоштовною темою (шаблоном).

Шукаємо шаблони з правої бічної колонкою меню або лівої колонкою (потім можна змінити розташування).

Звичайно шаблони для CMS Joomla поширюються під ліцензією Creative Commons License, яка дозволяє копіювати, поширювати і передавати твір, переробляти цю роботу на умовах дотримання авторства. Загалом, якщо дуже цікаво, можете на сайті Вікіпедії познайомитися з цією ліцензією докладніше. Деякі теми в самому низу мають посилання на свого творця, яку згідно з умовою не можна видаляти або можна, але для цього пропонують оплатити роботу тощо. Бувають теми і без будь-яких попередніх умов - просто берете і користуєтеся. Ну, а якщо ви володієте достатніми знаннями в HTML і особливо в CSS, то можете самі створювати будь-які теми, використовуючи стандартний шаблон або який-небудь інший. Так і я поступаю і нікому нічого в цьому випадку не повинен, чого і вам бажаю.

2. Відкриваємо в адмінці Розширення → Менеджер розширень:
2

3. Шукаємо архів шаблону на комп'ютері → Завантажити та встановити:
3
В результаті ви побачите повідомлення про успішну установку.

4. Відкриваємо в меню адмінки Менеджер шаблонів:
4
Система має кілька демонстраційних тим, одна з яких активована.

5. Відзначаємо галочкою встановлену тему і тиснемо на зірочку праворуч:
5

Зовнішній вигляд сайту видозмінився. Таким чином можна встановлювати і інші теми. На даному етапі раджу повернутися до раніше встановленого за замовчуванням шаблоном сайту, щоб все було як в тій казці, в сенсі зрозуміло і без помилок. До того ж шаблон нормально виглядає.

У наступних уроках подивимося, як створювати меню, категорії, модулі, матеріали і подібне.

!! Знання і практика в області HTML і CSS завжди будуть сприяти руху вперед. Володіючи цими основними дисциплінами ви з легкістю зможете маніпулювати зовнішнім виглядом елементів сторінки, навіть в рамках CMS - такі маніпуляції доставлять вам радість, впевненість і сміливість у ваших експериментах по створенню сайтів, а чи будете ви працювати на себе або на кого-то в будь небудь пристойній фірмі, залежить цілком і повністю від ваших устремлінь.

Дата публікації: Грудень 2010 | Оновлення: Листопад 2018

Більш ранні уроки Більш ранні уроки   Встановіть Joomla шаблон   Категорія в Joomla Встановіть Joomla шаблон Категорія в Joomla

IRC (Internet Relay Chat)