Заробіток на Блогуне, заробіток на блозі за допомогою блогуна

  1. Інформація про Блогуне
  2. Принцип оцінки блогів в Блогуне
  3. Принцип роботи Блогуна
  4. Заробіток на Блогуне

Є сайт, але не розкручений, -   розкрутка сайту   , це те що вам треба
Є сайт, але не розкручений, - розкрутка сайту , це те що вам треба.

Ринок інтернет просування розширюється, і все більше з'являється інструментів, за допомогою яких можна просувати сайт. Також збільшилася кількість варіантів по монетизації сайтів і блогів. Є інструменти з просування, який можна порівняти з важкою артилерією, такі як сапа або Міралінкс, і інструменти, які можна порівняти зі снайперськими загонами, до них я відношу Блогун.
Блогун, як мінімум, хороший свій вузькою спеціалізацією, це біржа блогів, саме блогів а не сайтів, і в цій біржі є: заробіток на Блогуне і можливість просування за допомогою Блогуна.

Інформація про Блогуне

Блогун для Рекламодавця

Чим гарний Блогун для рекламодавця, так це тим, що Блоги це не сайти, сайт це якась безособова інформація, до якої люди не так охоче прислухаються, як до інформації від першої особи, тобто від блогера. Так що реклама через Блогун це досить якісна реклама. Крім того, за допомогою Блогуна можна знайти блоги, які близькі вам по тематиці, як відомо, найефективніша реклама - це тематична реклама. Так як Сео просування справа «тонке," то в цьому «тонкій справі» потрібні тонкі інструменти.

Принцип оцінки блогів в Блогуне

Оцінки блогів в Блогуне

Так як Блогун працює саме з блогами, то основними пузомеркамі який враховує ця біржа, є пузомерки, які присвоює блогам сервіс Яндекс Блоги: blogs.yandex.ru. В Яндекс блогах використовується дві пузомерки це Читачі і Авторитет.

Читачі - це число передплатників по RSS на ваш блог, тут все просто.
Авторитет - тут не все так просто. Під авторитетом розуміється:
1. Скільки існує блог.
2. Комментіруместь блогу
3. Відвідуваність блогу
4. Кількість посилань з блогів, які теж перебувають в цьому рейтингу
5. Кількість передплатників.
Загалом, в чому ви сильні в тому і просувайте ваш блог. До кінця я не розібрався, що з цих показників сильніше впливає на авторитет, тим не менш, я розмістив пункти, у міру наростання впливу на авторів. Так найвпливовіший показник це 5й, - число передплатників.

Для простоти розуміння, Блогун сам виставляє бали за Авторитетність блогу. Якщо Авторитет перевалює за, приблизно, 850 то «узагальнений Рейтингу Блогуна» ви отримуєте 5 балів, саме з 5 балів починається більш менш стабільний дохід, і «заробіток на Блогуне» стає більш менш відчутним.

Принцип роботи Блогуна

Принцип роботи досить простий. Є список кампаній, він же список пропозицій від рекламодавців, в списку значиться ціна, яку готовий запропонувати рекламодавець, за розміщення рекламного матеріалу і вимоги до публікації і блогам, який будуть публікувати цю рекламу. Вледелец блогу дає згоду розмістити рекламний матеріал, натиснувши на відповідну кнопку, а рекламодавець вибирає апрувіть цю заявку чи ні.

А можна не отруювати ніяких заявок, а проставити ціни, за які ви готові розміщувати рекламу і чекати пропозицій від рекламодавців. Особисто я працюю за останнім варіантом, так як постійно посилати заявки на участь в рекламній кампанії це багато часу. Краще виставити взаємовигідні ціни і чекати рекламодавців.
Для того щоб працювати за цим принципом потрібно вгадати ціну, щоб не приходило дуже багато запрошень, які ви не зможете опублікувати, і щоб їх не було занадто мало, так як це теж нецікаво. З приводу ціни, все дуже індивідуально, її потрібно підбирати. Якщо хтось стане моїм рефералом, може щось підкажу :). Якщо все добре розрахувати, заробіток на Блогуне буде вельми задовільним.

Заробіток на Блогуне

У пору, коли Блогун активно розвивався, а він і зараз активно розвивається, в нього напхали цілу купу блогів, які за копійки розміщували постові за копійки, за 10-20 центів. Для того щоб відокремити псевдо блоги від звичайних, передумали дві категорії блогів: бізнес клас і Економ класу. Насправді ціна посилання повинна бути вище ніж 0,2 у.о, так як це ціна за довічне заслання, а вічна посилання це дорого.
Як говорилося в анонсі, Блогун це точкове зброю в справі просування, а значить блоги для реклами пильно розглядаються рекламодавцями. Це означає, що більшість рекламодавців цікавить не тільки пузомерка вашого блогу, але і його відвідуваність і якість відвідуваності. Якщо є відвідуваність, але блог не коментується, то це добре, але не дуже, так як саме поняття блогінгу це інтерактив, спілкування.

Заробіток на блогуне відрізняється від заробітку на сапі, так як для останній не потрібно щоб сайт оновлювався, головне щоб в Індексі Яндекса була достатня кількість сторінок, а для Блогуна потрібно щоб блок був живим і розвивався. До речі заробіток на сапі на даний момент більше заробітку в Блогуне, хоча число грошей, які заробляють блогери в Блогуне постійно зростає. Воно й не дивно, адже створити персональний блог на порядок легше ніж створити повноцінний сайт.

Звичайно, є категорія рекламодавців які купують постові більше для нарощування Тиц, так що якщо у вашого блогу є Тиц, то певний сегмент рекламодавців ви все ж залучите, а якщо Тіца немає, то вам потрібно дізнатися як підняти тиц безкоштовно, або як платно підняти тиц . Але в такому разі і ціна буде лише тільки за тиц. А якщо рекламодавцю потрібен буде: ваші відвідувачі, ваша тематика і ваш тиц, то скільки він буде готовий заплатити, відчуваєте ідею 🙂?

Ще один з рад, щоб у вас був хороший заробіток на Блогуне, це швидке виконання завдань, за це ви будете отримувати хороші оцінки. Також рекламодавці люблять, коли їх рекламна посилання не знаходиться в самому низу поста, коли після їх посилань ще є 1-2 рядки тексту статті.

В продовження теми цікаве відео про те як заробляти на Блогуне.

IRC (Internet Relay Chat)